Oczy zwierciadłem duszy...

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
Tylko otwarte :) Nie miałam jeszcze partnera, który kochałby się z zamkniętymi oczami. I ja również lubię miec otwarte. Mężczyzna ma coś takiego czarującego w oczach, gdy mu dobrze... Ciężko opisać :p Ale jest to widok,jaki uwielbiam.
 

ggosiaczek

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
51
Punkty reakcji
0
Ja muszę przyznać,ze mój chłopak zamyka oczy kiedy jest mu już napraaaaawdę dobrze... :p A ja uwielbiam wtedy patrzeć na niego... Cudny widok ;)
 

Asiunia 16

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
254
Punkty reakcji
2
Wiek
34
A słyszałam, że kiedy masz zamknięte oczy to masz intensywniejsze doznania, bo nic Cię nie rozprasza :D
Ale no cóż... hmmm sama nie wiem, ja mam otwarte i dobrze mi tak, jak jest :p
 

ekky

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja nie rozumiem jak kobieta moze miec otwarte oczy, wydaje mi sie ze jak o czyms marzymy to tez zawsze oczy ma sie zamkniete to pozwala wyostrzyc inne zmysly, nastawic sie na lepsze doznania :D Dlatego tez ja mam otwarte, ale moja partnerka zawsze ma zamkniete i przezywa zawsze orgazm podczas stosunku i zawsze jak czytamy ze tak malo kobiet dochodzi to zastanawiamy sie dlaczego, bo u nas juz za 2 razem bylo bosko i caly czas jest. Tylko trzeba umiec sie wczuc w atmosfere, a w tym moja droga jest bardzo dobra :D
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
U mnie roznie bywa jesli jest to pozycja misjonarska to dopuki nie czuje ze jestem blisko finalu to mam zamkniete, a potem otwieram nie wiem czemu a gdy jest to pozycja np na jezdzca to nie zamykam tylko obserwuje reakcje a gdy zbliza sie koniec to zamykam jakos tak mam no i lubie widziec jak moj facet jest juz na szczycie, mysle ze takie zamkniete oczy tez maja swoj urok mi sie czasami tak fajnie w glowie wtedy kreci jakbym byla w jakiejs innej przestrzeni no bomba poprostu.polecam takei wczucie sie w sytuacje z przymknietymi oczyma.
 

Vicodin

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2009
Posty
37
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
a milion miles away
Różnie.

Zależy od okoliczności. Jeśli wiążę mnie z kimś silna więź uwielbiam patrzeć prosto w oczy. Jeśli trochę gorzej... Poddaję się przyjemności cielesnej i zamykam oczy.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Mam bardzo podobnie jak kropeczka. Kiedy jestem pod facetem to zazwyczaj mam zamknięte(tu też są wyjątki) a jak na górze to zwykle otwarte.

Dodam jeszcze pytanie: a jak to u Was wygląda podczas seksu oralnego?
Ja osobiście kiedyś jeszcze się wstydziłam i jak robiłam facetowi loda to cały czas miałam zamknięte oczy. Potem doszłam do wniosku (i wprawy ;p)że trzeba to robić z entuzjazmem i mam otwarte oczy (dość przyjemny widok i można lepiej sterować akcją ;) ).
 

ggosiaczek

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
51
Punkty reakcji
0
Ja przy robieniu lodzika mam cały czas otwarte oczy,bo lubię mieć go na oku ;) Dopiero jak czuję,że mój chłopak zaraz skończy,to wtedy zamykam,bo widzę,że on tak lubi :p
 
Do góry