odpowiednia na wesele?

agusia050686

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam wszystkichsukienka.jpg, mam ogromny problem z zakupem sukienki na wesele, ale wczoraj przypomniałam sobie, że tej oto sukienki nie miałam jeszcze na sobie... Kupiłam ją kiedyś pod wpływem jej uroku, ale nie było okazji do tej pory bym mogła ją założyc. Pytanie tylko czy pasuje na wesele, dodam, że będę świadkową... Jaki kolor dodatków byście wybrały, a biżuteria??? z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc:)
 

Jumping_Bean

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
352
Punkty reakcji
7
Ładna sukienka, jak najbardziej pasuje na wesele, tylko w kościele niby wpada zakryć ramiona- ubierz jakieś białe bolerko,elegancką bluzkę na guziki, albo żakiet. Co do biżuterii polecam jakieś srebrne, delikatne dodatki i będzie w sam raz. :sexy:
 

anius94

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
sukienka przesliczna. zgadzam sie z powyzszym wpisem. biale bolerko alb nawet bialy zakiet i do tego biala torebka... srebrne dodatki sa idealne...
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Może być na wesele. Osobiście nie założyłabym nic białego na to. Tylko w czarnym kolorze marynarka czy bolerko. Zestawienie białego i różu kojarzy mi się od razu z paniami tzw plastikami(cóż, taka już moja wyobraźnia :przewraca: )Dodatki tak jak wyżej uważam, że srebrne.

SzklanaDama
 

agusia050686

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
super, dziękuję za rady:) osobiście myślałam o czymś beżowym i srebrnej biżuterii;)
poza tym w rzeczywistości sukienka ma bardziej kolor łososiowy niż różowy.
czyli generalnie sukienka na świadkowanie się nadaje??? bo słyszałam,że jest za mało elegancka:(
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
sukienka gdyby nie roznowa bylaby ok :]

ale jesli lubisz taki kolor to spoko, nadaje się. tylko do tego NIC czarnego, bo nie bedzie pasowac.
kremowe bolerko ok, biale nie.

srebrna biuteria jak najbardziej.
 

agusia050686

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
no ona nie jest różowa;) pisałam wcześniej, że to bardziej łososiowy kolorek... na zdjęciu tylko tak wygląda, że to róż:)
i właśnie wczoraj dokupiłam beżową torebkę :) nic białego ani czarnego raczej nie założę do tego...
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
no ona nie jest różowa;) pisałam wcześniej, że to bardziej łososiowy kolorek... na zdjęciu tylko tak wygląda, że to róż:)
i właśnie wczoraj dokupiłam beżową torebkę :) nic białego ani czarnego raczej nie założę do tego...
Sukienka nie jest brzydka na wesele, ale do kościoła radzę założyc bolerko. Swiadkowa reprezentuje młodych, a wiec nie wypada kusić biustem w tak uroczystej chwili.
 

agusia050686

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
no to oczywiste, że bolerko założę;) chciałam tylko wiedziec czy sukienka jest odpowiednia do świadkowania:) ale widzę same pozytywy...
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
no to oczywiste, że bolerko założę;) chciałam tylko wiedziec czy sukienka jest odpowiednia do świadkowania:) ale widzę same pozytywy...
Moze jeszcze jedna mała rada.. w dniu ślubu młodzi oraz świadkowie tworzą jedną wizualną całość a wiec warto skonsultować kolor sukienki świadkowej z dodatkami pozostałych osób. Twoja sukienka powinna komponować się z krawatem świadka i bukietem młodej, jesli są w nim kolorowe elementy.
Wszystko zależy od rangi uroczystości, jesli młoda jest perfekcjonistką i zwraca uwage na detale, to zle dobrana kreacja swiadkowej moze popsuć wszystko. Warto jeszcze poczytac co należy do Twoich obowiazków w tym dniu. Jesli jestes zainteresowana to napisz na PW, chetnie pomoge.
 

Konwalia89

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
jej... jaka śliczna jest ta twoja sukienka. nie wiem dlaczego masz wątpliwości czy nadaje się na wesele- oczywiście że się nadaje, wszyscy ci będą jej zazdrościć
w dniu ślubu młodzi oraz świadkowie tworzą jedną wizualną całość a wiec warto skonsultować kolor sukienki świadkowej z dodatkami pozostałych osób. Twoja sukienka powinna komponować się z krawatem świadka i bukietem młodej, jesli są w nim kolorowe elementy.
świetna rada:) może porozmawiaj ze świadkiem żeby miał krawat w kolorze twojej sukienki. to na pewno będzie fajnie wyglądać:)
 

agusia050686

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Jak już wcześniej pisałam słyszałam po prostu opinie, że na świadkowanie jest za mało elegancka i za krótka;)
Ale już decyzja podjęta:) dokupiłam beżową torebkę, poluję na buty i szukam odpowiedniej biżuterii:)
 

Erki

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Też uważam że będzie dobra, tylko obowiazkowo musi być jakaś narzutka! Byle nie biała :)
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
chyba tylko mnie ta sukienka nie zachwyca :p osobiście bym Ci ją odradziła, ale pewnie już po imprezie...
teraz nosi się wszystko, więc sukienka "ujdzie w tłumie" :) jakieś bolerko/marynarka (wg mnie najlepiej czarne) obowiązkowe ;)
 

heriffa

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2011
Posty
53
Punkty reakcji
2
Wiek
40
Miasto
Warszawa
a mnie właśnie zachwyca ta sukienka, bardzo fajnie wygląda i też raczej czarną marynarkę bym na nią ubrała z jakimiś klasycznymi, srebrnymi dodatkami, biżuterią z jasnymi kamieniami na przykład...
 
Do góry