Ogromne rozstępy

Status
Zamknięty.
M

molurikpl

Guest
Wirtam mam bardzo poważny problem mam olbrzymie rozstepy na plecach od ponad 2 lat ciągle są czerwone i bardzo zcesto swedza tak co 2 dzień wstydze sie chodzić na plaże bo ludzie pomyślą że mnie w domu biją jak ja się keidys przy dziewczynie rozbiore to jedt dla mnei bardzo duży problem znacie jakeis masci mogą być drogie do 1 tysiaca złotych czy nawet więcej obojetnie byle by pomogło a może kosmetyczka coś zdziałą ??
 

Attachments

  • bb1.jpeg
    bb1.jpeg
    23,9 KB · Wyświetleń: 10
  • bb2.jpeg
    bb2.jpeg
    19,8 KB · Wyświetleń: 11

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miałem to samo, mój lekarz mówił, że to wada zbyt szybkiego wzrostu. Są maści za 120zł na to. Zapytaj lekarzy.
 
M

molurikpl

Guest
Miałem to samo, mój lekarz mówił, że to wada zbyt szybkiego wzrostu. Są maści za 120zł na to. Zapytaj lekarzy.
[/quote]

ale pomogło ci ?
 

temu#

a dlaczego nie?
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
632
Punkty reakcji
26
Miasto
Tychy
Wybierz się do lekarza, zawsze też możesz się wybrać do apteki i się ich poradzić, może maja coś bez recepty.



Swoją drogą dziwne te rozstępy.
 
M

molurikpl

Guest
Wybierz się do lekarza, zawsze też możesz się wybrać do apteki i się ich poradzić, może maja coś bez recepty.



Swoją drogą dziwne te rozstępy.

czemu że duże ?
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Rozstępy są normalną rzeczą. Najczęściej pojawiają się, wtedy, gdy organizm rośnie wzwyż lub wszerz. Prawie całkiem można się ich pozbyć, gdy są jeszcze młode (czyli czerwone), później stają się blade, zmieniają w blizny i ich pozbyć się nie można(chyba że laserowo, ale to droga sprawa).

Jeśli masz je już 2lata to ostatni dzwonek, aby coś z nimi zrobić. Idź do lekarza dermatologa bądź skonsultuj się z farmaceutą. Miałam podobny problem jednak rozstępy były dużo mniejsze i zaczęłam szybko działać. Stosowałam krem Pharmaceris Tocoreduct forte i obecnie nic nie widać jednak kuracja jest dosyć długa. Jakiś rok temu kosztował do 40zł.
 
M

molurikpl

Guest
ale jka mowisz ze długa a to moja ostatnia sznasa zeby sie ich pozbyc to czy warto jeszcze ? nie ejets zapozno jak kuracja trwa dlugo ?
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Dopóki są czerwone nie jest za późno. Ja smarowałam prawie pół roku. Według mnie warto. Chyba, że chcesz mieć wielkie blizny na plecach do końca życia.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Duyze rozstepy, ale czerwone, wiec jest szansa, wiec smaruj.
 

kossi_nossi

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
Idz też do lekarza dermatologa albo do gabinetu medycyny estetycznej, jest coś takiego jak mezoterapia igłowa, może pomóc.
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Jasne, da się ich wygląd trochę poprawić. To znaczy nie da się ich usunąć w całości, natomiast kilka zabiegów powinno sprawić, że będę mniej widoczne - zmniejszą się i będą miały kolor skóry. Takie zabiegi robi się laserem frakcyjnym. Tutaj masz wszystkie informacje: http://www.estetica.pl/fraxel/
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
sądzę że autor nie czekał prawie pół roku na twoją odpowiedź. zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry