Oczy

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Kocham patrzec ludziom w oczy. Jak sie boja, jak sa zdolowani, jak... umieraja. To nie samowite przezycie, oczy sa zwierciadlem duszy, sa jak wrota do duszy czlowieka, ktoremu zagladamy w oczy. Poza tym najpiekniejsze sa wtedy, jak dziewczyna szczytuje, lub jak sie z nia kochamy, zachodza lekka mgielka, sa... cudowne, nie ma znaczenia jakiego koloru, bo sa... przepelnione miloscia, oddaniem.
 

iguaanaa

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2006
Posty
376
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
bezdomna !
dla mnie obojętny jest kolor, bardzo ważny jest za to krztałt... średniej wielkości (za duże też nie są ładne:p)...najlepiej kocie oh ah :sexy: niepodoba mi się jak końciki oczu opadają w dół! oczy są najseksownieszą częścią ciała człowieka :eek:k:
 

Mrs X.

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z Krainy Marzeń
jestem zakochana w jednych oczach- mojego przyjaciela. brązowe, średniej wielkości a do tego te gęste długie rzęsy xD
podobają mi się u ludzi niebieskie i brązowe :p
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
jak najciemniejsze :) takie głęboookie. sama mam niebieskie niestety :p
 

espilo

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
179
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Zgadzam sie-jak najciemniejsze( tylko nie niebieskie...nie podobaja mi sie).Ja niestety takich niemam(mieszane-zielone z żółtym słońcem)
 

Kruchy997

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2007
Posty
320
Punkty reakcji
1
ja lubie moj kolor oczu i wielku ludzi lubi taki zauwazylem CIEMNO - BRAZOWE (moze nawet czarne)
 

ekuleczka

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
798
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Windykacja
muszą miec w sobie to cos...
cos co zwali mnie z nog...

zawsze najwazniejsza u faceta dla mnie jest twarz i jego spojrzenie....
 

Ksiaze_Z_Bajki

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
A ja powiem Wam tyle : nie chodzi o oczy a spojrzenie :)
Nawet najpopularniejsze zielone oczy u chłopaka mogą odprawić Was kobietki z myślą , że w tych oczkach było coś niezwykłego...
Myślę , że spojrzenie wraz z mimiką twarzy :) Zobaczcie kotka ze Shreka :D:D (dziwny przyklad wiem)
Gdyby słodko nie spojrzał któż z Was wiedziałby ze ma takie zniewalające i słodke OCZKA czy SPOJRZENIE ??
 

lillia

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Katowice
zgadzam się z tobą Książe, ale jeżeli kolor oczu jest ciekawy, niespotykany, to nawet jak są puste i nic nie wyrażają to także zwrócą uwagę
 

ekuleczka

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
798
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Windykacja
A ja powiem Wam tyle : nie chodzi o oczy a spojrzenie :)Nawet najpopularniejsze zielone oczy u chłopaka mogą odprawić Was kobietki z myślą , że w tych oczkach było coś niezwykłego...Myślę , że spojrzenie wraz z mimiką twarzy :) Zobaczcie kotka ze Shreka :D:D (dziwny przyklad wiem) Gdyby słodko nie spojrzał któż z Was wiedziałby ze ma takie zniewalające i słodke OCZKA czy SPOJRZENIE ??

dokladnie - spojrzenie !!!

uwazasz ze zielone oczy sa popularne? hmm
ja mam typowo ciemno zielone kocie oczy i nie znam nikogo (procz mojej siostry) kto ma takie zielone oczy...


A kobieta jakie powinna miec?


Wg Panów??
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
najpiękniejsze są duże piwne oczka, jeszcze jak facet jest przystonjy to poprostu szaleństwo.........chociaż bardzo też mi sie podobają moje duże błękitne.....nie żebym była narcyzem :p
 
Do góry