Ogladacie jeszcze bajki? :P

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
hehe oglądam piątkowe wieczorynki ;) i, jak tutaj mniejszość, nie lubię Smerfów bo wciąż "smerfastują", a Gumisie prawie zawsze na początku zbierają gumijagody :D ale stare bajki itp są o wiele lepsze niż te teraźniejsze ...
 

Ankula

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2007
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ze wsi...
Taaaaak!!!
Krecika kocham.
I Rumcajsa!
Ale już nie lecą;(
I w ogóle te 'stare' bajki
Bo nowe to w większości no... nie za fajne :D
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
no jasne że tak xD czasem lubie sobie popatrzeć na normalne bajki xD ale nie lubi tych nowych bajek (same roboty itp) :p
 

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
Mam w domu brata młodego ;D
Posiadam pakiet programów bajkowych czyli jak nie mam bajek czasami oglądać ;D
Czasem zdarza się też że sam z siebie coś pooglądam ;D
 

inka25

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
ekhm... z brzucha mamy ;P
Nowa szkoła króla (Kuzko) --> jakie to fajne :D
No i ostatnio poryczałam sie na Królu Lwie --> co za przeżycie oglądnąć to po tylu latach, zwłaszcza że na tej bajce byłam pierwszy raz w kinie
Poza tym Gumisie, Brygada RR, Smerfy i wiele wiele innych - gdy tylko mam okazje to oglądam ;)
 

Suga_BayBee

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
414
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Haha !
Oglądam Xiaolin-pojedynek mistrzów (Cartoon Network), nie moge się od tego odkleic...
Mało !
Jestem zakochana w jednym z bohaterów :lol:
 

kotek666

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
Z piekła :P
Bajecki rlz :D uwielbiam bajki zawsze mają szczęśliwe zakończenie a najbardziej to lubie Kubusia Puchatka i Przyjaciele z podwórka dobranocka idzie w czwartki dla ciekawych :D bardzo fajna :D
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Ja oglądałam na cartoon network jak jeszcze były fajne, bo teraz to te bajki są beznadziejne..
Lubiłam Johny Bravo, Strażnicy czasu, dexter i jeszcze tam pare.. :p Ludwiczek to mój ulubiony bajek :p
 

Thunder84

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Łódźkie
Ja ogladam ale raczej takie kinowe, ostatnio ogladalem sobie "Ratatuj" - swietna bajka, ogladalem ja kilka razy :p
"Żółwie Ninja" - swietna bajka nowa wersja kinowa z kontynuacja opowiesci o żółwikach :)
"Ultimate.Avengers" - Fajna bajka o Kapitanie Ameryka, z Nickiem Fury z Hulkiem itd. - Polecam.
 

Evela

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2007
Posty
336
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nie ważne
nie oglądam nie znosze bajek nawet gdy byłam mała nie za bardzo lubiłam je oglądać...
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
ja oglądam disney channel (ale nie non stop... :p )tak od czasu do czasu... brenda i pan whiskers ... :D
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Ja uwielbiam "Jam Łasica: i "Krowę i Kurczaka". JAk leci to zawsze oglądam Asterixa (ale tylko rysunkowego preferuje) i Family Guya(ale to raczej nie bajka).
 
Do góry