Odtwarzacz DVD do 200zł

8-) LoL (-8

Farciarz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
1 039
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
Laskowice Pomorskie
Witam! Chciałbym kupić sobie jakieś fajne DVD do 200zł. Ogólnie chodzi mi aby odtwarzało ono wszystkie popularne formaty, USB również mile widziane, aczkolwiek nie koniecznie i obsługa napisów w txt. Jest tak dużo teraz odtwarzaczy z podobnymi parametrami i ceną, że nie mogę się zdecydować. Mam bardzo duży telewizor, więc HDMI jest konieczne.
Wszystkie firmy wchodzą w grę prócz KORR.
 

StuntmanMark

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
357
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Witam! Chciałbym kupić sobie jakieś fajne DVD do 200zł. Ogólnie chodzi mi aby odtwarzało ono wszystkie popularne formaty, USB również mile widziane, aczkolwiek nie koniecznie i obsługa napisów w txt. Jest tak dużo teraz odtwarzaczy z podobnymi parametrami i ceną, że nie mogę się zdecydować. Mam bardzo duży telewizor, więc HDMI jest konieczne.
Wszystkie firmy wchodzą w grę prócz KORR.

W tej cenie wybór jest dość duży ale najlepiej wybrać jakiś model Manty (ze wzgledu na odczyt praktycznie każdego formatu, nawet jeśli płyta jest porysowana) albo LG (dobrej jakości napęd opt.)
 

fluxx

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
0
A może ten http://tnij.org/d325 lekko ponad 200zł. Ja też mam philipsa tyle, że bez USB, ale model o prawie identycznych parametrach i spisuje się nieźle. Polecam
 

StuntmanMark

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
357
Punkty reakcji
0
Wiek
36
model zaproponowany przez fluxx jest ok ale Upewnij się dokładnie jakie formaty obsługuje...
 
A

Alternative Trippin

Guest
Też jestem przekonany do Korra - słyszałem o paru sytuacjach, że napisy są nieczytelne i wyskakują krzaczki. Z Mantą z kolei miałem sam kilka nieprzyjemnych sytuacji, jeżeli chodzi o sprzęt komputrowy, więc raczej nie polecam :). Duży wybór dobrych odtwarzaczy do 200 zł znajdziesz na magicznaplaneta.pl. Sam jestem szczęśliwym posiadaczem Toshiby SD290EKE i póki nie zdarzyło mi się, żeby nie czytał któregokolwiek formatu.
 

cypiskowa

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
64
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska Środkowa
Ja osobiście mam odtwarzacz firmy Bellwood 308U i jestem naprawdę zadowolona. Wcześniej miałam Korra i były z nim straszne problemy. Bellwood w przeciwieństwie do niego obsługuje wszystkie podstawowe formaty i nie ma problemów z odczytem płyt. Dodatkowo posiada port usb i HDMI (o który najbardziej chyba chodziło). ja jestem zadowolona pomimo, że nie jest to jakaś "wypasiona firma" tupu Toshiba czy Samsung. Cena również konkurencyjna moim zdaniem. Tu masz całą specyfikację http://www.1komp.pl/produkt-14-214-1560-24175,odtwarzacze_dvd_odtwarzacz_dvd_mpeg_4_bellwood_hd_308usb_hdmi_srebrny.htm Ja polecam :)
 
I

impresja_switu

Guest
Do 200 zł masz bardzo duży wybór DVD. Ja kupiłam jakiś czas temu odtwarzacz Toshiba SD290 i jestem z niego bardzo zadowolona, na euromall.pl tam gdzie kupowałam kosztuje niecałe 180 zł. Spełnia wszystkie Twoje wymagania, bo odtwarza wszystkie pliki i nie ma z nim żadnych problemów, ma też wejście na USB
 

sunrise_girl

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
126
Punkty reakcji
1
Znalazłam ostatnio odtwarzacz DVD, który miał być jako prezent dla mojego taty - obiecałam mu już dawno i na Dzień Ojca nie udało mi się tego kupić, dlatego również wyznaczyłam sobie granicę cenową 200zł - oto DvD które kupiłam: http://www.hiperokazja.pl/lg-odtwarzacz-dvd-dvx-390.html ma przyjść po weekendzie, myślę, że specyfikacja i funkcjonalność jak dla mojego taty będzie wystarczająca, a mój budżet nie będzie w dużym stopniu naruszony:)
 

elenka87

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Ja polecę np. EasyTouch ET-612HDMI odtwarzający pliki praktycznie każdego formatu: DVD / DIVX / XVID / MP3 / JPG. Może nie ma super pięknego designu, ale przecież nie to się licz, a funkcjonalność i długa wydajność. http://www.wasserman.pl/index.php?products=product&prod_id=671, Polecam:)
 

Molyy

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio kupowałam odtwarzacz Philipsa na megamedia.pl i zapłaciłam 230 zł. Jestem zadowolona z zakupu, odtwarza praktycznie każdy format i ma wejście USB. Możesz sobie wejść na stronę tego sklepu i zobaczyć co mają, może znajdziesz coś poniżej 200 zł, no i masz tam podane wszystkie parametry więc można sprawdzić od razu jaki format jest odtwarzany przez dany model.
 

denka

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Ja mam LG - teraz w hiperokazji można go kupić za niecałe 200 zł :D Jest w porządku, jeszcze nie nie zawiódł. Odtwarza praktycznie każdy rodzaj plików, jest praktyczny i łatwy w obsłudze a co najważniejsze niedrogi ;) poza tym, LG to jest dobra firma, robią porządny sprzęt :)
pozdrawiam
 

polarnik

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
Faktycznie można teraz kupić sporo modeli dvd do 200zł. Kiedy ja kupowałem pierwszy model, to sprawa wyglądała zupełnie inaczej...A teraz nawet te tanie są całkiem dobrej jakości. Ja szczerze mówiąc nic nie słyszałem o sprzęcie marki KORR, ale zaraz sprawdzę z ciekawości ten sprzęt. Ogólnie propozycje przedstawiają się całkiem spoko.
 
A

ann han

Guest
Jeśli potrzebujesz dobrego odtwarzacza DVD, a do tego nie drogiego polecam odwiedzenie strony wasserman.pl mają sprzęt wysokiej jakości i do tego nie drogi. Sama u nich kupiłam jeden odtwarzacz i jestem bardzo zadowolona, przekonały mnie ceny i to, że szybko działają tzn szybko wysyłają zamówiony towar.
 
U

umoruma

Guest
jak dla mnie to chyba dvd nie ma sensu za bardzo :/
ja bym wolał poczekać, dozbierac kasy i kupic BR - np. LG BD370 - ok 650zl kosztuje a masz BR i obsługe mkv :)
 
Do góry