Opel Vectra

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
[codebox]Zapraszam wszytskich wielbicieli VEctry... JEzeli ktos ma fotki tego wspanialego Autka prosze o zamieszczenie .... wklejac!
:p [/codebox]
Pokaż załącznik: 397
 

DeeJayLex

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Rydułtowy
no ja posiadam taki samochodzik a dokładnie mój tatuś... Samochód jest dobry, dobrze się nim kieruje, jest w nim dobry komfort jazdy...
Moj model to:
Opel Vectra A Hatchback 1995 rok (przejściowa pomiędzy modelem A i B )
silnik: benzyna 1600 cm3 z wielopunktowym wtryskiem paliwa, moc to 75 KM...
Wyposarzenie:
- ABS
- Szyberdach
- Centralny zamek
- 2x Poduszka powietrzna (SRS)
- Wspomaganie kierownicy
- Radioodtwarzacz "Blaupunkt"

Samochodzik fajny choć mógłby być troche mocniejszy... te 75KM to troche za mało jak na tak duży samochód...

Pozdrawiam wszystkich fanów Opla Vectry...
 

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
No więc ja nie wiem czy te nowe samochody są aż tak super.Owszem stara wersja była super, bardzo konfortowa i w dotaku bezpieczna a nowa?Mam kolegę , ktory sprzedal Opla Vectrę 2001r, a posiadal Opla Vectrę 2005 GTS i wydal na nia ok 165000zł.Ale jeden krawężnik i po samochoedzie.załanczam obrazek owego samochodu,ja wiem że on przekroczyl prędkośc ale tamtym mial podobny i wyszedl z tego lepiej ( samochód)Jeśli ktos chce więcej to chętnie prześle.
 

Attachments

  • 1069527989082820041230221_2_124610.jpg
    1069527989082820041230221_2_124610.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 518
E

Ewa31

Guest
[codebox]Zapraszam wszytskich wielbicieli VEctry... JEzeli ktos ma fotki tego wspanialego Autka prosze o zamieszczenie .... wklejac!
:p [/codebox]
Pokaż załącznik: 397
Mielismy Opla Vectre przez 2 lata w 2001 roku - tragedia w porównaniiu do samochodów japońskiech (wczesniej mieliśmy mazdę 323F, teraz nissana maximę ) W Vectrze ciagle cos się psuło jakby nie dopracowany (mimo że był to nowy samochód) to szyba sie nie domykała - jakby zacinała, ciagle jakies pierduły wychodziły. Sprzedalismy i dobrze zrobilismy, bo z Nissana zadowleni jesteśmy bardzo
 

mundek22

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam też posiadam Vectre A 95r. 1.6 benzyna na gaźniku zmodyfikowanym no i gaz. Autko superjava script:emoticon(':eek:k:', 'smid_13')
smilie ale było by lepiej jak by miała blachę ocynkowaną.
Jeżdzę ty autkiem już ok 5 lat i wcale nie wymaga wkładu finansowego innego niż przeglądy techniczne i wymiany płynów, konserwacje itp:.
Autko jest bezpieczne miałem nim mały wypadek i wyszedłem z tego cało to było w 2004 autko poszło do naprawy i dalej śmiga, tu są fotki z wypadku
http://mundek22.republika.pl/index/Moje_hobby.html
w tym roku planuję wymienic silnik na minimum 2.0 bęzyna, no chyba że znajdę coś większego.
autko jest wygodne i naprawdę bezpieczne i polecam każdemu.
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Mam kumpli którzy pracują w Oplu i serdecznie dziekuje za tą markę!!! :)
 

szama_n

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2005
Posty
63
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
sam nie wiem skad:D
podoba mi sie ten samochodzik a szczegolnie wersja B mojego kumpla ciotka miala taka i od tamtej pory podoba mi sie ona ale najladniejusza jest w tamtym kolorze(tylko nie wiem jak on sie nazywa poniewaz jest on bardzo rzadko spotykany, tak na marginesie to nie widzialem driugiej takiej w tym wlasnie kolorze) co miala jego ciotka+ te felgi mmm...normlanie zyc nie umierac
 

mlody

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
Miasto
Dębica
jak vectra tylko B no chyhba ze A szakura (pozdro dla niego) mile widziany 2,0 od takiego Opla w mojej Nesii
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
Mam zamiar kupić Vectre ale nie tą najjnowsza co ma przód z astry III przeszczepiony tylko jakąś 2 letnią GTS-ke :D
 

mlody

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
Miasto
Dębica
eee ja już bym wolał coś lepszego niż tą astre no chyba zę sport/coupe zaebista
 

aska775

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
33
Punkty reakcji
0
dodaje zdjecie
 

Attachments

  • bez_tytu_u.JPG
    bez_tytu_u.JPG
    71,2 KB · Wyświetleń: 211

said

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Małopolska
Witam, dla mnie Vectra to jedno z najładniejszych aut tej klasy i przedziału cenowego. Dlatego zdecydowałem się ją kupić :D Jeżdżę już 2 lata i pomimo że auto jest z 1996 roku i ma przejechane prawie 200.000 nie przytrafiła mi się żadna poważna (odpukać) awaria (jedynie wymieniłem czujnik położenia wałka rozżądu) ale to podobno standart w tych autach. :eek:k: Dokupiłem do niej felgi 16'' dzięki czemu autko prezentuje się bardzo ciekawie :bober: Niestety spalanie oscyluje w granicach 10l/100 km (silnik 1,8 16V 115KM). Chyba kupie diesla :eek:
 

Attachments

  • vectra.jpg
    vectra.jpg
    98,2 KB · Wyświetleń: 130

Black Angel

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
675
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
From Fr ;x
Vectra jest :cenzura:ioza :D moja mama miała kupować ale był jak dla niej za drogi.. bylam na nią wsciekla ze nie kupila :p troche podobny do sportowego czerwony kolor. . . . . . . :)
 

jakel12

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Założyłem gaz do auta opel vectra,gdy jadę na gazie to po chwili zapala się lampka kontroli układu elektronicznego silnika i świeci cały czas.Nie świeci tylko,gdy jadę na benzynie.Warsztat,który mi zakładali gaz mówi,że to normalne.Wydaje mi się chyba,że tak nie powinno być. Proszę o odpowiedź.
 

mayer.pkw

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jakby kto szukał części to mam prawie wszystko z modelu:

http://www.polskajazda.pl/Samochody/Opel/Vectra/8958

uszkodzony jest tylko przedni błotnik od str. kierowcy (ale zdążyłem kupić drugi...) oraz tylny str. kierowcy

i tylne koło str. pasażera nie trzyma sie już budy
na lawetę zawsze można wsadzić...
posiadam również nówkę spojler wysoki na klapę bagażnika

2 tygodnie przed uszkodzeniem wymieniłem tarczo -bębny i zrobiony był ręczny, a nieco wcześniej nowe sprzęgło było wsadzone

jakby co to dzwonić 509-707-467, jestem z Piotrkowa Trybunalskiego
 
Do góry