Odkurzacz robot - kupić?

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
Od jakiegoś czasu oglądając " Perfekcyjną panią domu " zaczęłam więcej interesować się samosprzątającymi odkurzaczami. Nie znoszę odkurzać i tak myślę, czy to nie będzie dla mnie najlepsze rozwiązanie. Jakie macie zdanie na ten temat? jaki najlepszy model?
 

silencio

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
Na pewno jest to jakieś rozwiązanie, skoro ma ułatwić życie. Pytanie tylko, czy taki odkurzacz zrobi to dokładnie? Nigdy nie używałam, więc nie wiem, jedyne co mogę powiedzieć na ich temat, to że mają ciekawy wygląd, są nieduże i zajmują mało miejsca :) Ja jestem raczej pedantką i każdy kąt w domu wolę sama dopieścić :)
 

Wmatriksie

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Z tego co słyszałam takie odkurzacze to ekonomiczne, precyzyjne i sprzątają każdego rodzaju podłogę. Jeśli dysponujesz w tej chwili większą ilością gotówki to nie zastanawiaj się tylko inwestuj w taki super odkrzacz.
 
D

dorotabarszcz

Guest
ja bym kupowala, gdyby byl troszke tanszy... ale jesli masz kase to kupuj smialo ;) dobre sa te odkurzacze, jak sie ma taki fajny sprzet to odrazu sprzatanie jest milsze ;)
 

Fudżik

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
Myślę, że to najlepsze rozwiązanie. Po swoim doświadczeniu mogę w pełni polecić RoboJet smooth. Kupiłam jakiś czas temu. Myślę, że warto zainwestować taką kase akurat w odkurzacz jeśli nie lubi się wykonywać samemu tej czynności, a ma się pieniądze do wykorzystania. Sprząta dokładnie i jest się zadowolonym, nie trzeba ze skwaszoną miną latać po mieszkaniu z rurą od zwykłego odkurzacza:)
 
D

dorotabarszcz

Guest
Fudzik- a gdzie kupilas ten odkurzacz i za ile ? bo na necie chyba taniej, ale w sklepie za to moge dotknąć, obejrzec itd.
 

Asia K.

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Kiedys czytałam test takich odkurzaczy w jakiejś gazecie. W sumie to fajna sprawa, ale odkurzania nie zastapi w pełni to bardziej takie zamiatanie. Trochę mnie tozawiodlo, bo tez bardzo chciałam kupić.
 

magisko

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
46
Punkty reakcji
0
Uwielbiam robojeta! owszem, raz na jakiś czas przejadę się w domu klasycznym odkurzaczem, żeby w kąty pozaglądać, ale generalnie mam ten komfort, że jak ja zajmuję się czym innym, to mi się w tym czasie mieszkanie sprząta. :D
 

Misiasta

Zbanowany
Dołączył
19 Sierpień 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie to dość średnie rozwiązanie, bo i tak trzeba okurzyć, może trochę ograniczy częstotliwość. Mój mąż zakupił sobie taki spory odkurzacz i od tego jest on ;) więc nie potrzebny mi taki robot :p
 

Agusiek1

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wszystko co odejmie kobiecie nieco obowiązków jest jak najbardziej dobrym pomysłem. Do odkurzania akurat zatrudniam narzeczonego :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Jeśli druga połówka bierze się za odkurzanie chętnie to robot faktycznie zbędny kompletnie :p ale nie wszyscy są tacy chętni :D
 

Misiasta

Zbanowany
Dołączył
19 Sierpień 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Kamma_N napisał:
Jeśli druga połówka bierze się za odkurzanie chętnie to robot faktycznie zbędny kompletnie :p ale nie wszyscy są tacy chętni :D
To tylko kwestia odpowiedniej motywacji, poza tym również porządnego gadżetu
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
No motywacja ważna rzecz :) ale kobieta już potrafi zmotywować mężczyznę :p A tak na serio, u nas w domu akurat takiego problemu z odkurzaniem nie ma, mąż jak trzeba sprzątnąć też bierze się aktywnie do roboty :) Ale tak czy siak, te odkurzacze-roboty też mnie interesują od jakiegoś czasu.
 

Misiasta

Zbanowany
Dołączył
19 Sierpień 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
tak czy inaczej te roboty jeszcze nie działają tak dobrze jak bym tego chciała. W końcu ten wynalazek nie jest taki stary, a mężów kobiety wymyśliły już dawno temu ;)
 

aniam19872

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja niestety nie mogę liczyć na pomoc mojego partnera, jeżeli chodzi o pomoce porządkowe ja w obecnej chwili jestem panią domu i to na mnie jest obowiązek porządku w domu podłogi mamy różne i to, dlatego zainwestowaliśmy w tak drogi odkurzacz i naprawdę nie żałuję przynajmniej mam trochę czasu, na co inne.
 

Avior

Bywalec
Dołączył
16 Kwiecień 2009
Posty
1 009
Punkty reakcji
96
Cóż, żaden odkurzacz nie zrekompensuje posiadania faceta - idioty, który wymaga specjalnego motywowania do tego, żeby ruszyć tyłek do współodpowiedzialności za własny dom.
A jeśli już ma się kasę, to lepiej zapłacić raz na jakiś czas pani do sprzątania, która i listewkę odkurzy i pajęczynę w kącie dostrzeże...
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
Avior to zależy jaka ta Pani... Ale mnie szczerze łatwiej kupić raz odkurzacz za 1000 zł i od czasu do czasu samej zebrać pajęczynę niż płacić jakiejś kobiecie za kręcenie mi się po domu, nie mówiąc już o tym, że od razu zostałabym w oczach sąsiadek leniwcem i bogaczem, że mam panią do sprzątania... także wolę robota.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Mnie się wydaje,ze do odkurzania mieszkania w bloku to zwykły LG kompressor wystraczy.Porządnie ciągnie i zbija kurz w kostkę, a długi na 9 metrów kabel pozwala na odkurzenie całego mieszkania z jednego gniazdka.
 

sikorka_007

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
ja go kupiłam na jakiejś pokazówce u sąsiadki. bo był taki prze i naj. to nic, że miałam jeszcze dwa stare odkurzacze, dobrze działające. przyznaję, sprawdza się średnio, dlatego rzadko z niego korzystam. koleżanka to się ze mnie śmieje, że ja nawet kota w worku bym kupiła, byleby tylko coś kupić. może coś w tym jest, bo jak czytałam dzisiaj artykuł //interia360.pl/moim-zdaniem/artykul/wyznania-zakupoholiczki,54858 to miałam wrażenie, że czytam o sobie. widać tak już jest, jedni lubią jeździć konno, inni grać na gitarze, a ja wydawać pieniądze. pozdrawiam
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
wygląda bardzo fajnie, ale słyszałam opinie, że nie jest zbyt dokładny i jednak nie spełnia swojej funkcji więc ja raczej postawiłabym na jakiś taki tradycyjny,bo lubię jak jest czysto w moim domu.
 
Do góry