Olał Mnie ;(((

girl18

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2006
Posty
279
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Ostatni raz rozmawialismy w zeszlym tyg. Pisal jak nie moze sie doczekac kiedy sie zobaczymy... potem caly tydzien cisza.. dzisiaj mial wrocic wieczorem.. napisalam do niego, tak niby w zartach, ze chyba o mnie zapomnial... nie odzywa sie... nie odpisuje.. a ma na abonament... to pomyslalam, ze poczekam.. ale wchodze na gg na niewidoczny.. a on.... jest dostepny ! mam nr. do jego kolegi.. z ktorym wyjechal m.in.. i on tez jest dostepny.. czyli ,ze wrocili... a on.. tak jak wczesniej mial status, ze teskni... tak teraz, ze ma mega dola... Ja nie wiem o co chodzi :( ale czemu sie nie odzywa.. nie zagadam do niego, bo przeciez nie chce sie narzucac... ale nie wiem , jestem zalamana :( a co, jesli on tak kogos poznal, w ciagu tego tyg. (tfuu) :(((( znalismy sie bardzo krotko... ale.. wydawalo sie, ze bedzie wszystko oki .. a tu prosze.. :(
ja nie wiem co mam robic juz:( smutno mi strasznie...
 

Srutututek

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
Może coś stało jednemu z członków jego rodziny? Może ktoś mu umarł? Może jakaś inna przyczyna? Nie znaczy to, że znalazł sobie kogoś innego, nie musisz się załamywać ;)
 

Darkstar

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2006
Posty
319
Punkty reakcji
0
A mnie tu pachnie kolejnym nieodpowiedzialnym i niedorosłym w swoim postępowaniu gościem....Suck it <_<
 

MŁODA;)

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
Miasto
LBN
Zgadzam się z przedmówcą,też mi się tak wydaje... Współczucia i trzymaj się mocno!!!
 

girl18

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2006
Posty
279
Punkty reakcji
0
Wiek
37
no ale to co myslicie, ze co sie stalo?
poznal tam kogos i teraz ma dola.. bo nie wie co zrobic.. czy co?
eh:(((

i jak waszym zdaniem powinnam sie teraz zachowywac , jak sie nie odezwie przez weekend??
bo my chodzimy razem do jednej szkoly.... :/
 

sylwia_1990

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
323
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Zielonych Płóc Polski :)
Chodzicie do jednej szkoły to mimo wszystko bedziecie "skazani" na to by ze sobą pogadać!! Nie wiem może narazie się nie odzywa bo ma doła przez to że mu ktoś zmarł tak jak wcześniej zostało umieszczone w poście... wszystko jest możliwe !! nie załamuj się !! Miejmy nadzieję ze to tylko chwilowe zachowanie ;) ;)
 

girl18

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2006
Posty
279
Punkty reakcji
0
Wiek
37
ale jak ktos by mu zmarl.. to by nie wchodzil i wczoraj i dzisiaj na gg.... bo bylby tym zbyt zalamany.. to chyba troche dziwne byloby
 

MŁODA;)

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
Miasto
LBN
Nie chce Cię jeszcze bardziej pogrążać,ale mój były też tak zrobił i nie mamy ze sobą kontaktu już od ok.miesiąca,a ja do tejpory nie wiem DLACZEGO :( Ale skoro chodzicie do jednej szkoły to napewno Ty dowiesz sie dlaczego tak jest. Trzymam za Ciebie kciuki!!!
 

milenkaaa

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2005
Posty
188
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
gdzieś tam...
spróbuj jakoś z nim pogadać - wtedy sprawa się wyjaśni i albo okaze się że nic się nie stało albo że coś jest nie tak.... w każdym razie lepiej wiedzieć an czym się stoi bo takie niedomówienia są najgorsze... 3m się
 

mario555

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
45
Punkty reakcji
0
Znalazl sobie inna, i Cie olal, pewnie tak jest, zapomnij, kurcze czemu swiat pelen jest nieodpowiedzialnych ludzi
 

Dragon_471

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2005
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Jak chcesz znac moja odpowiedz to prosze bardzo. Mysle ze ma chwilowego dola mtysle ze to nie jest spowodowane z twoja osoba. Moze cos sie stalo ze teraz ma metlik w klowie jednym slowem urwanie glowy. Poczekaj i pogadaj z nim w szkole.

------------------------------------

Świat jest zbyt okrutny
 

olusia1985

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2005
Posty
70
Punkty reakcji
0
wydaje mi sie ze to kolejny (sorki) KRETYN ktory nawet nie umie wytlumaczyc o co chodzi tylko cisza a laska moze zamartwiac sie i odchodzic od zmyslow co sie stalo!!! ninawidze takich palantow!!!!!!!!!!!
dzeci sa badziej odpowiedzialne!!!!

co cie nie zabije to cie wzmocni!!!
 

asiekwil

złośnica
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
5 437
Punkty reakcji
1
Miasto
z wariatkowa/pokój 8 obok Sary
Zgadzam sie z przedmowczynia!ja tez znam takiego chlopaka ktory tez jest nieodpowiedzialny.Nie potrafi powiedziec wprost co czuje!trzeba takich ludzi omijac szerokim lukiem.To jest taki typ chlopaka-wieczny dzieciuch ktory sam nie wie czego chce.trzymaj sie :eek:k:
 
Do góry