Obraz Duszy :)

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Gdybyście mieli wybrać/namalować jeden przedmiot czy zjawisko czy coś, co obrazowałoby Waszą duszę to co by to było?? (moze ktos ma swoja na avatarku;P)
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
nikt nie odpowiedział?! trudne to czy jak :p
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
No to może ja odpisze, bo widzę że się martwisz...

Ja bym przedstawił, sam nawet nie wiem, trudne... napisz, co byś Ty narysował, później bedzie łatwiej.
 

bluesky

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
39
to moze ja cos napisze..taka jak czuje najlepiej.. ja i moja dusza..
moja dusza kazdego dnia ma inne kolory.. zmienia sie jak zachodzace slonce, ksztaltem nie przypomina nic konkretnego, rosnie na niej pelno drzew, ktore symbolizuja osoby bliskie w moim zyciu, pomiedzy tymi drzewami jestem ja, przytulam sie, rozmawiam.. czasami siedze na kamieniu pisze, albo mysle... gdy mam czarne mysli, duszy mej smutno jest i probuje mnie uwolnic od tego stanu. Ma dusza to wielkie pole przepelnione emocjami, wrazliwoscia... moja dusza jest zawsze ze mna zabieram ja wszedzie, wyczuwa rozne niepokoje, ludzi mi nieprzychylnych, czasami jej nie rozumiem, kiedy cos dzieje sie w moim zyciu nie po mojej mysli, ale potem wiem, ze tak mialo byc.. wiec wiem, ze warto jej zaufac.. gdyby nie łzy.. dusza nie znalaby teczy...
dziewczynka_z_roza.gif
 

Darkstar

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2006
Posty
319
Punkty reakcji
0
It`s variable.. if You know what I mean.. :)

Na dzień dzisiejszy ostrze obosiecznego topora Ogien.gif
 

lool_Madzia

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podkarpacie
...A ja uważam, że moją duszę mozna obrazować jako jedno wielkie przepełnione miłością serduszko, w którym na pierwszym miejscu stałaby osoba, którą kocham i dzięki której każdy mój dzień jest inny i piękniejszy. Bo własnie dzieki niej mam po co żyć i moja duszyczka może prawidłowo funkcjonować:)
 

Justysia122

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
442
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ja bym namalowała cos co ma 2 strony ... dobrą i złą bo taka jestem . Potrafie byc milutka ale potrafię tez byc troszeczkę chamska czasem ...aa
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
ja swoją zrobiłam :)))))))))




oj ukradlo zalacznik :p to nie bedzie! :p
 

Neferiti

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Moją dusze najlepiej obrazowałby płatek śniegu. Piękny, symetryczny, harmonicznie poruszający się na wietrze; może nawet wręcz magiczny; mieniący się w świetle różnymi kolorami, połyskujący to na srebrno to na biało, niejednostajny i zmienny, delikatny i ulotny. Czasem jest tak mały że wręcz niedostrzegalny, ale gdy na nas spadnie nie sposób go nie wyczuć. Niesie w sobie nieprzyjemny, porażający chłód, a z uwagi na jego nietrwałość najlpepiej się do niego nie zbliżać i obserwować z odpowiedniego dystansu; wtedy można zauważyć jego prawdziwe piękno i zaklętą w nim magie, a jednocześnie nie nararzać go na roztopienie.
I takim właśnie płatkiem śniegu jest moja dusza.
 

Carbon

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
101
Punkty reakcji
0
Fajnie opisujecie swoje Duszyczki ;)

Tak bym ją przedstawił :)
Pełna światłości i miłości. rysował mój siostrzeniec, dla niego słoneczko dla mnie dusza :)

Obraz Duszy
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
uuuuu daleko :P
Ja bym moja dusze przedstawila tak

kurcze nie dodal sie obrazek <_<

No to niech bedzie moj avatar chociaz nie jestem do niego podobna z wygladu :)
 

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
moją dusze obrazowalby kles ale nie taki zwykly pospolity kleks tylko inny. po jednej stronie mialby ciemny kolor przypominalby koronę cirniową a druga strona przypominalaby pólowe serca wypenioną róznymi kolorami
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
ciekawe macie te dusze :D

a w ogóle jak dodac zalacznik bo widze ze nie tylko ja nie umiem? :p
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
ja bym narysowała skrzyżowanie syreny z wampirem i elfem :lol:
a zamiast włosów jakieś bazgroły :]
 

Kunegunda

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Dolny Śląsk
Moją duszą mogłaby być przyroda. Słońce, gorące i ogromne, ale zachodzące za chmurki. Chmury deszczowe, niby złe ale jednak...
Spadający liść z drzewa. Pobudzający się do życia świat...
Natura interpretuje wszystko ;D
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
moja dusza to Królowa Śniegu, która trzyma w ręku kulę z zamkniętymi pozytywnymi emocjami. Jeśli jest jej czasami zimno to wypuszcza kilka takich emocji.. Po prostu to co dobre chowam głęboko, nie lubię ukazywać ludziom swoich uczuć..
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Gdybyście mieli wybrać/namalować jeden przedmiot czy zjawisko czy coś, co obrazowałoby Waszą duszę to co by to było?? (moze ktos ma swoja na avatarku;P)

Lol, czyzby jakas aluzja co do mnie? :D Jak juz mowilam w innym temacie, to, co przedstawia moj avatar, to moje wnetrze ;) Obrazuje on tak perfekcyjnie moja dusze, ze juz sie do niego na stale przyzwiazalam :)
 
Do góry