Odnajdzie się?

eveille

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nowy Sącz
Jestem zła, bo sprzedałam coś na allegro i zgodziłam się na wysłanie paczki za pobraniem i kasy ani widu ani słychu, a adresat paczki twierdzi, że jej nie dostał…Ciekawe czy przesyłka gdzieś się zagubiła w odmętach poczty i czy w ogóle mam szansę odzyskać pieniądze… W każdym razie średnio fajnie… Czy Wy też macie takie doświadczenia, że co wyślecie to ginie nie wiadomo gdzie?
 

karolak

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Skierniewice
Mnie nie jeden raz zaginela przesylka, w koncu się wkurzylem i stwierdziłem ze za takie uslugi nie bede placil:/. Poszukalem w necie i znalazlem platforme brokera kurierskiego apaczka.pl potem zeby sie upewnic popytalem kolegow czy znaja firme zeby sie nie naciac na jakas firme krzak. Wyslalem z nimi pare paczek i jestem zadowolony, maja dobra opcje ze sledzeniem przesylek i pobran bo wiesz gdzie w danym momencie jest twoja kasa i wiesz ze trafi do ciebie, a poza tym maja 2x taniej;)
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
o kasie mozesz zapomniec...

Jak cos sprzedajesz to najpierw kasa potem towar.

Przypuszczalnie kupujacy dostal przesylke i teraz gra glupa...

coz peszek i nauka na przyszloc, sOrki.
 

eveille

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nowy Sącz
Jest to jakaś alternatywa, bo już mnie po prostu męczy fakt, że płacę za coś, a potem paczka nie dociera i jestem stratna podwójnie. A jak działa to śledzenie przesyłek? Mam nauczkę...wiem
 

karolak

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Skierniewice
Musisz wejsc na ich strone i po prawej stronie masz takie pole „Monitoruj przesyle” i wpisujesz tam numer listu przewozowego. Proste;)
 
K

Kinnio

Guest
jeśli paczka dotarła, to odbiorca musiał podpisać pokwitowanie, które mają na poczcie - możesz tam sprawdzić, czy paczka dotarła, czy nie... jeśli nie dotarła, to możesz u nich złożyć reklamację.
 

eveille

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nowy Sącz
jeśli paczka dotarła, to odbiorca musiał podpisać pokwitowanie, które mają na poczcie - możesz tam sprawdzić, czy paczka dotarła, czy nie... jeśli nie dotarła, to możesz u nich złożyć reklamację.

Dzięki. Musze to sprawdzić, ale w możliwość reklamacji średnio wierzę,gdyby je uwzględniali to chyba by poszli z torbami.
 
Do góry