Od ilu lat

Status
Zamknięty.

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ciesze sie Ewelinka że tak sądzisz
bo już myślałam że wszyscy uważają że ktoś kto ma 15 lat jest dorosly :]

no pewnie że w restauracji :p
koszty są okropne ja się zastanawiam czy kogoś z rodziny po prostu nie zapraszac
bo coś się boję ze 30 tysięcy może być mało :(
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
W mojej miescowosci nie ma zwyczaju robienia wesel w restauracji, koszty są nizsze i zaprasza się całą rodzinę bez wyjatku nawet tą daleką.
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
Tak na sali, tzn budynek straży pożarnej (ochotniczej)-ogolnie przygotowany pod wesela i takie imprezy.
Dodam ze nie tylko w mojej miejscowosci tak jest, a promieniu 100km tak jest, dalej pewnie tez :p
 

Madzia1983

Księżniczka Króla :)
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
2 351
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Południe Polski- Śląsk-Tychy
A kto powiedział ze w domu jezyk.gif W domu to komunie na 50 osob mozna zrobic. Nie w restauracji a tym bardziej w domu.
Zeby przezyc sie idzie do pracy smile.gif A zapomialem ze przed i po slubie (miesiąc) malo kto trzezwy chodzi jezyk.gif
Nie każdy ją ma niestety...
Nie każdy mieszka na wsi :p
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
no tak tylko na sali to od razu więcej roboty się ma. trzeba znaleźć kucharkę i kelnerki, samemu trzeba sale przyozdobić (chociaż to może nawet plus) a ile kosztuje wynajęcie sali?
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no wiecej
dlatego mi sie moja opcja z restauracja podoba
tylko cena zwala z nóg, chociaz i tak nam sie udalo jak na restauracje w miare tanio zalatwic
 

karolkak

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2008
Posty
432
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
POLSKA
jezeli masz np. kilka osob w wieku 15-16-17lat i iwesz ze te osoby nikogo nei maja, to nie widze sensu zapraszac ich z osoba towarzyszaca, bo dadzą sobie rade same:)
 

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
ObywatelMC jak ktos ma kupe kasy to musie wszystko latwo robi i mowi, ale jak ktos po takim weselu chce zyc dalej to chyba nie ma co przesadzac. Impreza w remizie to dla mnie dopiero porazka. A aj mam restauracje, ktorej chce zrobic weselicho, sa tam 2 sale na jednej sa zawsze stoly a na drugiej parkiet do tanczenia. :)
JA tam nie bylam zapraszana w wieku 16 lat z os, towarzyszaca i wcale sie nie gniewalam. Szlam i sie swietnie bawilam.
Mysle, ze jak sie ma blizsza rdzine i wie sie, ze taki 16-17 latek ma kogos juz dlugo to mozna zaprosic a dalsza to bez i to bez zadnych oporow :)
Moja mama jak z nia gadalam i mowie,z e od niej z rodziny to tylko kilka osob jest gorzej z taty rodzinka to mamusia oczywiscie, ze jak to bo trzeba zaprosic tego i tego i jak sie pytam po co to ona,z e Beata(jej bratanica) zaprosila i wypadaloby zaprosic. To ja powiedzialam,z e nie mam zamiaru zaprasac ludzi, ktorych na oczy widzialam na weselu Beaty i nigdy wczesniej. Albo widuje siez nimi tylko na takich weselach i nawet nei wim,z e to moja rodzina, a takie wesela zdazaja sie raz na kilka lat i bylo ich moze ze 3.
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
a dla mnie porażką jest wesele w restauracji. widocznie wychowalismy się w innych obyczajach, ja na wsi ty w miescie, nie mam nic do miasta nie neguje postepowania ludzi z miast ale na tym forum widze ze wiele osob nie uwaza osob ze wsi-szkoda...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ObywatelMC ale TY mylisz pojęcia
ja tez mieszkam na wsi
tu nie chodzi o rozgraniczenia kto mieszka na wsi a kto w miescie
widocznie co region to pewne zwyczaje
u mnie są na wsiach restauracje a sal nie ma
u Ciebie odwrotnie, zyjesz w takim środowisku i wydaje Ci sie to normalne i powszechne- ale tak nie jest wszedzie
 

kajeczka123

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2008
Posty
111
Punkty reakcji
0
na sali więcej roboty? wynajmujesz catering i firmę dekoratorską/kwiaciarnie i po sprawie;)
i wyjdzie o wiele mniejj...

zresztą wszystko ma swoje wady i zalety :)

p.s: skoro tak narzekacie na brak kasy, to zrezygnujcie z wesela i już.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
nie na brak
chodzi o to żeby nie wydawac niepotrzebnie wiecej kasy niż mamy zamiar, damy rade
wesele musi byc :)
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
I to huczne i liczne :p

kajeczka na sali jest więcej roboty, malo kto zamawia caterin, wszystko robi się samemu
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
az tak huczne i liczne to nie musi byc
byle by bylo udane :)
i zostało coś kasy na remont mieszkania :p
 

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
ObywatelMC ja nic nie ma do ludzi ze wsi.
Mam wielu znajomych, ktorzy mieszkaja na wsi i nie przeszkadzaja mi ani troszke.
Bawilam sie na weaselach i w remizach, i na salach, i w retauracji tozniez i poprostu wole restauracje :)
u mnie jest sala w strazy, ktora mozna wynajac, ale jak dla mnie jest mala po prostu na wesele. na imprezy dla mlodziezy moze byc :)
Sa u mnie sale Weselne do wynajecia i pewnie maja jakies kucharki, ktore proponuja, ale mozna i swoje. Sa tez restauracje w ktorych po prostu restauracja robi wszystko za nas :) a dekoracje mozna samemu badz taka odolnie standardowa :)


Remont to jest kosztowna sprawa niestety...
Wiem cos bo wlasnie jestem w trakcie...
Ale wiesz zawsze na weselichu sie cos tam uzbiera :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
mam taka nadzieje :]
chociaz na wiele nie licze
a mieszkać gdzies trzeba bedzie po slubie
 
Status
Zamknięty.
Do góry