Opryszczka,"zimno"...

Czarny But

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2006
Posty
20
Punkty reakcji
0
czesc!! Ciekaw jestem jak sobie radzicie z wirusem opryszczki, jakie macie sposoby na leczenie itd.
W piątek mi sie zaczęła...mam ja w poblizu lewego oka...ponizej skroni!! lipa...od małego na to choruje przynajmniej 2-3 razy w roku...czasem mam tez na wardze ale to nie problem...(choc sfędzi strasznie hehe).
Nie denerwuje was jak ktos sie was pyta "Co Ci sie stało??" albo "Co to?"...bo mnie strasznie :/
Piszcie o swoich problemach z opryszczka...!!!!!!! :)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
o fuck, mi to czasem wyp**rdoli na pół ryja ! :x zazwyczaj zdrapuje to (chociaz wiem ze nie powinienem). chociaz dawno juz nie mialem. ale czasami to masakra... najczesciej przed imprezami mi wyskakiwało ;D masakra :]
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Ja tego nigdy nie miałam :] na szczęście bo ponoć to coś okropnego...
 

Czarny But

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2006
Posty
20
Punkty reakcji
0
Hehe...gdybym nie musiał chodzic do szkoły to bym sie tym nie przejmował...heh...ale w szkole po prostu te pytanie które napisałem powyżej...ehh...
Nie powinno sie tego drapac!!!!! Ponieważ jest to wirus który bardzo ładwo sie roznosi na inne częsci twarzy czy tez ciała...!!!!! wiec radze przestac drapać!!!! jak czuje sfędzenie to juz wiem OPRYSZCZKA !!!!!!!!
jest to uciążliwe...nawet bardzo i tak jak mówisz przed imprezami itd. :/ ja w tedy nie ide na taka impre!!
A najśmieszniejsze jest to ze...jesli raz sie ma opryszczkę to duuuze prawdopodobienstwo ze juz przez całe zycie(80%)!!!! Nio...zrobiłem sobie wolne w poniedziałek i we wtorek od szkoły...no ale dzis trzeba isc!! :/ narqa!!
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
mi czasem na wardze wyskakiwalo, ale teraz cos dlugo nie mialam opryszczki i mam nadzieje ze sie jej pozbylam :)
zawsze stosowalam masc Vratizolin czy jakos tak
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja nigdy takiego zcegos nie mialam , na szczescie. A wogole od czego to sie robi? Slyszlam ze pomaga posmarowac pasta do zebow :p
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
Kup masć "Hascovir" :p
Podobno pomaga :p Ja nie wiem bo nigdy nie miałam czegoś takiego :p
 

Czarny But

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2006
Posty
20
Punkty reakcji
0
Karolina-zadałas pytanie od czego to sie robi?? Więc odpowiem...ze:
-Osłabienie organizmu (przez jakąs chorobę,przeziębienie)
-gwaltowna zmiana temperatur (ale nie zawsze)
-Złe odzywianie sie
I cos tam jeszcze było...ale juz nie pamiętam!!

Ja używam maści z dodatkiem Propolisu...and...zazywam tabletki o nazwie Heviran niesteyy tylko na recepte :/ (18zł.)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Karoilna to wirus jest, mozesz sie zarazic nim np przez pocalunek, ja slyszalam ze jeszcze masc cynkowa pomaga
a zovirax???
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja slyszalam ze jak pierwszy raz sie ma opryszczke to juz sie ją bedzie mialo co jakis czas, ile w tym prawdy nie wiem :p
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Wole mieć opryche na wardze czy nawet na pupie byle nie tylko na twarzy :p w zasadzie opryche na ustach to pastą zasmaruje nawet działa :)
 

Czarny But

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2006
Posty
20
Punkty reakcji
0
Powiem Wam ze pastą nawet nie probowałem...domyslam sie ze opryche "wypala" bo kiedys jak mi pasta spadla na noge i zaschła to potem jak oderwałem ją z nogi to miałem taką troche hehe dziurke!! ;)
hmm?? Zovirax?!! kiedys chyba uzywałem...ale nie bardzo pomagało...
I tak jak mówisz Nika ze przez pocałunek...jest to prawda!! :/
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
o rany jak mnie to zaatakuje to nie dość, że wywali mi na całe usta i aż do brody prawie to jeszcze nie moge sie ruszać z domu (na co nie narzekam bo z takim wyglądem pokazać się ludziom..) to jeszcze swędzi i boli i jedyny sposób, który mi pomaga to jedynie branie pięciu tabletek dziennie jakiegoś wynalazku co mi lekarz rodzinny wypisuje.... M A S A K R A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aż mnie ciarki na samą myśl przeszły :skrzywiony:
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
Ja nigdy oprysczki nie miałam miałam tylko zime ale jak jiż czułam ze ją mam to zmarowłam Benzance i schodziło natychmiast :D
 

Czarny But

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2006
Posty
20
Punkty reakcji
0
Heh...deon-nie lubie takich zdjęc hihihi wystarczy mi moja opryszczka!!!! Ale i tak moja w porównaniu do tamtych sie nie umywa!!!!! hehe wspołczuje ludziom którym takie wyskakują!!!! :/
 
Do góry