Odruchy i gestykulacje dziewczyny

wielmorznik

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2010
Posty
74
Punkty reakcji
2
Witam państwa , pragnę dowiedzieć się co oznacza zachowanie pewnej dziewczyny która wię iż bardzo mi się podoba . Kiedy pierwszy raz ją zobaczyłem zimą w markecie praktycznie nie odrywała odemnie wzroku. Z kolei kilka miesięcy pózniej znowu ją kilka razy widziałem ale pragnę się skupić teraz na moich ostatnich obserwacjach , mianowicie jak już wczesniej mówiłem ona wie że mi się podoba chociażby z tego że zaprosiłem ją ni z tego ni z owego na nk itd. dobra a teraz do sedna , szedłem sobie ostatnio osiedlem i widziałem ja siedzącą z koleżanką na ławce i kiedy na nią kątem oka spojrzałem to zauwarzyłem że coś mówi do koleżanki i patrzy w moją stronę. Drugi incydent wydarzył się wczoraj kiedy to znowu ją zauwarzyłem , tym razem to ja siedziałem na ławce a ona szła i mnie zobaczyła i kiedy poszła dalej za budynek ja podbiegłem za ten budynek i ją obserwowałem (tym razem mnie nie widziała) i ona zaczęła się za siebie oglądać (wydawało mi się że ona chciała się dowiedziać czy ja ją byćmoże prześladuję ...) . Dodam jeszcze że ma ona dużo blokad na prywatność np. blokuje galerię na nk przed obcymi i gg aby nikt nie wiedział że aktualnie przebywa na gg . Co może być powodem jej zachowania czy ja jej się podobam czy ona się mmnie boi prosze o sugestię ew. szczegółowe pytania związane z jej zachowaniem , dodam tylko że nigdy z nią nie rozmawiałem . No i oczywiście że jest piękna poprostu
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
napisz do niej, porozmawiaj, możliwe że nie chce wykonać pierwszego ruchu, więc wyjdź z inicjatywą
co było by nienormalnego lub złego w rozmowie?
dowiesz się o co jej chodzi dopiero jak z nią porozmawiasz,

to że się za tobą ogląda to jest znak że jej się podobasz,
 

Midus

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
418
Punkty reakcji
22
OMG :niepewny:

A jesli jej sie podobasz to co? A jesli mys;li ze ja przesladujesz(lól) to co? Czy to cokolwiek zmienia?


A te Twoje "incydenty" sa na porzadku dziennym kazdego faceta, tzn. nie ma w tym nic wyjatkowego ze laska od czasu do czasu sie obejzy, czy rozmawiajac z kolezanka spojrzy akurat na przechodzacego obok Ciebie.

I fakt, moze i ma bardzo duzo "blokad" ale Ty za pewne masz wiecej ; p
 

wielmorznik

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2010
Posty
74
Punkty reakcji
2
Wiesz co Midus muszę się z tobą zgodzić ja też mam blokady masz w pełni rację ale dodam jeszcze że przypomniały mi się własnie sytuację (wiem to nie incydenty ,przepraszam poprostu ja mam to w sobie że jestem przewrażliwiony) kiedy szedłem osiedlem i tak się jej przyglądałem z ok 200m i ona przyglądała sie mi , ja wiem o niej w sumie torchę a on o mnie z pewnością o wiele mniej tylko ja muszę mieć pewność czy ona się mnie przygląda bo jej się podobam czy poprostu myśli sobie "co za frajer" .Wiecie ja jestem strasznie nieśmiały przykładem na to może być sytuacja w której idąc miastem napotkałem na 2 dziewczyny i one mnie się pytały czy zjem z nimi w "Kfc" a ja zacząłem ni z tego , ni z owego uciekać. Jak już wczesniej wspominałęm mam jej gg ale nawet nie próbowałem nic napisać doradzcie mi co mam zrobić i co oznaczają te jej odruchy??
 

Midus

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
418
Punkty reakcji
22
Wiesz co Midus muszę się z tobą zgodzić ja też mam blokady masz w pełni rację ale dodam jeszcze że przypomniały mi się własnie sytuację (wiem to nie incydenty ,przepraszam poprostu ja mam to w sobie że jestem przewrażliwiony) kiedy szedłem osiedlem i tak się jej przyglądałem z ok 200m i ona przyglądała sie mi , ja wiem o niej w sumie torchę a on o mnie z pewnością o wiele mniej tylko ja muszę mieć pewność czy ona się mnie przygląda bo jej się podobam czy poprostu myśli sobie "co za frajer" .Wiecie ja jestem strasznie nieśmiały przykładem na to może być sytuacja w której idąc miastem napotkałem na 2 dziewczyny i one mnie się pytały czy zjem z nimi w "Kfc" a ja zacząłem ni z tego , ni z owego uciekać. Jak już wczesniej wspominałęm mam jej gg ale nawet nie próbowałem nic napisać doradzcie mi co mam zrobić i co oznaczają te jej odruchy??


Wyluzuj i przestan rozkminiac nad tym co w zasadzie jest malo wazne. Podejdz (ewentualnie w najgorszym wypadku napisz, ale to juz tk w totalnej ostatecznosci po przynajmniej kilku probach podejscia twarza w twarz), zagadaj i sie przekonasz co i jak. Nikt Ci nie da 100% pewnosci czy jej sie podobasz czy nie na podstawie tego co napisałes. Natomiast co do tego co masz zrobic sa w zasadzie 2 opcje, podchodzisz rozmawiasz, nie podchodzisz, dalej rozkminiasz "a co jesli" a Panna wciaz pozostaje w swerze marzen i fantazji.

Z ta ucieczka to na prawde mocna akcja :D
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Te, następny kombinator :lol:

Nie wiem po co, w jakim celu te akcje, w sumie nie moja sprawa - ale nie prościej zwyczajnie podejść i zagadać? Panna widzi że jesteś pewny siebie = konkretny i już masz plusa = jesteś do przodu. Nasza Klasa, GG - po co? Skoro ją 'prześladujesz' to wiesz gdzie mieszka itd. - nic prostszego.
 

wielmorznik

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2010
Posty
74
Punkty reakcji
2
Dobra to jak przełamać ten strach i niepewność siebie jak zacząć? to dla mnie czarna magia
proszę o przykłądy i podpowiedzi
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
I tu zaczynają się schody. Nie obcujesz z kobietami, totalnie nie masz pojęcia jak się za to zabrać. Pewność siebie to coś czego nie mogę przekazać ci za pośrednictwem monitora, nie wyślę ci tego sms-em. To coś, co nabywa się właśnie poprzez kontakt z płcią przeciwną. Strach? Przed czym? Co ryzykujesz? Nie spróbujesz to się nie dowiesz.

Jak pracować nad pewnością siebie? Zapytaj google o demonic confidence :]
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Z DC nie mówiłem na poważnie :] Ale w sumie czemu nie? :]
 

shikabane hime

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2010
Posty
478
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Toruń
może ona również jest nieśmiała ?? wiesz to się zdarza :] z pewnością za dużo myślisz :D trudno jest tak podejść do osoby , która ci się podoba ale jeżeli tego nie zrobisz to no cóż nadal będziesz siedział na ławce i się na nią lampił :) to pewnie nie jest cel twojego życia , co nie :D i wbrew temu co piszą ci wszyscy furiaci , dziewczyny nie są naprawdę potworami łamiącymi serce i zjadającymi je żywcem ;)
 

wielmorznik

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2010
Posty
74
Punkty reakcji
2
Ok ale w końcu z tego może bardziej wyniknąc że się mnie boi czy się jej podobam
 

shikabane hime

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2010
Posty
478
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Toruń
może wynikać , że się jej podobasz głąboludzie ;) jeśli by się ciebie bała to byś jej nie widywał w ogóle :D
 

wielmorznik

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2010
Posty
74
Punkty reakcji
2
ok ale muszę jakoś poprawić wygląd tj. ja mam 14 lat mam długie włosy do ramion , czeszę się na grzywkę , mam ciemne niebieskie oczy , brozowy kolor włosów , mam gęste włsoy i lekko falujące , podobno gdybym je podcieniował miałbym proste , chodze ubrany w kolorowe koszulki , czarne , brązowe itp. mam wąskie czarne spodnie i tranpki ale jest jeden minus mój nos jest średniej długości i to mnie ciutkę martwi, oprucz tego jestem uzależniony od picia "PEPSI" , słuchania rocka , metalu , reggae itd.

dożuce jeszcze że zapuszczam włosy do klaty jak bedą podcieniowane , po wakacjach itd. a i jeżeli chodzi o mój charakter to jestem nieśmiały . mam aspergera , jestem podobno miły , niektórzy mówią że przemily ale ja tam nic w tym nie widzę . Niby mam to powodzenie u płuci pięknej ale zalerzy mi tylko na tej dodam że ona jest typową sportsmenką a ja muzykiem , co mam zrobić żeby i jej na mnie zależało??
 

wielmorznik

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2010
Posty
74
Punkty reakcji
2
I mam małego skila bo ona jest wysok i ja też mały nie jestem hmmm muszę coś zrobić by się jej spodobać ... TYLKO CO??
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Ona jest wysoka ty też - więc co to za problem? Ja nie napiszę ci czy się jej podobasz bo najzwyczajniej w świecie nie siedzę w głowie tej dziewczyny - muszę mieć jakieś sprawozdanie ze spotkania, twoje spostrzeżenia, jej sposób reakcji.
 
Do góry