Odszukac dziadka

angelinka

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2008
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łodz
No nie wiedzialam gdzie mam umiescic ten post wiec napisze tutaj:)

Otoz to z kuzynka postanowilismy odszukac naszego dziadka problem w tym ze nie wiemy od czego zaczac bo rodzina nie wie gdzie on sie podziewa
Juz parenascie lat temu dziadek i babcia rozstali sie i ponownie wyszla za maz i od tego czasu nie wiemy co sie z nim dzieje a bardzo chcemy go poznac mimo ze z nami wogole sie nie interesowal i swoimi dziecmi..
Wiec mamy pytanie jak go odszukac i gdzie???
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Internet. Tam szukaj informacji o dziadku. Może to co napiszę wyda Ci się głupie, ale w google jest wszystko :) I tak krok po kroku jakoś go odnajdziecie. Nie widzę innego dobrego źródła informacji w tym przypadku.
 

ninette

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2008
Posty
155
Punkty reakcji
2
Miasto
Rzeszotary
chcąc nie chcąc musicie poszukać czegoś o nim. Poszukajcie starych fotografii. Przejdźcie się po sąsiadach np. i poproście o informacje. A jeśli się wymeldował to idźcie do Urzędu Gminy czy Miasta i zapytać kiedy się wymeldował i dokąd. Tylko weźcie dowody czy coś takiego bo informacji ogólnie nie udzielają. A dalej to już tam pytać.
 

angelinka

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2008
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łodz
No w internecie szukalismy go ale google nic nie wie...
ninette--no sprobujemy zrobic to co napisalas mam nadzieje ze sie uda..
 

Aqhuariuss

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Może to co napiszę wyda Ci się głupie, ale w google jest wszystko :)
No mi to się wydaje głupie. Skoro tak uważasz to spróbuj odnaleźć swoje dane w internecie na podstawie imienia i nazwiska :p Ja na waszym miejscu zacząłbym wypytywać rodzinę o niego, jego znajomych aby zebrać jak najwięcej informacji...
 

ninette

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2008
Posty
155
Punkty reakcji
2
Miasto
Rzeszotary
spróbuj odnaleźć swoje dane w internecie na podstawie imienia i nazwiska :p



Zgadzam się :) Może coś by wybiło ale na pewno nie informacje o sobie tylko o jakiejś publicznej osobie. Myślę tu: imię i nazwisko bo reszty nie będzie. Jest takie coś jak Ustawa o ochronie danych osobowych:)
 

angelinka

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2008
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łodz
Dzieki wszystkim za rade jakos tam sobie poradzimy i mam nadzieje ze uda sie nam znalezc dziadka eh:)
 

omen1989

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2006
Posty
531
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Rzymsko
no na poczatku musi byc jakis punkt zaczepienia...;/ jesli nie macie nic to bedzie ciezko
chyba o tym zameldowaniu to bedzie najlepszy pomysl...
 
Do góry