Ogromna nieśmiałość połączona z "nie wiem jak zagadać"

Konrad //

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Polska
Witam drodzy userzy, to pierwszy mój post na tym forum. Z góry uprzedzam, że mam ogromne problemy z moją nieśmiałością do kobiet/dziewczyn.

Kilka dni temu będąc w szkole mojego kuzyna zobaczyłem na boisku szkolnym bardzo ładną dziewczynę, od razu wpadła mi w oko BB) Nie minęły 2 minuty od naszego pierwszego wzrokowego spotkania, a ona wraz z koleżankami zaczęły mnie zaczepiać z kilkumetrowej odległości - oczywiście ja, debil, zamiast coś zrobić, uśmiechnąć się czy podejść i coś powiedzieć, po prostu się odwróciłem (tak jakby ta super laska miała mnie w nosie) i dalej rozmawiałem z kuzynem. Później wiedziałem, że jestem kompletnym idiotą i myślałem, że u niej jestem już spalony :nie:
Minęły cztery dni. Dziś znów zawitałem w szkole kuzyna. Podczas 25-minutowej przerwy siedząc na boisku znów zauważyłem tę dziewczynę, a ona po chwili znów wyrażała mną zainteresowanie - zaczęła mnie zaczepiać, ciągle się na mnie patrzyła, coś tam mówiła (nie pamiętam dokładnie, bo krew zaczęła się we mnie gotować), a ja nic... - i to jest mój problem. Ja się ogromnie jej wstydzę :niepewny: Kuzyn powiedział mi, "żebym nie był idiotą, i chociaż podszedł zapytać jak ma na imię - może coś z tego będzie", tylko nie mam pojęcia, co mam zrobić gdy już do niej podejdę i zadam jej to pytanie... przeczytałem przyklejone tematy, ale nigdzie nie jest napisane co zrobić, gdy podobająca mi się dziewczyna mnie ewidentnie zaczepia, a ja się po prostu wstydzę :bag: Nie wiem o czym mógłbym z nią pogadać (tylko nie piszcie - "bądź sobą, naturalny, bo wszyscy doskonale wiemy, że początkującym chłopakom wiele to nie daje" ), jak do niej zagadać, a jak już zagadam to co dalej, i jak ew. miałyby wyglądać te kolejne spotkania (już gdzie indziej, niż boisko szkole :] ) ...

Mam nadzieję na waszą pomoc i wyrozumiałość w stosunku do mnie.
 

Patrick182

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wielkopolska
Kolejny bezsensowny temat... Poczytaj przyklejone tematy. Wyluzuj się po pierwsze, nie jest to twoja żona, nie denerwuj się. Zachowuj się tak jakbyś rozmawiał z kumplem (Tylko nie przeklinaj :)
 
J

J.B

Guest
Post autora pokazuje, że samodzielne myślenie wyszło z mody... są przyklejone tematy, zostaje wyjść i praktykować... ale nie, On musiał napisać!

Beam Me Up, Scotty!
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
Ot mi wielki problem :D podejrzewam ze ten twój kuzyn jest taki sam jak ty :) dziewczyna ciebie "zaczepia" to w czym problem podejść :D a jak jest z koleżankami przecież ty jesteś z kuzynem ale lepiej popatrzeć z daleka niż podejść :p

o ile dobrze pamiętam to miałem taka sama sytuacje w szkole :) Marta sie ciągle w sklepiku na mnie patrzyła :p uśmiechała i takie tam :) nom ale co tam teraz już znam ja i jej koleżanki z klasy :) więc nie przezywaj i nie użalaj sie nad sobą tylko zacznij działaś a nie ze jesteś nieśmiały i rozpacz już :D ja też byłem i może ejsteś nieśmiały ale cóż walczę :D
 

Pro Traceur

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
555
Punkty reakcji
0
Podejdź, przedstaw się, jeżeli poda Ci rękę to i Ty jej podaj... kobieta zawsze pierwsza podaje rękę ;) Później możesz zapytać dlaczego tak na Ciebie zerka, czy coś w tym stylu...

Postaw na kreatywność...

PS Przeczytaj przyklejone tematy
PS2 "bądź sobą, naturalny"
 

fankypanki

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2008
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Oł Jee Poland
właśnie tak jak inni piszą kolego!!!!!!!a pozatym to nie ty powinieneś się stresować , przecież jesteś chłopakiem!!!!!!!!!!!!! BB)
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
znając zachowanie w takich rzeczach ona to taka "cwaniara na własnym podwórku :p" jest wśród swoich to sobie pozwala założe siegdy do niej podejdziesz to na bank też sie zrobi nieśmiała bądź zawstydzi nie mniej niż ty :p
 

fankypanki

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2008
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Oł Jee Poland
Bez kitu jak do niej podejdziesz to ona się na bank zaczerwieni i zaniemówi a ty to nie masz się czego bać :D ;)
 
M

Malina..xD

Guest
yhhh : /

a pozatym to nie ty powinieneś się stresować , przecież jesteś chłopakiem!!!!!!!!!!!!!
a niby kto powiedział że chłopak ma łatwiej ? :mruga:



przeczytaj przyklejone ... na pewno coś znajdziesz :D . no i się nie przejmuj ... wyjdzie albo nie ;d to raczej nie jest sprawa życia lub śmierci ;p
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
I co mu dadzą te przyklejone tematy??

Trzeba byś taki jak by luzakiem czasem ty sie z czegoś pośmiej czasem z ciebie i to tak na prawdę przyniesie jakiś skutek nom ale jeszcze tydzień szkoły (ktoś będzie chodził??) i po twoim problemie :p
 
M

Malina..xD

Guest
a co mu da że jeden z drugim czy trzecim napisze mu : [?]
właśnie tak jak inni piszą kolego!!!!!!!a pozatym to nie ty powinieneś się stresować , przecież jesteś chłopakiem!!!!!!!!!!!!! BB)
Bez kitu jak do niej podejdziesz to ona się na bank zaczerwieni i zaniemówi a ty to nie masz się czego bać :D ;)
[ to tylko przykłady, żeby nie było że się jednej osoby czepiam ; D ]
 

orginal

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
uu.. widze powazne braki.
po pierwsze źle patrzysz na cała sprawe.
problemem nie jest dla ciebie TA dziewczyna.
twoim problemem sa WSZYSTKIE dziewczyny.
masz niska samoocene i jestes tchórzem.
możesz to zmienic jesli zbierzesz wystarczającą motywacje.
uwierz w swoja wartosc i w to ze ty jestes nagroda dla niej.
ona ciebie chce i to czy z nia bedziesz czy nie zalezy tylko od ciebie.
oczywiscie tak nie jest. to tylko myslenie jake musisz obrac aby osiagnac cel
ona wysyla ci oznaki zainteresowania ale gdy juz podejdziesz do niej to zacznie sie testowanie.
zainteresuj sie tematyka PUA to dowiesz sie jakim byc i co robic, jak prowadzic ta gre jaka jest podryw.
spróbuj zrobić demonical confodence - jest to program treningowy majacy zwalczyc niesmialosc i zdobyc pewnosc siebie
znajdziesz w google. wszystko w twoich rekach
powodzenia.
 
J

J.B

Guest
Problem z PUA jest taki, że jest jak MediaMarkt, nie dla idiotów...

Beam Me Up, Scotty!
 

Konrad //

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Polska
ok, odważyłem się. dowiedziałem się jak ma na imię, pogadałem jakieś pierdoły nie od rzeczy, ale chyba 'in plus' bo mi sama wręczyła nr telefonu i GG :) chyba przełamałem tę barierę strachu, przynajmniej w tym jednym przypadku ;)

Dzięki za rady
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
tzn ze podszedles doniej, i tak normalanie zagadales?
NIe wierze, ale opisz jak to zrobiles. W cuda nie wierzylem a zwlaszcza po Euro....
 

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
Ale kolego! To ze dała Ci numer tel i gg, wcale nie oznacza ze teraz masz jej zasypywac skrzynke i pisac po 30 razy co dzien na gg!
Mysle ze nie musze tlumaczyc ze takie cos prowadzi do zwyklego frajerstwa a dziewczyn taki styl "zapoznawania" przez gg nie kreci! Wiadomo kazdy cwany jak siedzi w domu przed monitorem sluchajac swojej ulubionej muzyki majac czas na zastanawianie sie co napisac!
Numer tel i gg sluzyc na tylko do zalatwiania spraw naprawde waznych! Mam na mysli data, miejsce i czas spotkania z nią. Rozumiemy?

To Ona ma sie starac o Ciebie nie Ty o Nią. Pisz rzadko ale z sensem,jak chcesz wzbudzic w niej jakies zainteresowanie.

Jesli chodzi o niesmialosc! Im ladniejsza i pewna siebie dziewczyna tym gorzej z opanowaniem stresu nie..?
Jak chcesz temu sie przeciwstawic zaczniej gadac i zapoznawac sie z dziewczynami ,hm, jak to ując.. nie takimi ladnymi haha... Im wiecej takich dziewczyn bedziesz zaczepiac i rozmawiac tym lepiej.
W pozniejszym okresie mozesz zaczac zaczepiac te ladniejsze,a zobaczysz ze te ładne,wcale nie sa takie straszne:)

pozdro... ide mysli zbierac to moze cos Ci napisze jeszcze!
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
Ale kolego! To ze dała Ci numer tel i gg, wcale nie oznacza ze teraz masz jej zasypywac skrzynke i pisac po 30 razy co dzien na gg!
Mysle ze nie musze tlumaczyc ze takie cos prowadzi do zwyklego frajerstwa a dziewczyn taki styl "zapoznawania" przez gg nie kreci! Wiadomo kazdy cwany jak siedzi w domu przed monitorem sluchajac swojej ulubionej muzyki majac czas na zastanawianie sie co napisac!
Numer tel i gg sluzyc na tylko do zalatwiania spraw naprawde waznych! Mam na mysli data, miejsce i czas spotkania z nią. Rozumiemy?

To Ona ma sie starac o Ciebie nie Ty o Nią. Pisz rzadko ale z sensem,jak chcesz wzbudzic w niej jakies zainteresowanie.

Jesli chodzi o niesmialosc! Im ladniejsza i pewna siebie dziewczyna tym gorzej z opanowaniem stresu nie..?
Jak chcesz temu sie przeciwstawic zaczniej gadac i zapoznawac sie z dziewczynami ,hm, jak to ując.. nie takimi ladnymi haha... Im wiecej takich dziewczyn bedziesz zaczepiac i rozmawiac tym lepiej.
W pozniejszym okresie mozesz zaczac zaczepiac te ladniejsze,a zobaczysz ze te ładne,wcale nie sa takie straszne:)

pozdro... ide mysli zbierac to moze cos Ci napisze jeszcze!

widac ze przeczytaj jakis poradnik o uwodzeniu prawda boyan??? no coz dobrze piszesz :D
 

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
prawda prawda uzzo :) głównie z ciekawosci hehe.... staralem sie ujac to co zapamietalem swoimi slowami ;P

ech, przerabialo sie to wszystko, ale teoria w sumie malo sie ma do praktyki.
Sa tacy co sie ucza regulek na pamieac, ida na podrywa i robia z siebie kretynow.
Jescze inna analizuja sobie te porady na swoj sposob i czasem im sie cos tam uda wyciagnac od dziewczyny :)
Ja akurat jestem zwolennikiem "fcuk this shit, raz sie zyje" czyli spontan he he ... sprawdza sie :D
Miny dziewczyn bezcenne (pewnie niektore uwazaja mnie za świra, ale o to mniej wiecej chodzi hehe... )
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
prawda prawda uzzo :) głównie z ciekawosci hehe.... staralem sie ujac to co zapamietalem swoimi slowami ;P

ech, przerabialo sie to wszystko, ale teoria w sumie malo sie ma do praktyki.
Sa tacy co sie ucza regulek na pamieac, ida na podrywa i robia z siebie kretynow.
Jescze inna analizuja sobie te porady na swoj sposob i czasem im sie cos tam uda wyciagnac od dziewczyny :)
Ja akurat jestem zwolennikiem "fcuk this shit, raz sie zyje" czyli spontan he he ... sprawdza sie :D
Miny dziewczyn bezcenne (pewnie niektore uwazaja mnie za świra, ale o to mniej wiecej chodzi hehe... )

no popatrz
ja czytalem poradniki o uwodzeniu nie dlatego zeby to stosowac ale dlatego ze nurtowalo mnie pare rzeczy
ja juz od dawna wiem jaka mam wartosc i widze jak sie koedzy troja i dwoja a jak ja podchodze to nie ma zadnego problemu i czesto mnie nazywaja wariatem, filozofem, jeszcze inni pleyboy i takie tam mnie to nie rusza i widze ze najlepiej wychadz mi podrywy jak ide sam wtedy mam pelna kontrole a jak z kumplem wcale jeszcze takim frajerem w tych sprawach to musze robic za niego i podwojnie bo czesto :cenzura: sprawe a laski czuje sie krepujaco

od najmlodszych lat ludzie mi zadroscili optymistycznego spojrzenia na swiat i na otwratosc do ludzi
mino tego ze jestem nieplenosprawny :D
 
Do góry