Oblicz Swoje Bmi

K.A.D.

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin
A ja dla poprawy poczucia, jako facet (dośc młody, rzecz jasna)- 26 (nadwaga?). BB) i mnie to za bardzo nie przeszkadza, choc więcej muskulatury nie zawadzi :eek:k: Serio, nie przejmujcie się!! Oczywiście, o zdrowie trzeba dbac, ale niektórzy mają obsesję. Anorektyczki, zarówno mi, jak i większości normalnych chłopaków się nie podobają. Jak ktoś jest gruby może byc ładny, chudy tak samo, ale zarówno ci z niedowagą i jej nadmiarem mogą byc bardzo brzydcy.

PS: Sorry, za wtargnięcie do kącika, ale w męskim nie znalazłem ważnych rzeczy o nadwadze.
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
A ja mam 19,23...Tak do 50 kg bym schudla... <_< Byloby 18.
 

LUCCA

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
39
A ja dla poprawy poczucia, jako facet (dośc młody, rzecz jasna)- 26 (nadwaga?). BB) i mnie to za bardzo nie przeszkadza, choc więcej muskulatury nie zawadzi :eek:k: Serio, nie przejmujcie się!! Oczywiście, o zdrowie trzeba dbac, ale niektórzy mają obsesję. Anorektyczki, zarówno mi, jak i większości normalnych chłopaków się nie podobają. Jak ktoś jest gruby może byc ładny, chudy tak samo, ale zarówno ci z niedowagą i jej nadmiarem mogą byc bardzo brzydcy.

PS: Sorry, za wtargnięcie do kącika, ale w męskim nie znalazłem ważnych rzeczy o nadwadze.

a to nie jest czasem tak, ze dla mezczyzn jest oddzielna skala BMI? moze sie myle...

19,5 i jest OK :)
 

D_Ang

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Bruksela
22,6. Choinka pieczona :/ Chyba trzeba bedzie sie wziac za siebie...
(Zmiana po obliczeniu BMI z uwzglednieniem wieku)
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce/Łódź
równiutkie 21 ;P
niby ok,ale i tak chcę trochę schudnąć :p

mranderson,musiałas coś źle policzyć ;P
wzrost podawaj w metrach a nie w cm,wtedy powinno być ok :]
 

hispik

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2007
Posty
214
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Małopolskie
A ja dla poprawy poczucia, jako facet (dośc młody, rzecz jasna)- 26 (nadwaga?). BB) i mnie to za bardzo nie przeszkadza, choc więcej muskulatury nie zawadzi :eek:k: Serio, nie przejmujcie się!! Oczywiście, o zdrowie trzeba dbac, ale niektórzy mają obsesję. Anorektyczki, zarówno mi, jak i większości normalnych chłopaków się nie podobają. Jak ktoś jest gruby może byc ładny, chudy tak samo, ale zarówno ci z niedowagą i jej nadmiarem mogą byc bardzo brzydcy.

PS: Sorry, za wtargnięcie do kącika, ale w męskim nie znalazłem ważnych rzeczy o nadwadze.

:) ja tez mam 26 :p tylko ze mam 13 lat :/ i w meskim tez nie znalazlem ;]

17,53 i jestem stanowczo za gruba!!!!!!!!

jak masz pisac takie glupoty to moze lepiej nie pisz ;]
 

martha

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Miasto
z Jamajki.
JEzu dziewczyny nie odchudzajcie się,to nie ma sensu -,-
ja mam chyba prawidłowe bmi,nie wiem,nie mierzyłam,szczerze mówiąc jakoś mnei to nie obchodzi ;)
 
Do góry