OpenOffice problem z cv

niepowazna

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2008
Posty
121
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Kurcze zaraz mnie coś trafi wrr, mam problem z usunięciem strony w tym programie, chcę wysłać Cv i niestety zapisało mi się ono na 2 stronach ehh. Wszystko mi się mieści na jednej, tylko zdanie "Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883)., pomimo że mieści się na pierwszej stronie skopiowało się na koniec drugiej i gdy je kasuje to kasuję się to na pierwszej jak mam to usunąć i żeby była tylko jedna strona?
 

Quirel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
335
Punkty reakcji
10
1. Pochwal się, gdzie na studia się wybierasz? :]
2. Albo zmniejsz troszkę czcionkę, albo zmień dolny i górny margines w format/strona. Możesz też zmienić ENTER na twardy (czyli Shift+enter), wówczas odstęp między liniami będzie trochę mniejszy.
 

niepowazna

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2008
Posty
121
Punkty reakcji
1
Wiek
35
wiesz co mam napisane całe cv mieści się na stronie, te oświadczanie jest tak jakby rozłączne od pozostałej części cv nie mogę nawet w całości je zaznaczyć, zaznacza mi się pierwsza cześć cv (dane, szkoły, zainteresowania...) a osobno to oświadczenie nic nie mogę z tym zrobić wrr jak usuwam oświadczenie z drugiej strony to to z pierwszej też mi się usuwa co to jest? I jeśli je usunę, ono jest w takiej ramce, bo wypisywałam szablon ściągnięty z neta i chcę napisać swoje bez tej ramki to tej ramki za cholerne nie da się usunąć. wrr chciałam porozsyłać cv ale nie mogę w taki stanie go zostawić, POMOCY
 

Quirel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
335
Punkty reakcji
10
Szablony :]
ta ramka to albo tabelka albo kotwica.
Usuń to po prostu.
Albo napisz sobie całe CV od nowa, bez użycia dziwnych szablonów.
 

niepowazna

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2008
Posty
121
Punkty reakcji
1
Wiek
35
w tym problem że albo nie mogę tego usunąć albo nie potrafię, wrr te wszystkie programy to jedna wielka zmora chyba sobie w paintcie napisze to cv :D
 

Quirel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
335
Punkty reakcji
10
1. Masz zapchaną skrzynkę PW na forum
2. Masz OOo w wersji 2 czy 3?
 
Do góry