obóz/kolonia Hiszpania 2010 Kto jedzie ?

carmelkowa

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie c: !
Mam zamiar wyjechać na tzw. "obóz młodzieżowy".
Cel -Hiszpania, konkretnie myślę o miejscowości Lloret de mare.
Jak wiadomo już, koszty są nie małe, przez co nie każdy decyduje się na wyjazd. Miło byłoby poznać ludzi, tuż przed wyjazdem. Terminowo najbardziej odpowiadałby mi początek wakacji. Jeżeli ktoś mieszka blisko Poznania, ma zamiar wybrać się na taką, bądź podobną wycieczkę, proszę o kontakt. Tudzież moje pytanie, któż się wybiera ?^^
 

nicolll

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie c: !
Mam zamiar wyjechać na tzw. "obóz młodzieżowy".
Cel -Hiszpania, konkretnie myślę o miejscowości Lloret de mare.
Jak wiadomo już, koszty są nie małe, przez co nie każdy decyduje się na wyjazd. Miło byłoby poznać ludzi, tuż przed wyjazdem. Terminowo najbardziej odpowiadałby mi początek wakacji. Jeżeli ktoś mieszka blisko Poznania, ma zamiar wybrać się na taką, bądź podobną wycieczkę, proszę o kontakt. Tudzież moje pytanie, któż się wybiera ?^^




ja się wybieram do hiszpanii na obóz ale jesznie nie wiem dokładnie z jakiego biura podróży, a Ty już coś wiesz? ;)
 

carmelkowa

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
miałam w rękach już ładną ofertę, ale szybko trzeba było się decydować. Tym razem jestem skora do zmiany planów/kraju i biura podróży ; ) Masz na oku coś fajnego ?
 

Rozgwiazda

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Białystok
Hej, ja jadę do Hiszpanii w te wakacje. Wybrałam sobie turnus trzeci (10.07-21.07) na tym obozie: http://www.bestharctur.turystyka.net/offer_283_1176.html
I teraz szukam towarzystwa :D.
 

xtreme

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
109
Punkty reakcji
0
Hiszpania to piękny kraj i wydaje mi się, że taki obóz to znakomita przygoda. Moja siostrzenica chciała się wybrać na coś takiego w tym roku. Rodzice się trochę o nią obawiają, bo wiadomo dziecko, a właściwie już nie takie dziecko, tylko nastolatka. Wreszcie się zgodzili, ale pod warunkiem, że znajdzie jakieś godne polecenia biuro, czy firmę turystyczną, która taki wyjazd organizuje. Jakbyście mogli, to wrzucie kilka propozycji. Podrzućcie jej, bo widzę, że się dziewczyna z tym meczy niemiłosiernie, a efektów szukania żadnych nie ma.
 
P

papryka9

Guest
Jeśli szukasz odpowiedniej firmy z którą chcesz wysłać nastolatkę to bardzo dobre jest ok-tours. Mają bardzo bogatą ofertę- również w wyjazdy tematyczne( artystyczne, taneczne sportowe). Z tego co wiem to kadra jest tam bardzo restrykcyjnie dobierana, co jest ważne, bo w końcu nastolatka to też jeszcze dziecko- z wielurzeczy nie zdaje sobie jeszcze sprawy
 

koci

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
72
Punkty reakcji
0
hmm ja mysle ze dobre jest hamak tours (maja doswiadczenie) http://www.hamak-tur.pl/index.php?page=rejs-09-07-24-07-2010-r
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Oj Hiszpania Hiszpania, oj taaak! Chętnie bym się wybrał. Już od jakiegoś czasu chcę tam jechać, ale albo mi coś wypadnie, albo nie dostanę urlopu, albo kasa poszła na coś innego. Ja chcę w końcu pojechać do Hiszpanii. Zobaczymy, może w tym roku wreszcie się uda. Na razie jednak nic nie planuję. Nie chcę sie rozczarować.
 

yougio

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
cze wybieram się na kolonie do hiszpani jeśli ktoś był to niech mi powie czy w klubach i barach można kupić alkochol???
 

kasia251094

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
Miasto
Elbląg
Witam :D Rozgwiazda niezła oferta. Weszłam tu po prostu się rozejrzeć a teraz rozmyślam Twoją opcje ;) dam znać czy się decyduje. Aaaale atrakcyjnie :) Gorąco pozdrawiam.
 

Rozgwiazda

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Białystok
kasiaa399, jakbyś się zdecydowała to byłoby świetnie :D. Byłby już zalążek ekipy do pokoju ;p.
 

cules

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich sympatyków gorących wakacji;) czy ktos tutaj moze mi polecić jakies dobre biuro w lublinie, które nie przycina i wszystko jest zapiete na ostatni guzik? Jezdze na kolonie od 4 lat i ciagle sa jakies niedociagniecia, kolezanka mi polecala best harctur na narutowicza, jeździl ktos z tego biura? chodzi mi o hiszpanie albo bulgarie. Z góry dziekuje:)
 

szmer

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
166
Punkty reakcji
0
Miasto
Północ
sprawdź to, na pewno maja agentów i w Lublinie http://www.kolonieiobozy.pl/hiszpania
 

omega12

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Cules ja jeżdze co roku z tego biura u musze powiedzieć że zawsze spisjują sie na medal. :p Super organizacjia , hotele i urozmaicone spędzanie czasu wolnego plus oczywiście dobra cena. Z tego lubelskiego biura watra travel$best harctur jezdza ludzie z calej polski, wiec zawiazuje sie nowe znajomosci. Bardzo polecam! ps i w tym roku też jade;)
 

jejejeje

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam chciałam Wam zaproponować wyjazd studencki do Hiszpanii: Hiszpania - Costa Brava
(Lloret de Mar) od 1099 zł, terminy w sierpniu o wrześniu, wiecej info pod adresem klaudia@student.travel.pl
 

wix13

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Ja jadę na obóz do Hiszpanii = ] Na koniec lipca - dokładnie nie pamiętam kiedy .
Lloret De Mar hotel Eugenia .
Był ktoś może albo się wybiera ?
 

koci

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
72
Punkty reakcji
0
ja jade do hiszpanii na party manana, podobno w tym roku sa naprawde mocne imprezy piotrodwakacji.pl
 

Magda.Mała.Mi

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
ja też ze studenckim biurem podróży piotrodwakacji.pl jadę do Hiszpnii :) Wyjeżdżam już 5 lipca. Jedzie ktoś jeszcze?
 
B

benjamima

Guest
ja już zakończyłem na ten rok podróże, ale planuje już te za rok :> najmilej wspominam obóz kajakowy na mazurach, ale w następny rok chyba wybiorę morze polskie :) mam w zakładkach stronę biura podróży ok-tours.com.pl, które właśnie organizuje takie obozy, i będę "polował" na termin ;D bo wiadomo że im szybciej tym taniej, a najbardziej popularne terminy znikają bardzo szybko... ;s
 

Margota

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Polska :)
Hiszpania, Costa Brava, LLoret de mar! <333 Miałam przyjemność być tam dwa razy i zapewne jeszcze kiedyś wrócę! Więc jak tylko macie okazję to wartoo, waaarto! ;d
Przy okazji dobra zabawa, piękna opalenizna i mnóstwo wspomnień


Ps. No, ale teraz już nam się wakacje skończyły hliippp. Powodzenia w nowym roku szkolnym ;d
 
Do góry