OneLove 2009

Boreasz

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świdnica
Witam chciałem się dowiedzieć czy ktoś ma zamiar jechać na ten festiwal, a może już ktoś był w tamtym roku ? Jeśli tak to jak mu się podobało ?. Jaki panował klimat :>


Drogi Moderatorze zakładam ten temacik tutaj ponieważ na tym festiwalu będzie określony typ muzyki, a zbędnych komentarzy ludzi, którzy się tym nie interesują nie chcę słuchać :)
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Ja bym sięz chęcią wybrał, ale nie wiem czy uda mi się pogodzić ten wyjazd (jestem z Warszawy) z pracą i uczelnią. Podejrzewam, że klimat całego wydarzenia jest nie do opowiedzenia, tak słyszałem od ludzi, którzy byli rok temu. Jest to nie samowita impreza i szkoda by było ją przegapić.
 

Boreasz

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świdnica
Także tak słyszałem, dlatego bilecik już czeka a najlepsze jest to, że zabieram moją kochaną dziewczynę, która w noc festiwalu kończy 18 wiosenek =)
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
No to wspaniały prezent. Ja też jeżeli uda mi sie wybrać to będę jechał ze swoją Gyal, z tym, że u nas już więcej wiosenek :)
Gdybym tak blisko wrocławia mieszkał to zdecydowanie bym sie wybrał, a tak zobaczymy, może się uda
 

maros_91

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Małopolska
Również sie wybieramy z dziewczyna :) ona jeszcze nic o tym nie wie...;) ale bilety juz "idą" pocztą hehe ona juz była ale ja nie :) do zoobaczySKA bleesior!
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ja się najprawdopodobniej wybiorę, tylko nie wiem jak z kasą będę stał, a bilety coraz droższe. Na chwilę obecną mnie nie stać, ale może wpłyną jakieś fundusze ;)
 

SHARLIE

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Szczecin
U mnie bilet już leży od dawna :sexy: :sexy::DD Nie mogę się doczekać :eek:k::) ONE LOVE :D :D :D
 
Do góry