ograniczenie wolności słowa na forum?

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Forumowisko to fajne forum. Ludzie potrafią się od niego uzależnić. Takiej osoby nie powstrzyma banowanie. Rekordziści zakładali nawet 10 kont, więc czasem kasowanie multikont to walka z wiatrakami. A nikogo nie zatrudnimy na etat, żeby siedział i przeglądał posty, czy styl wypowiedzi wskazuje na zbanowanego użytkownika.
 

daone

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2009
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
z miasta Łodzi się pochodzi
Ok dzięki za informację. Co do banowania - załóżcie po prostu ban na IP (nawet na pewien przedział można założyć...) nie jest takie trudne. Kłopot pojawia się przy zmiennym IP... Ale przecież macie narzędzia i spokojnie możecie to sprawdzić.

Koniec OT z mojej strony ;)
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Blokujemy IP. Zapewniam, że znamy te możliwości, ale pomysłowość userów też nie zna granic ;)
 

Madzia1983

Księżniczka Króla :)
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
2 351
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Południe Polski- Śląsk-Tychy
jeśli Twoja wolność słowa ogranicza się do postu:
hehe, ano :D
za którego dostałaś %,
to bardzo mi Cię szkoda.
dobrze wiesz, że nie tylko takie posty pisałam, ale ok, niech Ci będzie!!

Jeśli znajdujemy kogoś, kto ma multikonto to od razu taka osoba wylatuje z forum. I nie na rok, tylko na zawsze. Jeśli widzisz podobne przypadki, to nas o tym powiadom. Chociaż w Twoim przypadku lepiej było siedzieć cicho, bo sama bez winy nie jesteś. Dziwię się co jeszcze tutaj robisz. Już parę rzeczy przeskrobałaś, nie jesteś tutaj żadnym guru i jedyne co Ci się należy to dożywotni urlop od forumowiska.

Mogę Ci podać kto się posługuje co najmniej dwoma kontami poza mną

100% wolonsc slowa to fikcja, wszedzie...

co do forum.. to aby forum mialo jakis poziom musi byc pilnowany pozadek.. jak ktos robi balagan piszac nie na temat, napianajac sie, klocac, piszac juz przesadne brednie to moderator powinen zareagowac :)

Kazdy oczywiscie powinen miec prawo wypowiedzenia sie ale musza byc jakies granice i reguly...

jak na moj gust modowie na tym forum powinni jeszcze bardzej ostro reagowac w niektorych sytuacjach ;)
zgadzam sie, ale nie żeby od razu banować np za to że nie powiedziało się np dupa tylko :cenzura: (to tylko przykład)

Jedno Jej konto zostało już zablokowane, z drugim podejmiemy odpowiednie środki ;)

Nie moja wina, że admin nie chciał moich dwóch kont połączyć, pisałam kilka razy już PW do Admina i nic ... czy to moja wina??
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Dziewczyno na Twoim miejscu to bym się tak nie unosiła
bo tylko pogarszasz swoją i tak już beznadziejną sytuację ;)
jak mnie tak czule żegnasz na pw to może Nas już pożegnasz na dobre?
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
angel nie musi reagować na wymysły każdego użytkownika.
żegnaj więc ;)
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Ale on nawet nie odpisał!! Więc nawet nie wiem czy odmówił tak na dobrą sprawę.... dobra... żegnam się z wami... to mój ostatni post
Ma dużo obowiązków. Nawet moderatorom bardzo często nie odpisuje. Zrozum, że prośba to prośba. Może zostać spełniona albo nie - nie działa na zasadzie wymuszenia.
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Od jakiegoś czasu uczestniczę w tym forum i mam wrażenie, że ograniczona jest tu możliwość wypowiadania swoich racji, swoich poglądów, a jak się juz to zrobi to jeśli jest to nieodpowiednia (oczywiście nie dla nas a dla moderatorów) forma to albo idą % albo całkiem blokują konto... Co o tym sądzicie?

Mam dosyć skrajne i "dziwne" poglady, a jakoś jeszcze za to warna nie dostałem. Jeśli Ty takowego dostałaś to bardzo słusznie, bo często wprowadzasz w tematach zamęt, nie podajesz sensownych argumentow tylko spamujesz.

Ale on nawet nie odpisał!! Więc nawet nie wiem czy odmówił tak na dobrą sprawę.... dobra... żegnam się z wami... to mój ostatni post

A już miałem nadzieję...
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
wytrzymałaś dokładnie 30minut od napisania rzekomo 'ostatniego' posta na tym forum, brawo! :)
widzę, że nie możesz bez Nas żyć.
 
A

arkovianin

Guest
mogę, ale skoro koś coś ode mnie "chciał" to mu odpisałam...

Haha dobre sobie.a czasem Magdalapaj to nie Twoje drugie konto koleżanko?To dziwne ale w regulaminie nie ma nic o tym,że nie wolno mieć wielu kont.To może i ja sobie jeszcze jedno założę?Nie!Nie,bo jestem uczciwy!Nie tak jak Ty...
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
To dziwne ale w regulaminie nie ma nic o tym,że nie wolno mieć wielu kont.

Regulamin:
5. Właściciel portalu zastrzega możliwość zawieszenia/zablokowania/usunięcia konta użytkownika (także bez podania przyczyny), który nie przestrzega następujących zasad:
a) dublowanie tematów - co ma miejsce w sytuacji, gdy dany temat był już tematem rozmowy na forum,
b) używania znaczników html w postach,
c) ustalania tematu postów wysyłanych na forum w sposób nie związany z ich treścią (np. "Pomocy!", "Tak sobie myślę, że...", "Mam pytanie" itd.),
d) popełnia inne rażące przewinienia (np. zakłada wiele kont).
 
Do góry