Okres i opalanie

Malynka

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Jak myślicie, czy podczas okresu możn się opalać? Wyjezdzam jutro nad wodę i chciałabym to wiedzziec;)
 

Moniczka ^^

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2007
Posty
384
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
podkarpacie ;)
Hmm...podczas okresu raczej się nie opalam, ciepło rozszerza naczynia krwionośne przez co możesz dostać krwotoku.
 

sali mali

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Bielsko - Biała
Mi okres nie przeszkadza w opalaniu, nawet chodze czasem w tych dniach na solarium. Jeszcze nigdy nie miała z tego powodu żadnych dolegliwości czy problemów. Z tego co wiem to moja mama też tak robi i żyje ;)
 

Werciallo

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2007
Posty
240
Punkty reakcji
0
Wiek
50
Miasto
Fox River
Ja dzisiaj akurat mam i nic sobie z tego nie robię. :sexy:
No bo cóż mozę się stać? Najwyzej wzwiększy się krwawienie, co też może sie zdarzyć rzadko.
Dlatego ja się tam dzisiaj opalam. :p Nie w nadmiarze, ale opalam.
 

agnes146

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
307
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Póki co z Polski
w pierwszych dniach cyklu opalanie nie wskazane bo można se biedy narobić ale na 3-4 dzień czemu nie zależy to też od intensywności
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
zgadza się, podobno nawet gorąca woda pod prysznicem moze doprowadzic do krwotoku. :niepewny:
Hahaha, chyba u hipochondryczek. Albo u osób rzeczywiście cierpiących na krwotoki...
Nie opalać się w trakcie okresu? Brzmi jak - nie obcinać dziecku włosów przez pierwszy rok życia, bo będzie głupie...
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
dziwne skojarzenie z włosami u dziecka.
poprostu pisze jak jest, nie pisałam ze to reguła, bo znam osoby którym to zupełnie nie przeszkadza ale ja nie moge wytrzymac opalając się w te dni, chociaz nigdy krwotoku nie dostałam...
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
dziwne skojarzenie z włosami u dziecka.
poprostu pisze jak jest, nie pisałam ze to reguła, bo znam osoby którym to zupełnie nie przeszkadza ale ja nie moge wytrzymac opalając się w te dni, chociaz nigdy krwotoku nie dostałam...
No ok ale to zabrzmiało jakby każda osoba go dostawała. Bo autorka pytała czy można się opalać... i na razie wychodzi na to, że nie wolno... ;)


Swoją drogą czy przez krwotok rozumiecie silniejsze krawawienie po prostu czy poważny stan w którym trzeba rzeczywiście hamować krwotok? ;)
 

weroncia

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
wieje wiatr???
Ja chodze na solarium ina plaże normalnie ( z tamponem oczywiście) na słonću ostrym nie leże godzinami bo nawet nie mam ochoty jak mam okres, czuje się troche osłabiona brzuch troche boli itd ale nie uciekam od słońca i nic mi nie jest
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
ja mialam tak że to był chyba 4 dzień okresu i sie opalalam to pozniej okres mialam jeszcze przez 2 tygodnie :]
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ja opalam się w trakcie okresu i nic mi nie jest :p to prawdopodobnie jest kwestia organizmu ;)
 

gwiazdeczka87.01

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
246
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
ja tez sie opalam podczas miesiaczki, tzn, do solarium nie chodze, ( jakos bym sie nie swojo czula) ale na sloneczku sie opalam, a jesli mam obfite krwawienie i jest duze slonko to nie klade sie w majtkach tylko w szortach, jakos lepiej sie wtedy czuje
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
ostatnio miałam okres 3 razy w miesiącu i miałam bardzo ochote iść się opalac i poszłam- nic się nie stało. Myślę, że nie ma problemu ;)
 

jagodowaa

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2007
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
To zależy od organizmu chyba.
Bo tez niby słyszałam że się nie powinno na ostrym słońcu przebywac, bo można dostać krwotoku (nie wiem co przez to rozumieć),
ale ja jak mi wypadnie w dni ciepłe to nie rezygnuję z opalania, i nic mi się nie dzieje :)
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Mnie też nie. Zawsze z okresem się opalam i wszystko jest ok ;)
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
A ja się opalałam i żyję. Myślę że nic się nie stanie
 

madik@

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mój mały świat
ja też opalam się podczas okresu,nawet w solarium, jakoś narazie nic mi się nie stało, ale i tak trochę się boje, bardzo poważne mogą być konsekwencje?
 
Do góry