OOKularnicy

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Witam

Coś dla facebookowców, naszoklasowców i wszelkiej maści avatarowców.
OOkularnicy. Czyli nasze wesołe zdjęcie. Chyba warto sobie zrobić avatara lub na własny użytek zdjęcie w zabawnych okularach.
Co myślicie?

http://ookularnicy.pl
 

txiki

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
hehehehe, powiem Ci że śmieszne:) Można pokombinować z tymi zdjęciami, że ho ho. Ale co to za akcja wogóle z okularami?
 

bbb1

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
też na tą stronę się napatoczyłam, nie mam pojęcia w ogóle co to za akcja. Może te ookulary mają do czegoś nawiązywać ? chętnie poznam pomysły innych, można się pośmiać :)
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
też na tą stronę się napatoczyłam, nie mam pojęcia w ogóle co to za akcja. Może te ookulary mają do czegoś nawiązywać ? chętnie poznam pomysły innych, można się pośmiać :)

Dostałem tego linka od znajomego. Czemu to ma służyć? Ciężko powiedzieć. Ale ookularnicy są fajni. Zastanawiam się jakie zdjęcie zrobić.

Nic tylko się spodziewać, jak za chwilę zobaczymy na blipach, naszejklasie, czy jako avatary fotki z okularami. Prawdę mówiąc jeszcze się nie spotkałem z czymś takim, ale może za chwilę. W końcu serwis musi się rozrosnąć.

Jak ktoś z Was zrobi sobie zjdęcie to załączcie tutaj w temacie.

pzdr
 

txiki

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Powiem Wam, że dobrą mam zlewkę z tych fotek. Pokombinowałem sobie ze zdjęciami znajomków, to była beka maksymalna. Dobra stronka!:)
 

bbb1

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
o0381f6af0d81901a1c29c3759fbfe1cf.jpg

heheehehehehehe dodawajcie swoje
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
ja kawkę piję codziennie rano :) oglądam zawsze wtedy nowe zdjęcia dodane na stronce :)))


Ja również z rana lub tak jak teraz, czyli przy kolejnej kawie. Ookularnicy dają dodatkowego kopa.
Na zdjęciu to nie ja. Możecie mi uwierzyć na słowo.

ookularnicy.jpg
 

bbb1

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Ja również z rana lub tak jak teraz, czyli przy kolejnej kawie. Ookularnicy dają dodatkowego kopa.
Na zdjęciu to nie ja. Możecie mi uwierzyć na słowo.

SERIO NIE TY??? :))))
ale zdjęcie super, heheheh, ja nie mogę, kurcze, ciekawe o co z tymi okularami chodzi ...
 

txiki

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
To ja się muszę pochwalić, że dzisiaj w Centrum Warszawy rozdawali ookulary za jeden uśmiech:D I żem się załapał, także już nie tylko na fotkach mogę mieć hehe. Swoją drogą od razu atmosfera pod metrem weselsza;d
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Dzisiaj późniejsza kawa.
Od wczoraj doszły kolejne trzy strony. Ciekawe. Jak widać ookularnicy ciągle się rozwijają.
Chcę wymyślić jakieś oryginalne zdjątko. Raczej nie siebie, nie człowieka i nie zwierzęcia. Może poza owadami. Jakieś pomysły?
 

bbb1

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
trzeba koniecznie zdobyć prawdziwe ookulary :) moze na śląsku by zaczęli rozdawać, trzeba rozweselić ten szary kopalniany świat.
zrób BABCI :)
 

txiki

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wczoraj na ESKA Music Awards kurcze połowa sali była zaopatrzona w te okulary. Oglądął ktoś? Nawet Doda przyodziała hehehe:) Już mnie ciekawość zżera, co to za action?!
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Babci raczej nie zrobię.Nie może to być człowiek, psów jest już bardzo dużo, koty też są. No nic z komórką i aparatem wyjdę w weekend i urządzę "polowanie". Zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam nadzieję, że znajdę coś dobrego na ookulary.
 

bbb1

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
może połączyć kilka zdjęć w jedno
albo pokazać jak się widzi świat przez takie okulary
taki radosny:)
 

bbb1

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
ofa300d1622da7a5230e921ca0bdd0437.jpg

nie no, jak to zobaczyłam to oplułam ze śmiechu monitor hahahhahaa
genialne :))))
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Mnie to rozwaliło - Królik???. Dlatego pomysłu. W końcu wszyscy myślą o lecie, ale nie ma jeszcze upałów. Nikt nie tęskni do zimy.
Na moim mieście znalazłem, że rozdają ookulary w Trójmieście. A kiedy w Poznaniu?
 

bbb1

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Mnie to rozwaliło - Królik???. Dlatego pomysłu. W końcu wszyscy myślą o lecie, ale nie ma jeszcze upałów. Nikt nie tęskni do zimy.
Na moim mieście znalazłem, że rozdają ookulary w Trójmieście. A kiedy w Poznaniu?
a widziałeś co się okazało? kto organizuje akcję? i do tego zrobili konkurs...
 
Do góry