oczyszczenie dysku lokalnego C:

kala996

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Dużo filmów oglądam online i już od wielu lat. I od jakiś 6 miesięcy wyskakuje mi że trzeba opróżnić dysk lokalny C: bo brakuje na nim miejsca. I mam pytanie: czy to, że oglądam online wpływa też na zawartość tego dysku? i czy można to jakoś usunąć?
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Ze brało CI się pewnie zbędnego dziadostwa na dysku, to dlatego. Ściągnij CCleaner, oczyść nim dysk, rejestr i wszystko co możliwe. Powinno CI zostać więcej miejsca na dysku. Tak samo odinstaluj wszystkie programy, których nie używasz. Mając więcej wolnego miejsca komputer powinien przyspieszyć minimalnie.
W związku z Twoim pytaniem, to nie zbyt przeglądarka zapełnia dysk. Oczywiście zabiera ileś tam mega na ciasteczka ale nie jest tego strasznie dużo. Głównie to sa pozostałości korzystania z komputera i fregmentacji dysku. Dlatego użyj CCleaner to moja rada.
 

abbott40566

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
Polecam Ci pakiet TuneUp Utilities 2012. Jest to multifunkcjonalny kombajn do oczyszczania, konserwacji i napraw systemów z rodziny MS Windows.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Tylko, że używając takich "kombajnów" można się czasami nieźle przejechać. Jeżeli już z tego korzystasz to rób to rozsądnie.
 
Do góry