okulary przeciwsłoneczne

gelevra

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Co sądzicie o takich okularach : http://allegro.pl/item997390832_kultowe_okulary_wayfarer_a40114c.html
Bardzo podobają mi się Wayfarery i chce sobie zamówić. czekam na odpowiedzi ;]
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
Nie dla faceta, taki mieszany kolorystycznie typ oprawek to nawet nie lata '80 tylko dzisiejszy wymysł i nie męski typ.
 

gelevra

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
a z wayfarerów to jakie proponujesz dla nastolatka ?
ubieram się dość kolorowo, wiec szukam tez w sumie czegoś oryginalnego i poniekąd ekstrawaganckiego.
 

James'

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2010
Posty
78
Punkty reakcji
0
Takie okulary za 15 zł to Ci tylko wzrok popsują. Już lepiej bez. Sprawdzone info.
 

gelevra

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
http://allegro.pl/item991059343_nowa_kolekcja_ray_ban_wayfarer_kolorowe_boki.html

chyba decyduję się na te. jednak mam problem co do koloru. które wam się najbardziej podobają ?
 

n3m3s1s

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2010
Posty
103
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Takie okulary za 15 zł to Ci tylko wzrok popsują. Już lepiej bez. Sprawdzone info.

To ja chętnie posłucham argumentów na temat okularów przeciwsłonecznych, które wzroku nie psują.

@top
Mam takie okulary, ale całe czarne. Przyznam, że nie na wszystkie twarze pasują, ale jak je lubisz to je weź i sam zobacz jak w wyglądasz. W końcu to nie majątek. Jak Kolega wyżej Cię przekona to później kupisz identyczne ale Ray Ban :)
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
Ja też się kolorowo ubieram ale akurat okulary totalnie nie z oprawką w jakimś innym niż ciemny kolor. Mam czarne i panterki, klasyka.
 

Bart_Simpson

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
jak wayfarery, to tylko Ray Bany, tego lata bedzie pogrom na takie okulary, mnostwo bedzie tych pod:cenzura:ek i bezmarkowcow z allegro :). Lepiej raz, a dobrze, stylowo, trwale i bezpiecznie kupić Ray Ban'y, ale nie te za 20zł :lol: . Tyle to nie kosztuje nawet śrubka do nich :)
 

pedros27

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2010
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
40
jak ktos nie ma kasy i chce okulary na sezon to te za 20zl z allegro sa spoko;p
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
Mi nic ani jeszcze nikomu się nie stało od noszenia dobrych okularów ze sklepów firmowych typu New Yorker.
Zawsze przed zakupem sprawdzam stan i nigdy nie spotkałem felernych w takim sklepie. Solidność jest również na wysokim poziomie. Jest większa w przypadku Ray Banów na pewno ale marka, którą noszą od kilkudziesięciu lat gwiazdy i która jest ikoną lat '80 bierze sobie właśnie za to większość ceny.
 

pieklas

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
http://superokulary.com/index.html Tu są bardzo fajne okulary z bardzo dobrymi filtrami sam posiadam jedne z nich i jestem bardzo zadowolony. Gorąco polecam :)
 
3

3rdb0y

Guest
Rozumiem ,że ubierasz się kolorowo lecz takie okulary lekka przesada. Ja bym na twoim miejscu poszukał innych.
A na stronie którą podał 'pieklas' można znaleźć dobre okulary przeciwsłoneczne ;)
 
Do góry