Obca istota

Prayer86

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Warszawa
http://www.podobnie.pl/historia,31,obca_istota.html - tutaj moja historia, której doświadczyłem w wieku 12 lat. Do dziś nie udało mi się znaleźć wytłumaczenia..., a za każdym razem kiedy opowiadam ją znajomym i jest noc czuję poddenerwowanie i własny strach. Jednak nie umiem określić, czy to strach wynikający z niewyjaśnienia zagadki, obcowania z czymś nieznanym, czy zwykłej bojaźni przed złem.
 

Pycho

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
209
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraśnik
Czlowieku jak to czytałem Przeszły mnie takie ciarki- nie wiem jak !
Zaczałem płakać!! O co w tym chodzi!!!????
Miałem to po raz pierwszy w życi?!?!?!?!?!
Albo ten tekst układał jakiś psycholog aby wywołac takie emocje albo to prawda- raczej to 2!!
 

Atryda

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2008
Posty
328
Punkty reakcji
1
Jakoś na mnie nie zrobiło wrażenia. Zwykłe opowiadanie z odrobiną fantazji.
 

CyCek239

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Złoty Stok
koleś nie żeby coś ale powinieneś pisać opowiadania jakieś czy coś bo mnie wciągnęło :D tylko szkoda że takie krótkie ;)
 

tracer112

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
31
masz talet powinienies opowiadanie pisac sam bym nie chcial widziec zadnych zjaw :p
 
L

ldreamer

Guest
dementor :lol:

ja jako mistyk moge powiedzieć że duchy istnieją między realem a astralem i nie pojawiają się w tym świecie. Kiedy chcą kogoś wystraszyć, ściągają obserwatorów astralnie do swojego obszaru : ) dlatego nie da się zrobić zdjęcia ducha.

pozdr. miałem straszniejsze akcje, ale nie w tym wieku wiec współczuje ;)
 

Pajda23

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
326
Punkty reakcji
1
Wiek
114
Miasto
Gniezno
dementor :lol:

ja jako mistyk moge powiedzieć że duchy istnieją między realem a astralem i nie pojawiają się w tym świecie. Kiedy chcą kogoś wystraszyć, ściągają obserwatorów astralnie do swojego obszaru : ) dlatego nie da się zrobić zdjęcia ducha.

pozdr. miałem straszniejsze akcje, ale nie w tym wieku wiec współczuje ;)


Swojego czasu próbowałem podróży w astralu , spróbowałem oobe , za 1 podejsciem mialem wibracje , już mi się nie chciało :p może teraz spróbuję , ale nie mam pomysłu jak :)
 
L

ldreamer

Guest
twoja sprawa. ja mam wy:cenzura:ane i robie swoje.
powodzenia
 
P

Październik

Guest
standardowe elementy : miejsce którego nikt nie zna, dom z drzewa ( może w podświadomości urodzić się oto takie stwierdzenie : dom - drzew = skrzypienie, jak ktoś spał w domku z drzewa ten wie jak trzeszczy, ale ogólnie zawsze w bajkach z dzieciństwa jest las i jest domek z drzewa ) las, ciemno, główny narrator daje znać że nie pamięta dokładnie kiedy to było ... opowiadanie dobre, choć opis zjawy/potwora/czy czegoś tam mizerny.

bo wszystkie strachy ukryte są w dzieciństwie ...
 

Chaosek

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2007
Posty
226
Punkty reakcji
1
Wiek
80
Miasto
;0
fajne opowiadanko, choć tak jak Październik powiedział trochę za słabo opisałeś tę "zjawę". Akurat jak czytałem mama nagle weszła do pokoju, myślałem, że dostane zawału :p
 

sachara13

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Polski
dobre
hehehhe
może sobie kiedys o was przypomni ta obca istota i odwiedzi was na wakacjach..;p
 

Szop Pracz

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
842
Punkty reakcji
2
No cóż... wędkarz wybrał się po dżżownice na polankę wyciął w darninie kwadracik, naskładał robaczków do słoiczka i zaklął ... " co za gówniarze świecą mi po oczach " ;)

Gratuluje zdolności literackich. Bravo. ;)
 
Do góry