Oparzenie II stopnia

WeselneZaplecze

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
45
Punkty reakcji
1
Czy ktoś z Was lub ktoś z bliskich osób leczył się w centrum leczenia oparzeń w Siemianowicach Śląskich? :109: Niestety, ale wczoraj zdarzył się wypadek i młody chłopak z mojej rodziny został poparzony i właśnie tam go przetransportowano.
 
N

nianiaSweet

Guest
To bardzo przykre, mam nadzieję ze wszystko będzie dobrze, ja przy drobnych oparzeniach I i II stopnia stosuję szybko żel curiosine, jednak jesli to coś bardzo powaznego i niezbędne było przetransportowanie do Siemianowic to chyba poważna sprawa.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Curiosin świetnie leczy oparzenia I i II stopnia, więc jeśli to nie jest az tak poważne to śmiało ten żel można zastosować. Curiosin świetnie sie sprawdza nawet w najgorszych ranach, bo jest w jego skład wchodzi kwas hialuronowy i cynk.
 
N

nianiaSweet

Guest
Z tego co wyczytałam to można nim leczyć tak poważne schorzenia jak stopa cukrzycowa, a także owrzodzenie żylne i tętnicze, a są to choroby, kóre wymagają długiego, trudnego i do tego jeszcze kosztownego leczenia.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Wiadomo ze najlepiej w takiej sytuacji jednak poradzić sie lekarza, ale teraz tak jak ktoś pisał takie żele, masci sa juz tez dostepne bez recepty, wystarczy tylko po prostu zapytać o nie farmaceutę.
 
N

nianiaSweet

Guest
curiosine jest na pewno ogólnodostępny bez recepty, więc zawsze można go mieć w apteczce.
 
M

magiczna

Guest
Z tego co wyczytałam to można nim leczyć tak poważne schorzenia jak stopa cukrzycowa, a także owrzodzenie żylne i tętnicze, a są to choroby, kóre wymagają długiego, trudnego i do tego jeszcze kosztownego leczenia.

To fakt, jest skuteczny w leczeniu nawet tak poważnych schorzeń, także tym bardziej można go stosować na drobne rany czy oparzenia.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Teraz miałam podobny przypadek i kupiłam Argotiab w sprayu i swietnie sobie poradził z takimi problemami. Wiec na pewno mogę go polecic.
 
Do góry