Odrosty

mleczko

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2006
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z krainy marzeń :)
hej! przez 2 lata farbowalam wlosy, ogolnie jestem blondynka. 2 miesciace temu postanowilam powrocic do naturalnego koloru wlosow i sie farbnelam na zblizony kolor.nie farbuje jush ponad miesiac <jupi> i jush mi widac odrosty (co mnie nie dziwi) i sa one takie ciemne (mam ciemny blond), nie chce jush dalej farbowac tylko powrocic do naturalnnego koloru. czy wiecie moze ile bede musiala czekac az bede mogla sciac wlosy w miare nie na krotko ze swoim naturalnym kolorem?? i moze znacie jakies sposoby zeby ukryc odrosty, np. jakis przedzialek zygzakiem czy cos?? i moze umiecie mnie jakos podtrzymac na duchu bo jush mnie korci zeby pofarbowac te odrosty, z gory dzieki za wszystkioe odp :*:*
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Próbuj z tym zygzakowatym przedziałkiem. Ale raczej nie da sie ukryć odrostów poza ufarbowaniem ich na nowo. A kiedy będziesz mogła obciąć? Jak Ci będzie pasowa długość odrośniętych włosów.
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
to zalezy jak szybko ci rosna wlosy ale z tego co piszesz to szybko jezeli po miesiacu masz juz odrosty :) badz wytrwala bo sie oplaca a tak to bedziesz musiala chodzic czesto farbowac :/
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Spróbuj znaleźć farbę jak najbardziej zbliżoną do naturalnego koloru i dofarbować te już ufarbowane. Moja siostra tak zrobiła i bez p[roblemu wróciła do naturalnego, teraz tylko je "szamponyzuje".
 

mleczko

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2006
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z krainy marzeń :)
tak tylko za kazdym razem jak otrzymywalamkolor prawie identyczny jak moj naturalny i nie farbiowalam dalej to on sie spieral do jasniejszego a nie chce jush farbowac wiecej bo mam dosc zniszczone wlosy, chcoiaz po tym co jarobilam z nimi to sie dziwie ze jeszcze nie wylkecialy:p
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
nio tio chyba nie amsz innej rady jak poczekac, doradzam obcinanie koncowek raz na jakis czas, dzieki temu wloski szybciej rosna i nie bedzie problemu :) mysle ze zygzakowaty przedzialek torszke ukryje odrosty, ale potem, gdy beda wieksze i coraz bardziej widoczne to nawet przedialek nie pomoze ..to jest wlasnie minus farobwania wlosow :(
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ale może to bedzie fajnie wyglądac...
Wkoncu teraz modne było ( czy nawet dalej jest ) to ze z pod spodu ciemniejsze włosy widac...
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Jak się spierał to możesz podratować wygląd szamponami. Mniej niszczą a da to trochę czasu.
 

Justyna Juha

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2012
Posty
320
Punkty reakcji
0
Włosy rosną od 1 do 2 cm na miesiąć w zależności od kondycji. To się zastanów jaką chcesz mieć długość włosów i sobie polić. A zakryć możesz poprzez noszenie upiętych wysoko fryzur.
 

Groska

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
2
A są jakieś jeszcze sposoby na przykrycie odrostu oprócz doboru fryzury albo farbowania szamponetką? Może jakieś preparaty na przykrycie odrostu? Jakieś farby w sprayu?
 

migotka

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2016
Posty
26
Punkty reakcji
0
Justyna Juha napisał:
Włosy rosną od 1 do 2 cm na miesiąć w zależności od kondycji. To się zastanów jaką chcesz mieć długość włosów i sobie polić. A zakryć możesz poprzez noszenie upiętych wysoko fryzur.
I tak od do dołu będzie widać odrost.

Groska napisał:
A są jakieś jeszcze sposoby na przykrycie odrostu oprócz doboru fryzury albo farbowania szamponetką? Może jakieś preparaty na przykrycie odrostu? Jakieś farby w sprayu?
Ostatnio byłam w drogerii i widziałam jakiś spray 'magic retouch' do farbowanych włosów. Firmy niestety nie kojarzę, bo tylko rzuciłam okiem na reklamę.
 
Do góry