Okiełznać FLESH GET !

F

faithless

Guest
Pilne !!!!
Nie rozumie zasad działania FLESH GET może ktoś z was pomoże mi zrozumieć zasady działania ? Będę wdzięczny za każdą pomoc.
 

Lothid

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
Z nienacka :]
Zasady? Nie wiem co mam przez to rozumieć ale sprubuję pomóc ;) Flash Get jest programem wspomagającym ściąganie. Dzięki niemu plik ściąga się szybciej poprzez dzielenie na kilka części. Plusem jest również to że wznawia zerwane połączenia, nie trzeba ściągać od nowa. Być może chciałeś dowiedzieć się jak ściągać, jeżeli tak to pisz. Jest troche późno więc nie chciałem pisać :hyhy:
 
F

faithless

Guest
Kumpel przesłał mi na pocztę piosenki Madonny. Ja nie mogę ich wydostać /z ciągnąc z poczty. Dlaczego ? Pocztę mam w portalu www.o2.pl ja nie wiem co jest nie tak i dlatego proszę wszystkie dobre duszyczki o pomoc :) Ja chce wysłuchać tych piosenek :(

Wielkie dziekj Lothid, spotykamy sie juz poraz drugi :) Masz wielkie i pomocne serce :)
 

Lothid

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
Z nienacka :]
Wg. mnie powinienes: (Ja bynajmniej tak robię :p ) Nie wiem czy masz po polsku ale na wszelki wypadek napisze ci co i jak ;) View-->Language-->Polish
1. Klikasz prawym przyciskiem na odnośnik załącznika, otwórz w nowym oknie szybko skopiuj adres ktory się pojawi na górze.
2. Otwierasz Flash Get, klikasz na symbol białej kartki.
3. W miejscu URL wklejasz ten adres. Niżej masz napisane. "Dziel plik na części" wybierasz na 10-szybciej ściągniesz :]
4. OK
5. Pijesz kawę, i czekasz na koniec downloadu.
6. Na dysku C: w folderze Downloads znajdują się wszystkie pliki ściągnięte przez Flash Get'a
7. Wybierasz ten plik, jeżeli spakowany to rozpakowujesz.
8. Otwierasz piosenkę.
9. Cieszysz się z udanej akcji
10. Dajesz mi punkt :hyhy:
Ten 10 to ja nic nie karze ;)
Powinieneś zrozumieć. Jak dalej są niejasności to klikaj.
Powodzenia :)
 
F

faithless

Guest
Lothid,
Bardzo ci dziekuje :)
Udało mi sie sciagnąc muze :) Jestes mojm bogiem !!! mojm Guru !!!! Dzieki ci Panie !!!! Czy jesli jeszcze będe miał pytanko , Moge skierowac je do ciebie :) ?
Jesli będzesz czegos poterzebował a ja będe mógł pomuc powiec :)
 
Do góry