olewa mnie dziewczyba

schopen

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
witam dla niektórych może wydawać się śmieszny ten post no ale trudno... a wiec tak kiedyś poznałem dziewczynę widywaliśmy sie w grupie tak 8 osób ale my zawsze chodziliśmy za rękę przytulali i w ogóle
to była tylko zabawa, przez wakacje to samo codzienie sie widywaliśmy rozmawialiśmy i w ogóle było fajnie. A teraz gdy poszła do nowej szkoły nie zupemnie ma mnie w :cenzura:e... jak rozmawiamy na gg to pisze z/w i już nie wraca na smsy nie odpisuje na skype czasem rozmawiamy ale żadko i to już nie jest to co było dawniej... Jak myślicie czym to może być spowodowane ??
 

Ula192

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
465
Punkty reakcji
0
Miasto
zdolny śląsk
to była tylko zabawa...
Jak myślicie czym to może być spowodowane ??
Przecież to była zabawa tylko to o co Ci chodzi? napaliłeś się i liczyłeś na coś więcej?
Może szkoła, obowiązki nauka albo poprostu tamto to było coś w stylu "to były wakacje i zabawa teraz mi daj spokój nie znam Cię":D
 

schopen

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
no tak zapomniałem dopisać że gdy pod koniec albo raczej w połowie wakacji sie z nią widywałem to już to było coś wiecej niż zabawa innaczej sie ona i ja zachowywaliśmy a gdy wyjechała pisała mi smsy że tęskni szkoda że mnie przy niej nie ma itp... wiec dlatego sie zastanawiam...
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
To że było coś więcej i tak nie oznacza że ona się tym nie bawiła. Wakacyjne przygody są piękne ale mają to do siebie że zazwyczaj głupio się kończą.
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Dla Ciebie było coś więcej. Ona zobaczyła żeś frajer i teraz ma Cię w :cenzura:e. Dość klasyczny przypadek. Daj sobie siana, przecież to nie jedyna laska na świecie.
 
W

wroneczki4

Guest
Ej... panie neandertalczyk... przecież sam napisałeś, że to tylko zabawa.
Nie jesteś z nią, to może Cię mieć gdzieś. Równie dobrze, ja mógłbym założyć temat o treści: "czemu laska, którą poznałem na dyskotece, a później bzyknąłem bez zobowiązań mnie olewa?"
No człowieku... ogarnij się!

Może ona ma chłopaka, a Ty byś chciał dalej się bawić.
 

seto-kun

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
372
Punkty reakcji
7
Ot i finał kolejnego wakacyjnego romansu :D . Przyzwyczajaj się kolego bo prawdopodobnie jeszcze nie jeden cie czeka a prawie wszystkie kończą się w ten sposób z dniem pierwszego września. Piszesz że to było coś więcej. Z twojej strony może, a skąd wiesz jak ona widziała te sprawę? Jak dla mnie kolego to po prostu spotkałeś fajną dziewczynę i się zauroczyłeś, napaliłeś się na panienkę i zaraz zaczniesz nam się tutaj wypłakiwać że jesteś zakochany itp. Skoro ona nie chce z tobą gadać to ty też daj jej spokój. Wkrótce ci przejdzie. Dlaczego zaczęła cię olewać? Może poznała jakiegoś fajnego kolesia. A może doszła do wniosku że SMSowy związek na odległość jej nie pasuje. Nie myślałeś chyba że zostaniecie parą i będziecie się spotykać raz do roku podczas wakacji :p . No i jak mówili inni, sam pisałeś że to była tylko zabawa. Rada na przyszłość z wakacyjnych przygód rzadko kiedy wychodzi coś więcej, także nie napalaj się za bardzo. Pozdrawiam
 

sed4fg

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
817
Punkty reakcji
19
witam dla niektórych może wydawać się śmieszny ten post no ale trudno... a wiec tak kiedyś poznałem dziewczynę widywaliśmy sie w grupie tak 8 osób ale my zawsze chodziliśmy za rękę przytulali i w ogóle
to była tylko zabawa, przez wakacje to samo codzienie sie widywaliśmy rozmawialiśmy i w ogóle było fajnie. A teraz gdy poszła do nowej szkoły nie zupemnie ma mnie w :cenzura:e... jak rozmawiamy na gg to pisze z/w i już nie wraca na smsy nie odpisuje na skype czasem rozmawiamy ale żadko i to już nie jest to co było dawniej... Jak myślicie czym to może być spowodowane ??

Leje na ciebie, lepiej było by gdyby powiedziała Ci w prost bo takich przekazów nie rozumiesz, trochę godności.
 
Do góry