Ocena męskości

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
@up Myślałam, że post dotyczy mnie :D i właśnie czytam co ja takiego napisałam, co mogłoby sugerować iż TO( czymkolwiek owe TO jest) jest moim ideałem mężczyzny :crazy:

A... co sądzicie o długich włosach u mężczyzny?
Mi się bardzo podobają takie dłuższe włosy... niektórzy faceci mówią, że to niemęskie, że długie włosy są dla bab... :D
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
niektórzy faceci mówią, że to niemęskie, że długie włosy są dla bab...
Bo są zazdrośni :021: .

Oczywiście, że są bardzo męskie, ale niestety nie każdemu pasują^^.
Chociaż ja ze swoich znajomych znam tylko jednego, któremu ewidentnie nie pasują - ze względu na budowę ciała - jest nie dość, że niski to jeszcze drobny, co sprawia, że jak ktoś nie widzi jego twarzy bierze go za dziewczynkę, w szczególności jak ma związane włosy^^.
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
jest nie dość, że niski to jeszcze drobny, co sprawia, że jak ktoś nie widzi jego twarzy bierze go za dziewczynkę
Mój były miał włosy do połowy pleców, budowę typowo męską a mimo to- czy w związanych włosach, czy też nie, nieraz jak byliśmy gdzieś na mieście to słyszeliśmy teksty typu "przepraszam, dziewczynki..." :D
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
A to już ludzie są ślepi w takim wypadku moim zdaniem^^.

Z zabawniejszych sytuacji pamiętam, jak spacerowałam ze znajomym i jego bratem (który miał wtedy 6-7 lat) po parku, obaj oczywiście długowłosi i tak szliśmy i rozmawialiśmy, a tu nagle jakaś pani - "Jaka śliczna córeczka" xD.
 

SirEnorock

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
97
Punkty reakcji
5
Niech każdy ubiera sie jak chce, byle mu sie to podobało. Osobiście nie przepadam za stylem zaprezentowanym w pierwszym poście, a reszty postow nawet nie przejrzałem.

P.S. "O gustach sie nie dyskutuje." - podobno :)

Napisane z RBM One
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Mnie to nie rusza niech sobie chodzą jak chcą ich życie ich wybór.
Aczkolwiek nigdy bym się ie związała z takim "facetem".
Co do długich włosów u kolesia jestem raczej na nie chyba że komuś wyjątkowo to pasuje.
 

slim_fit

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2012
Posty
73
Punkty reakcji
0
..nie no, co niektórzy to maja bardziej pop.... w głowach niż nie jeden psychicznie chory. Bez urazy, ale Wy się naprawdę ostro zapędziliście z tymi swoimi poglądami i przekonaniami. Nie mówię tu konkretnie o przypadku ze zdjęć od autora wątku, ale ogólnie, całościowo.
Jak ktoś ma trochę dłuższe włosy bądź inną (nie przeciętną) fryzurę, to jest to nie męskie. Jak ma dopasowane spodnie, to też nie męskie. Obojętnie czy ktoś ma długie włosy lub/i jest chudy, czy też woli ubrać się "nie byle jak", to też jest nie męskie. ...skoro dobrze ubrany facet to pedał, to m.in. wszyscy "Panowie Młodzi" są na tamten dzień homoseksualistami.
Pewnie praca za biurkiem też stanie się nie męska, bo przecież jak to - prawdziwy facet musi fizycznie harować.
Niedługo kuźwa nic nie zostanie "męskiego", bo wszystko okrzykniecie niemęskim. ...i Wy macie czelność mówić, że "męska płeć wyginie"? Sami się do tego przyczyniacie.

Moim zdaniem za bardzo się czepiacie ubioru/wyglądu innych. Co to Was obchodzi? Nie podoba się - nie patrz. Przecież nikt Ci z nim chodzić nie każe.
Dziwię się dlaczego nikt się nie oburza np. na widok otyłej dziewczyny z d*pą wielką jak stodoła, ubranej w leginsy. Przecież takie ubieranie się jest "nie kobiece", a typowo babskie (w najgorszym tego słowa znaczeniu). A dlaczego taka dziewczyna tak się ubiera? ...bo może lubi takie rzeczy?
Tak samo jest z osobą przesadnie chudą - jeśli lubi nosić obcisłe spodnie, to niech nosi. A Wam nic do tego.

....a właśnie, a propos chudości...
Nawet nie wiecie jak to jest mieć aż za nadto szybką przemianę materii i nie móc chociaż trochę przybrać na wadzę. ...tak tak, ja wiem, że są siłownie, ale taka osoba musiałaby wiecznie przez cały czas nap... zajadając przy tym najróżniejsze odżywki, które przecież do tanich nie należą, biorąc pod uwagę nasze zarobki. A jak na jakiś czas przestanie ćwiczyć, to cały wysiłek i pieniądze "idą w łep", bo organizm z natury pozbywa się "zbędnych" mięśni, które przecież trzeba zasilać m.in w białko. ...a jak ktoś ma hiper szybką przemianę materii, to tą ciężko i kosztownie (w złotówkach) wypracowaną masę mięśniową zrzuci "lada dzień".

ps.
Tak narzekacie i narzekacie na te "niemęskie" ubiory, a tym czasem Wasi idole pop....dalają w plenerze ubrani nie lepiej niż ten ze zdjęcia na początku tematu.
Czy oglądaliście powtórki z sylwestra 2012 z wawy?

//edit:
Mówi się, że historia lubi się powtarzać. ...heh, to samo tyczy się mody/stylów ubioru. ...i żaden gatunek jeszcze przez to nie wymarł :)
http://www.youtube.com/watch?v=Hphwfq1wLJs
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Jest mi całkowicie obojętne w jaki sposób ktoś się ubiera. Może to być styl jak w pierwszym poście, ale może też być zupełnie inny... w moim świecie ważniejsze jest to, czy ktoś o siebie dba i wygląda chociaż w miarę przyzwoicie. Osobiście uważam, że najbardziej męski jest garnitur na miarę.


Od razu przypomniała mi się sytuacja jak wracałem ze spotkania. Byłem w garniturze i stanąłem koło pierwszego monopolowego po fajki. Jak wracałem to szło 3 "prawdziwych facetów" w dresach z kroczem w okolicy kolana i jeden rzucił: "wyglądasz jak ciota". Zaśmiałem się i byłem ciekawy: "czemu ja wyglądam jak ciota, a łepek w za dużym dresie nie", więc zacząłem dyskusje. Ogólnie łatwiej byłoby mi się porozumieć ze średnio inteligentnymi szympansami, ale po dowiedziałem się, że chodzi o tatuaże. No, bo jak facet może mieć wytatuowane na dłoniach róże[ mam dwa całe rękawy w japonii] :lol:
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Slim_fit
Nie długo zacznie obowiązywać moda na skrajny glam w dziedzinie męskiego ubioru i zaczną powtarzać za Dee Snider'em - "damski wygląd może być wielką odwagą, cechą bardzo męską" ale chwyt jest taki, że muzycy ubierali się tak na koncerty oraz do sądu..nie na ulice.
 

slim_fit

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2012
Posty
73
Punkty reakcji
0
Czyli, że jak nie jestem żadną gwiazdą i nie występuję publicznie na koncertach, to nie mam "dyspensy" nawet na godzinę aby chodzić w tym czy lubie? :)
Ok, ja rozumiem, że taki ubiór jaki ubierał na koncerty np. zespół Kiss (http://www.youtube.com/watch?v=pLdKDHn88Zg), jest ubiorem typowo scenicznym i w żadnym wypadku nie wypada w takim chodzić zwyczajnie po ulicy. No ale żeby takie reguły przypisywać zwykłym dzinsom, tyle że bardziej dopasowanym (również tym obcisłym), to już przesada, moim zdaniem.
Fakt faktem kobiety lepiej wyglądają w rurkach, no ale przecież One we wszystkim ładniej wyglądają - nie bez powodu są płcią piękną :D

Według mnie, typowo kobiece elementy ubioru, to np. szpilki, sukienka/spódnica, bluzka z dużym dekoltem, itp. ...no ale nie spodnie, nawet te w wąskim kroju. :)
 
Do góry