odżywka do aznokci dla mężczyzn?

oMarcino

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
79
Punkty reakcji
0
Panowie wiem, że to dość dziwny temat i proszę o nie ocenianie tylko ewentualną pomoc. Poszukuję odżywki do paznokci dla facetów. Dobrej, nie blyszczącej ( nie chcemy przeciez siwcic jak kobiety o_O ). Pracuje dość często przy środkach chemicznychi niestety wygląd moich rąk delikatnie mówiąc odstrasza. Macie jakieś doswiadczenia w tej kwestii?
 
P

piotrwarsz82

Guest
znam cos takiego http://www.splendore.pl/INGLOT_Lakier_do_paznokci_dla_mezczyzn_p19608.html nie blyszczy sie wiec nie ma tego problemu co przy odzywkach dla Pań
 

lexomm

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
1 109
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
wlkp
Także podepnę się pod temat.
Co polecacie do pielęgnacji paznokci w skóry wokół nich ?
 

lexomm

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
1 109
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
wlkp
Z przykrością muszę Cię powiadomić, że mężczyźni używają odżywek do paznokci, a także myją się, golą, chodzą do fryzjera a część nawet uczęszcza do kosmetyczki i chodzi na solarium.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
A ja z profilu na FB Jessici dowiedziałam się, że mają serię do pielęgnacji dłoni i paznokcie również dla mężczyzn.. co nie powiem, że informacja mnie mocno ucieszyła. dla mnie to bardzo dobrej jakości produkty i zamierzam coś z tego kupić facetowi co by zadbał bardziej o siebie :)
http://www.jessicacosmetics.com.pl/kategoria/96/Klub_D%C5%BCentelmena
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
O ile będzie używał to bym oczywiście kupiła. Tym bardziej, że sama mam ich kosmetyki i uważam je za bardzo dobre.
A co do robienia manicuru czy pedicuru u panów.. są wstydliwi i często mówią, ze to niemęskie, ale jak jak do moojej koleżanki do domu przyszła kosmetyczka i zrobiła też manicure jej meżowi bardzo był zadowolony z efektu i stwierdził ze to wcale nie jest takie złe, ale oczywiście kazał obiecać żonie, że nikomu nie powie ;D
 

pralinka91

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2011
Posty
260
Punkty reakcji
11
Mam podejrzenia, że "odżywka do paznokci dla mężczyzn" to tylko chwyt marketingowy firm kosmetycznych. Nie wiem czy różnią się one w praktyce od odżywek dla pań. "Dopasowanie do potrzeb męskich" to tylko słowa, pozwalające na sprzedaż produktu większej ilości klientów.
Proponuję żebyś poszukał po prostu odżywki do paznokci zniszczonych zabiegami kosmetycznymi (na odżywkach taki napis sugeruje zniszczenie lakierem do paznokci, ale to przecież właśnie chemia). Ponadto polecam Ci maskę do rąk Ziaja "kozie mleko", czasami trzeba się namęczyć żeby ją znaleźć, ale myślę że warto. A do skórek wokół paznokci- może zwykła oliwka? Specjalne pewnie też są, ale podchodzę do tego sceptycznie... Po pierwsze nie dajmy się nabierać na różne nazwy tych samych produktów ;)

Huehuecoyotl, autor tematu wyraźnie napisał, że pracuje przy środkach chemicznych. Nie jest to więc Jego "widzi-mi-się".
 
D

Dorka123

Guest
Moim zdaniem różnią się znacząco, są po prostu niewidoczne, matowe, wyobrażasz sobie faceta z pomalowanymi paznokciami?
 

pralinka91

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2011
Posty
260
Punkty reakcji
11
Ale, Dorka123, odżywki, które służą typowo do wzmacniania paznokcia, wcale nie muszą być błyszczące, te dla kobiet również. Są odżywki, którymi malujesz paznokieć, ona robi swoje, ale jej nie widać... nie błyszczy się, ani nie świeci. A mi chodzi raczej o ich działanie- to dokładnie tak jak z tym nowym magnezem: 50 reklam: magnez dla sportowców, magnez dla palaczy, magnez dla pijących kawę, magnez dla blondynek, dla brunetek, i dla rudych :D nawet nie wiecie jaka to bujda.
 
L

libelule

Guest
Fakt, ale to może być tak samo jak kobiecy i meski pot - są różne, a nikt już nie kwestionuje tego, że meżczyźni i kobiety mają inne dezodoranty.
 

pralinka91

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2011
Posty
260
Punkty reakcji
11
Nie utożsamiałabym tych dwóch sytuacji, tak na zdrowy rozum.
 
D

Dorka123

Guest
szampony są różne dla kobiet i mężczyzn, kosmetyki itd... więc istnienia odżywek dla kobiet i mężczyzn też nie kwestionuję. Kiedy kupuję odżywki dla siebie, to wybieram te wyglądające jak lakiery, dla swojego M. takiego błyszczącego bym nie kupiła, a te z jessici, o których pisały dziewczyny są matowe, także dla faceta jak znalazł.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Mnie właśnie najbardziej zwróciło uwagę to, że te kosmetyki, lakiery do męskich paznokci sa matowe. myślę że to fajne i dobre przemyślane posunięcie. no i zresztą nie wydaje mi się, any jakiś facet poszedł do sklepu i kupił lakier dla kobiet.. zdecydowanie szybciej sięgnie po tego który jest specjalnie dla niego :D
 
L

libelule

Guest
Jaka29 good point :) nawet jeżeli rzeczywiście składem niewiele sie różnią, to facet woli kosmetyki dla facetów (no chyba że jednak nie woli ;) ) dobry trik psychologiczny, w ten sposób jest szansa że panowie bardziej bedą o siebie dbać - bo taki trend co prawda już od jakiegoś czasu jest, ale o meskich paznokciach nikt chyba wcześniej nie pomyślał :)
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Wczoraj zostałam rozwalona na łopatki, jak na wstępnie babskim spotkaniu, pojawili się mężowie koleżanek, kiedy to zaczęłam opowiadać o wieczorze spa jaki organizowałam sobie i babskich zajęciach wymieniając pielęgnację paznokci, najeżyli się mówiąc, że to wcale nie takie babskie zajęcie i zaczęli oglądać swoje paznokcie, gdzie okazało się, że jeden z mężów chętnie skorzystał z kosmetyczki kiedy ta przyszła robić manicure do domu jego żonie <lol>. Ostatecznie zaczęli oglądać moje odżywki :D Zauważyli że mam dużo Jessici i wcale nie zdziwię się, jak następnym razem idąc do nich znajdę jakąś odżywkę tej firmy :D
 
D

Dorka123

Guest
hehehe, mój sobie jeszcze manicure nie robił, ale narzeka, ze rozdwajają mu się paznokcie, jeśli zaproponuje mu kosmetyczkę czy manicurzystke to mnie pewnie wyśmieje, ale odżywkę spróbuję jakoś przeforsować :)
 

The Immortal Salas

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
40
Punkty reakcji
1
Mam podejrzenia, że "odżywka do paznokci dla mężczyzn" to tylko chwyt marketingowy firm kosmetycznych. Nie wiem czy różnią się one w praktyce od odżywek dla pań. "Dopasowanie do potrzeb męskich" to tylko słowa, pozwalające na sprzedaż produktu większej ilości klientów.
Proponuję żebyś poszukał po prostu odżywki do paznokci zniszczonych zabiegami kosmetycznymi (na odżywkach taki napis sugeruje zniszczenie lakierem do paznokci, ale to przecież właśnie chemia). Ponadto polecam Ci maskę do rąk Ziaja "kozie mleko", czasami trzeba się namęczyć żeby ją znaleźć, ale myślę że warto. A do skórek wokół paznokci- może zwykła oliwka? Specjalne pewnie też są, ale podchodzę do tego sceptycznie... Po pierwsze nie dajmy się nabierać na różne nazwy tych samych produktów ;)

Huehuecoyotl, autor tematu wyraźnie napisał, że pracuje przy środkach chemicznych. Nie jest to więc Jego "widzi-mi-się".

Ja kilka dni temu kupiłem takowy krem do rąk i paznokci. Postanowiłem, że czas zadbać o swoje dłonie:D U mnie w mieście bez problemu można znalezc ten krem. Praktycznie w każdym supermarkecie go widziałem w cenie do 10 złotych.
 
Do góry