Opel Kadett

bossmen

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Mam okazje kupić za niewielkie pieniądze opla kadetta 1.3 88r,silniczek na ssaniu,jest dość stary ale jak myślicie warto?żeby nie jak dla mnie początkującego kierowcy droga polisa oc to bym nie miał wątpliwości bo jak na ten wiek jest w fajnym stanie.macie jakieś propozycje,co robić?nie chce kupić go aby płacić spore oc zeby mi się ciągle psuł,ma jezdzic i to tylko w małe trasy na dojazdy do szkoły a jest to zaledwie z 3 moze 4km w jedną stronę.
 

she_89

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ChOrZóW
Mój były chłopak miał Kadetta i miał słabą blachę, ale poza tym to wszystko było ok.
Ale jak na tak małe trasy jak piszesz to nawet tak stary samochód będzie dobry.No ale za bardzo się nie znam to nie wiem............ <_<
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
To 20 lat.... więc usterki nie będą niczym dziwnym <_< kadetta bardzo zżera rdza... <_<
 

bossmen

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Akurat ten jeśli chodzi o blachę to jest bez zarzutu,ładnie się prezentuje.martwi mnie tylko to aby aż tak mocno się nie psuł gdyż płacę spore oc.
 

sowa3991

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
212
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Lubicz
niemożliwe zeby kadett z 88r byl w dobrym stanie wizualnym, chyba że jest dobrze pomalowany, ale jak tylko do szkoły i to taka krótka trasa to nie ma sensu kupować nic lepszego
 
Do góry