Odstające Uszy

Lechoo

noise maker
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mrowisko
Zesprężystego gipsu :p
To raczej nie od ich ilości. Moja siostra miała 11 kolczyków w jednym uchu, i wcale jej uszy nie odstawały
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ale jeśli t nie od kolczyków to nie musi ich scigac. Trudno nikt tego nie zauwazy tak jak popatrzy sierazbdzie musiał si bardzie przypatrzec ja wtoja sostra.
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Jak nie bedziesz sie tym przejmowac to nikt nawet nie zauwazy ;)
 

Patusia93:)

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
110
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Lublin
hm, opaski nie pomogą?! przecież jak scięgna się zrosną bardziej to będą podtrzymywać uczy... ale tą opaske trzeba nosic bez przerwy przez minimum 2 lata...

ps. ale ja mam da best rozwiązanie na odstające uszy... zapuscic włosy za uszy i je rozpuscic zeby je zasłaniały :D
no tak ..masz racje ...ale z czasem to sie tez nudzi ciagle miec wlosy rozpuszczone..:D
i tu pojawia sie moje pytanie..:D jakie mozna jeszcze fryzury nosic zeby nie bylo widac odstajacych uszu..?!
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Słuchajcie,a moze ktos z Was zastanawiał sie tak na poważnie nad zabiegiem poprawienia uszek?
Nie wiem co sie stało,ale chodzi za mna ostatnio ta mysl i jestem bliska korekcie uszu,tylko nie bardzo wiem gdzie to można zrobic i ile cosik takiego kosztuje.
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Modliszka miejsc, w których możesz zrobić sobie zabieg korekcji uszu jest całkiem sporo. I ceny są porównywalne raczej w tych klinikach. Ze swojej strony mogę podrzucić np klinikę IQ Medica z Warszawy, w której na bank coś takiego robią i koszt to jest ok 2500zł. Jeśli dalej sie nad tym zastanawiasz to po prostu zadzwoń, umów sie na konsultacje i podejmuj decyzję. Moim zdaniem warto.
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
Moja koleżanka, która miała ogromny kompleks na punkcie swoich uszu nawet nie nosiła kolczyków, bo w ogóle nie chciała pokazywać uszu ani tym bardziej, żeby rzucały się w oczy. Miała okropne kompleksy, aż zdecydowała się na operację chirurgiczną u dra Kratochwila. Trochę trwała jej rekonwalescencja ale po zdjęciu opatrunków faktycznie była zachwycona z efektów a z czasem dużo pewniejsza siebie. Niestety tak to jest, że nasz wygląd wpływa na nasza samoocenę...
 
Do góry