Obecne ceny w sklepach , oszustwo !

Monalisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
162
Punkty reakcji
0
Nie wiem jak w Polsce ale tu w Paryzu idziesz do skepu patrzysz cena np . kawa 4,25 euros na polce zachodzisz do kasy 7,45 euros ! worek pomidorkow 0,99euros przy kasie 4euros zrobilam raban ! Myslalam ze mnie wyniosa powiedzialam po moim trupie ! najpierw kase oddaj brudasie ! bo zadzwonie na policje xD i co grzeczniutko pieniazki zwrocone i dowidzenia Pani :) stanelam i na caly glos SZANOWNI PANSTWO NIE ROBCIE ZAKUPOW W TYM SKLEPIE BO TO SA ZLODZIEJE !!!! : D Ja w ogole to napisze skarge do gouv.fr powinni to qrrr zamknac .
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 363
Punkty reakcji
205
Chyba trzy lata temu w sobotę wracając ze stolicy dostrzegłem w dzisiejszej Stokrotce
(wtedy sklep jednak należał do innej sieci) sześciopak Carlsberga za 12-14 złotych.
Właściwie wracając z PKP powinienem był wejść do Biedronki ale tu był zawsze większy wybór.
Zatem odstałem w kolejce tylko z browarem po czym sprzedawczyni podaje mi cenę...20 złotych!
"Jak to? Przecież na półce jak wół jest 12 lub 14 zł?" dziwię się.
To jest stara cena a ja dziś na stoisku jestem sama na kasie wciąz mam klientów więc ceny nie zmieniłam do tej pory.
Zostawiłem to piwo i kupiłem jakieś taniej w Żabce.

Innym razem ponownie w tym sklepie po powrocie chyba tym razem z Łodzi wziąłem z półki
czteropak Warki. Kosztowała 10 lub 12 zł a na dodatek była super schłodzona.
Więc znowu "zdziwko" kiedy słyszę cenę ponad 16 zł.
Kiedy mówię o cenie na półce facet na kasie odpowiada "przecież napis na kasie mówi jasno że cena jest 16 złotych"
No dobra ale klient towar bierze z półki i tam powinna być właściwa cena innymi słowy Żabka znowu zarobiła.
Sklepy to nie są złodzieje jak napisała forumowiczka ale w tym drugim przypadku sklep okazał się niepoważny to raz a dwa ze zlekceważył klientów.
 

Monalisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
162
Punkty reakcji
0
Ale ja w tym samym czasie pokonalam 4 odlegle o nie wiele sklepy o tej samej nazwie franprix i w innym cena 5,10 euros podchodze do kasy placic i okazuje sie 6,20 euros cena kawy w innym juz w kolejnym cena 4,48 euros w kasie 5,25 euros ! Ja wiem jaka autentyczna jest cena tej kawy 4,48 euros no i ostatecznie nie daleko mnie sklep tez franprix cena 4,48 euros place w kasie i 4,48 znam tam te babke ona fajna jest i pytam dlaczego to tak w okolicy inne ceny ? odpowiedziala mi ze nie wie ..... ale najprawdopodobnie oszukuja i modyfikuja ceny bez prawnie ..... trzeba bardzo uwazac w jakim sklepie co kupujemy .... i co robic ? to trzeba likwidowac niszczyc !!!! wlasnie dzis we wszystkich sklepach spozywczych szefowie to bezowe brudasy !!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 495
Punkty reakcji
174
Miasto
Polska
stanelam i na caly glos SZANOWNI PANSTWO NIE ROBCIE ZAKUPOW W TYM SKLEPIE BO TO SA ZLODZIEJE !!!
To ja też już nigdy tam nic nie kupię! Nie kupuję u złodzieji! Ogólnie wszystko co francuskie to szajs. Właśnie dostalem nową kartę z BNP PARIBAS i nie mogę płacić zbliżeniowo. Od nowa karta zepsuta. Francuskie g...o! A z PKO BP zawsze działa! Dobre bo Polskie!
 

Monalisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
162
Punkty reakcji
0
To nie francuskie .... Francji juz nie ma . Musialam wrocic z wakacji bo budynek gdzie mieszkam prawie splonal od ognia powod podpalono 4 auta ! zaraz wstawie fotke jak pieknie wyglada !!! i to qr....a Paris 16 dzielnica gdzie takie cos malo kiedy ma miejsce !!!!! Juz sie qrwa zaczyna taniec pingwina przed olimpiada ! Najedzie gufna z okolic pod paryskich i bedzie impreza .Hoj nawpuszczali bydla to teraz maja ..... 😶
 
Ostatnia edycja:
Do góry