Obcisłe Jeansy

Krolicek

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2009
Posty
103
Punkty reakcji
0
Chodzi ktoś? Lubi? Jak się trafi dobra firma to nawet wygodne. Co sądzą kobiety o takich mężczyznach.
Jak ktoś nie wie jajościski to dość obcisłe jeansy ala lata 80.
 

December

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2009
Posty
85
Punkty reakcji
2
Wiek
29
Nie lubie, nie podoba mi sie wgl ze przywieraja jeansy, a co gorsza cisna;x wole luźne:)
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Jak bardzo obciskają to zdecydowanie NIE podoba mi się to. Rurki bardziej proste nie obciskające nóg jak najbardziej. :sexy:
 

Krolicek

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2009
Posty
103
Punkty reakcji
0
Rurki, prawie każdy w nich chodzi. Na bojówki za zimno praktycznie. Został tylko dres "dres spoko jest"
 
W

wroneczki4

Guest
Ja się zawsze nabijam z koleżankami jak widzę kolesia w spodniach, które przylegają jak leginsy.

Ja noszę zwężane spodnie- coś, ala luźne rurki w nogawkach, a krocze mam opuszczone( nie po kolana).
 

szalejowa

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Jajościski :)D) raczej chyba nie... nie zastanawiałam się głębiej, ale już np. takie, o jakich wspomniał kolega wyżej - :eek:k: Zwłaszcza, że takie właśnie lekko opuszczone spodnie zwykle mnie podkręcają :sexy:
 

Gruby93

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2010
Posty
41
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Rzeszów
nie. chodze w dość luźnych spodniach, takie które nie uciskają jajek ;D
 

staycalm

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
37
Punkty reakcji
2
męskie leginsy na nie (to trzeba być baaaardzo szczupłym aby nie wyglądać w tym komicznie), slim fit - na tak. zwężane nogawki, dodatek materiału rozciągliwego (podstawa dla mnie w węższych spodniach) i noszenie niżej bardziej na biodrach a nie podciągnięte.
 

mac229

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
wroneczki4 gdzie kupowales takie spodnie ?
moze widziales gdzies takie w internecie , jak tak wyslij lika ;D
szukam takich ale jeszcze sie nie natknalem :D
 
Do góry