O tym nie usłyszysz w radio i i nie zobaczysz w tv. :)

N

NieMaMnieWiecJestem

Guest
Wariatka czy ma rację której większość nie rozumie?

https://www.youtube.com/watch?v=Inzfpoos-eo&feature=youtu.be&t=41s
 
N

NieMaMnieWiecJestem

Guest
Patrze, ale nie wiem. Nie mam fakultetu z psychologi i psychiatri wzrocznej.
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Ty nie fakultet jest potrzebny a dobra książka lub nawet samo google. Moim zdaniem nie zrównoważona emocjonalnie i kłótliwa z usposobienia kobieta, znerwicowana sądząc po ruchach z zadatkiem na fanatyczkę. Zie stres to powoduje. Ale jak ma się to do treści jakie prezentuje ? Przydało by się nawiasem mówiąc trochę faktów. Może jakiś wywiad z uzasadnieniem jej postawy.

Z takim zarzutem obłudy katolików strzelając w masę ludzi każdy może wystąpić. Tu na forum masz to samo. Można pochwalić za odwagę i stanowczość postawy ale reszta to trochę siara sama w sobie. Czemu jest tam sama warto zapytać ? Nie miała zwolenników czy choćby koleżanki o podobnych poglądach ?
 
K

kate2

Guest
Kiepski przekaz , krzyk, harmider, chaos. Właściwie to nie wiem z jakim przekazam ta Pani przyszła i co jest napisane na tej planszy.

Nie rozumiem też w jaki sposób blokuje inicjatywę? Coś tam pod nosem rzeczywiście krzyczy ale marsz powienien robić swoje, iść naprzód i nie zawracać sobie tą Panią głowy. Animuszu dodają Jej ci, którzy podchodzą, protestują, ze tam przyszła i żądają, by poszła do domu.
 
N

NieMaMnieWiecJestem

Guest
kate2 napisał:
Kiepski przekaz , krzyk, harmider, chaos. Właściwie to nie wiem z jakim przekazam ta Pani przyszła i co jest napisane na tej planszy.

Nie rozumiem też w jaki sposób blokuje inicjatywę? Coś tam pod nosem rzeczywiście krzyczy ale marsz powienien robić swoje, iść naprzód i nie zawracać sobie tą Panią głowy. Animuszu dodają Jej ci, którzy podchodzą, protestują, ze tam przyszła i żądają, by poszła do domu.
Zważywszy na początek twoje posta "Właściwie to nie wiem z jakim przekazam ta Pani przyszła i co jest napisane na tej planszy." twój komenatrz jest bardzo wartościowy i wnosi bardzo dużo do "dyskusji"


Kaznodzieya napisał:
1. Ty nie fakultet jest potrzebny a dobra książka lub nawet samo google. Moim zdaniem nie zrównoważona emocjonalnie i kłótliwa z usposobienia kobieta, znerwicowana sądząc po ruchach z zadatkiem na fanatyczkę. To nie stres to powoduje. Ale jak ma się to do treści jakie prezentuje. Przydało by się nawiasem mówiąc trochę faktów. Może jakiś wywiad z uzasadnieniem jej postawy.

2. Z takim zarzutem obłudny do katolików strzelając w masę ludzi każdy może wystąpić. Tu na forum masz to samo.
2. Jak chcesz, żebym nie zrozumiał pisanych przez ciebie postów to pisz enigmą.

1. Przekaz masz jasny, jak określa się ludzi, którzy mówią niewygodną prawde i jak przez to są traktowani. Słusznie zauważasz, że nie można oceniać sytuacji jak nie mamy odpowiedniej dawki faktów. Tylko dlaczego sam sobie przeczysz?
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Atakujesz nas oboje. Dlaczego ?

Grzecznie wyjaśniłem, grzecznie odpowiedziałem i nie jestem w opozycji.
 
M

MacaN

Guest
kate2 napisał:
Nie rozumiem też w jaki sposób blokuje inicjatywę? Coś tam pod nosem rzeczywiście krzyczy ale marsz powienien robić swoje, iść naprzód i nie zawracać sobie tą Panią głowy. Animuszu dodają Jej ci, którzy podchodzą, protestują, ze tam przyszła i żądają, by poszła do domu.
Otóż to.

Ja również jakoś specjalnie nie miałem ochoty czytać tego, co było napisane na planszy, zrozumiałem tylko, że atakowało to papieża, w moim mniemaniu człowieka, którzy zasługuje na szacunek choćby za przysłużenie sie Polsce, jeśli chodzi o wiarę, to zupełnie inna kwestia, choć myślę, że był czlowiekiem na tyle otwartym, że możnaby z nim filozofować godzinami. Bardzo sobie cenię takich ludzi. :)
 
K

kate2

Guest
NieMaMnieWiecJestem napisał:
Zważywszy na początek twoje posta "Właściwie to nie wiem z jakim przekazam ta Pani przyszła i co jest napisane na tej planszy." twój komenatrz jest bardzo wartościowy i wnosi bardzo dużo do "dyskusji"
Wrzuciłeś film który ja oceniłam jako odbiorca. Czego oczekujesz? Że napiszę, iż ta Pani to wariatka? A moze przez kogoś nasłana? Albo może że ci mężczyźni mają problem? A moze marsz dla życia to bezsensowna inicjatywa? Co Cię naprawdę interesuje po wrzuceniu tutaj tego materiału?
 
K

kate2

Guest
NieMaMnieWiecJestem napisał:
Słusznie zauważasz, że nie można oceniać sytuacji jak nie mamy odpowiedniej dawki faktów.
więc czego się spodziewasz od uzytkowników oglądajacych ten materiał?
 
N

NieMaMnieWiecJestem

Guest
kate2 napisał:
Słusznie zauważasz, że nie można oceniać sytuacji jak nie mamy odpowiedniej dawki faktów.
więc czego się spodziewasz od uzytkowników oglądajacych ten materiał?
Od rozmówcy wymagam, żeby rozumiał i wiedział to o czym mówi. Bo rozumiem, że idziesz śladami większości, która ma zdanie w każdym temacie nawet zmianach klimatycznych w republice poludniowej kongo. Nie słysząc nawet, że takie państwo istnieje.

Spodziewałem, że podejmiesz dyskujse o filmiku. A nie będziesz oceniać rozmówcy negatywnie bo ubrał skarpety do sandałów.
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
NieMaMnieWiecJestem napisał:
Od rozmówcy wymagam, żeby rozumiał i wiedział to o czym mówi.
Zacznij wiec może od siebie. Zakładaj temat jak będziesz miał precyzyjny i zrozumiały merytorycznie materiał. Zamiast wrzucać nie do końca zrozumiały film podszyty jednym zdaniem które nic nie znaczy.



Jak dla mnie do zamknięcia
 
K

kate2

Guest
NieMaMnieWiecJestem napisał:
Od rozmówcy wymagam, żeby rozumiał i wiedział to o czym mówi. Bo rozumiem, że idziesz śladami większości, która ma zdanie w każdym temacie nawet zmianach klimatycznych republice poludniowej kongo. Nie słysząc nawet, że takie państwo istnieje.
Co? Ja chyba śnię.
NieMaMnieWiecJestem napisał:
Spodziewałem, że podejmiesz dyskujse o filmiku.
Toż podjęłam. I wyraziłam się jasno na jego temat. Czytasz ze zrozumieniem?
 
N

NieMaMnieWiecJestem

Guest
Kaznodzieya napisał:
Od rozmówcy wymagam, żeby rozumiał i wiedział to o czym mówi.
Zacznij wiec może od siebie.
Nie mam w zwyczaju rozmawiać sam ze sobą. Natomiast jeżelii komuś nie odpowiada to co "pisze" niech się nie udziela w tym wątku. Bo to jakaś przypadłość, żeby robić rzeczy, które nas męczą.

kate2 napisał:
Spodziewałem, że podejmiesz dyskujse o filmiku.
Toż podjęłam. I wyraziłam się jasno na jego temat. Czytasz ze zrozumieniem?
To, że tobie tak się wydaje nie znaczy, że tak jest.
 
K

kate2

Guest
NieMaMnieWiecJestem napisał:
NAtomiast jeżelii komuś nie odpowiada to co "pisze" niech się nie udziela w tym wątku.
To Tobie nie odpowiada treść naszych wypowiedzi na temat wrzuconego przez Ciebie materiału. Następnym razem zastanów się czy warto otwierać temat skoro nie jesteś wstanie przetrwaić prostych treści uzyskanych od rozmówców.
Ja się już wypowiedziałam. Dziękuję. Wychodzę bo szykuje się kolejny off top.
 
N

NieMaMnieWiecJestem

Guest
kate2 napisał:
NAtomiast jeżelii komuś nie odpowiada to co "pisze" niech się nie udziela w tym wątku.
To Tobie nie odpowiada treść naszych wypowiedzi na temat wrzuconego przez Ciebie materiału. Następnym razem zastanów się czy warto otwierać temat skoro nie jesteś wstanie przetrwaić prostych treści uzyskanych od rozmówców.

Ja się już wypowiedziałam. Dziękuję. Wychodzę bo szykuje się kolejny off top.
Wypowiedziałaś się, ale nie na temat. To tak jakby na pytanie "dlaczego lech wałęsa był hamerykańskim agnetem?" odpowiedzieć: nie wiem czym był komunizm o wałęsie nie słyszałam aż do teraz, ale twierdze, że nie był agentem, bo mu "z oczu dobrze patrzy"
 

Davidas

Ten Nieznośny
Dołączył
4 Styczeń 2013
Posty
342
Punkty reakcji
50
Wiek
38
Mój komentarz: :sleep:

Ogólnie trollingu nie powinno się pokazywać w TV. Ale chętnie bym zobaczył tę panią w jakimś serwisie informacyjnym, nawet w TVN :D
 
N

NieMaMnieWiecJestem

Guest
Uważam, że problemem nie jest problem, tylko ludzie, którzy go rozwiązują.
 
Do góry