Odzysk danych z nieaktywnej kart sim

nokash

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam. Przeniosłem sobie numer. Stara karta została "anulowana" i jest nie aktywna. Nie loguje się do sieci. Miałem na niej sms ale pamiętam że je usunąłem. Teraz okazuje się że jeden z nich jest mi bardzo potrzebny. Próbowałem czytnika kart sim (jakiś tańszy z allegro typu kombajn) i mało to dało. Po podpięciu pokazuje że nic nie ma a na innym programie w ogóle nie widzi tel i były problemy z instalką pod win7 Nie do końca jestem przekonany że nie można odzyskać tych danych ( a ja kupiłem pewnie do d.py czytnik ) Spacer do salonu i prośby o jakiekolwiek odzyskanie danych nic nie dały. W dwóch serwisach gsm nie podołano.Serwis we Wrocławiu stwierdził że nie ma problemu ale kosztuje to od 150 do 300 zł. i mam za daleko.
Pytanie do znawców tematu. Może inny jakiś lepszy czytnik zastosować? i może lepszy program do odzysku danych? bo nie mam zamiaru płacić tyle siana za odzysk danych. Karta jest z Orange a tel w jakim była to Nokia ale to chyba mało ważne. Proszę o jakieś sugestie pomoc. Z góry dzięki.
 
Do góry