opalanie się

marzycielk_A

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
woj. pomorskie
chciałabym się opalić na twarzy ze względu na moje pryszczee i przebarwienia a wiem ze to powinno bardziej zakryć moje niedoskonałosci i zmiejszyc ich ilość(chyba?!)tym bardziej ze rok temu to chyba mi pomoglo, a za 3dni dni mam wycieczke a moja twarz jest okropnaa ;(
ja wiem ze słonko nie leczy pryszczy i czytam gdzieniegdzie ze tak sie nie powinno
a wy co na ten temat sądzicie?
proszę o radę
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Wiadomo - po opalaniu będziesz miała brązową (vel. różową) skórę i wysuszoną. Pryszcze znikną na baaardzo krótko. Później, po paru dniach nie będziesz sobie mogła z nimi poradzić, jeśli masz cerę trądzikową. Nie lepiej zacząć dbać o cerę i stosować jakieś kremy? Opalanie pomaga na krótko...
 

marzycielk_A

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
woj. pomorskie
kurczee, ale przeciez po opalaniu moge sie odrazu posmarowac kremem dobrze nawilzajacym i pryszcze moze nie wrócą
mial moze juz ktoś jakies doswiadczenia w tym temacie?
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
ja z przebarwieniami skóry miałam mega problem rok temu kiedy byłam na finiszu ciąży. generalnie nie mam z tym problemów tylko jedno mnie martwi. mam coraz więcej malutkich pieprzyków na dekolcie...:(
 

marzycielk_A

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
woj. pomorskie
słyszałam tez kiedyś ze jak jest sie opalonym to potem razem z ta oapenizna schodza przebarwienia i koloryt sie wyrównuje
to prawda?
 
B

Blancaaa

Guest
chyba nie wiesz ale sloneczko pomaga na pozbycie sie pryszczy i to bardzo,kiedys moj maz mial tradzik i jasne ze sie leczyl ale dodatkowo musial chodzic na solarium w zime a w lato na sloneczku sie wygrzewac tak mu kazal dermatolog i faktycznie bardzo mu to pomoglo nie mial zadnych pryszczy,przebarwien ani blizn,lecz wiadomo trzeba stosowac kremy do opalania zeby nie popazyc skory
 

marzycielk_A

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
woj. pomorskie
mam nadzieje ze to był dobry dermatolog :p
dziekuje ci za odpowiedz:*:* podniosłaś mnie na duchu :)
tylko chyba od razu po opalanie buźke kremikiem wysmarowac trzeba zeby nie przesuszyła
 
M

mmamba88

Guest
Pamiętaj żeby opalając się zawsze stosować krem z filtrem, to jedyna ochrona przed tym by potem nie kupować kremów przeciwzmarszczkowych :123: . Ja w aptece kupuję filtr P20 jest genialny, szybko się wchłania, nie zostawia tłustej i białej warstwy na skórze. Do tego wystarczy jedna aplikacja, bo utrzymuje się 10 godzin!
 
Do góry