O Kobietach - co drażni, co cieszy, dyskusja ogólna, etc.

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Z myciem zębów to był, zdaje się, przykład. Więc z mojego punktu widzenia w inny sposób należy to odebrać.

No i przyznać muszę, że Greeg zwrócił uwagę na problem, którego ja nie zauważyłem. To znaczy, potrafiłem go dostrzec, ale raczej go ignorowałem i nie zdawałem sobie sprawy z tego, że istnieje. Cholera, nie umiem wyjaśnić tego, co mam na myśli.

W każdym razie trochę mi to przypomina pewnego rodzaju hipokryzję obecną u jakiegoś tam procenta lesbijek, tudzież biseksualistek. Mają swoją orientację seksualną, ale wobec gejów czy homoseksualistów czują pogardę i mówią, że jest to chore/nienormalne/obrzydliwe. Żałosne podejście.
 

zenio

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Jo te zfochowane są najgorsze, same nie wiedzą potem o co poszło ale focha trzeba było walnąć
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Co do strzelana focha -chyba zmienię zdanie -po dzisiejszym dniu-mojemu facetowi przydałby się solidny foch z brakiem seksu włącznie.To chyba niekiedy dobre rozwiązanie-nie chcę pisać o szczegółach,ale jego zachowanie zasłużyło na focha.Najgorsze jest to,że próbując go wykonać wytrzymałam jakąś godzinę.
 

mikosik

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Nie nawidzę, kiedy dziewczyny "owijają w bawełnę". Czy naparwdę nie mogą powiedzieć, o co im chodzi? A może same tego nie wiedzą....?!

Wkurza mnie jeszcze to, że dziewczyny jak sobie coś wmówią i się na coś uprą, nie ma mądrego, który by imprzetumaczył, że jest inaczej. Tak i koniec.O.

Ci jeszcze? Wypominanie. Po co to komu potrzebne? Jak coś nie pasuje, można to powiedzieć, przedyskutować. I temat uważam za zamknięty.

Eeeech.....
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Wg mnie lepszym sposobem od nauki sfochowanych kobietek, jest po prostu znalezienie tej bardziej normalniejszej. Mimo wszystko są takie :)
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
Mnie denerwuje w Kobietach (oczywiście nie każda posiada takie wady więc proszę o wyrozumiałość)

-głupota (ogólny brak myślenia)
-wulgaryzmy (nie nawidze jak kobieta ciągle klnie co świadczy o bardzo niskim inwentarzu słownym)
-palenie papierosów
-teksty z internetu (ale urwał itp.)
-puszczanie się (szczególnie widocznie widoczne u nastolatek)
-tapeta na twarzy (tak z 3-4 warstwy jak nie nałożą na siebie to nie wyjdą z domu)

Co lubie w kobietach
-skromność
-inteligencje
-mądrość
-zainteresowania
-lubi i uprawia sport
-oczy
-tyłek :p ( w końcu facetem jestem:D)
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
Wiesz ,mnie np brzydzi to ,że laska przed przelizaniem się z tobą dała sie lizać jeszcze kilku innym facetom... to jak jakbys język do kibla wsadzał :D
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Mnie drażni obgadywanie kogoś za plecami plotkarstwo, wywyższanie się, śmianie się z kogoś, że ktoś niby gorszy, kłamstwa. I choć sama jestem kobieta nie lubię ostrego makijażu według mnie grubo przesadzony makijaż nie wygląda ładnie, a przecież najważniejsze by każda z nas kobieta sama sobie się podobało.
 
M

MacaN

Guest
puszczanie się, to raczej nie lizanie się z innymi Thisisgame :D Co innego, gdyby co innego tym językiem robiła... wtedy wolałbyś, żeby wsadziła go do kibla :p
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
Dla mnie puszczanie to też lizanie :p bo skoro robi to ze mną i za chwile z innym gościem i tak z 5 pięcioma to jak to nazwiesz?:D
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Dla mnie puszczanie to też lizanie :p bo skoro robi to ze mną i za chwile z innym gościem i tak z 5 pięcioma to jak to nazwiesz? :D

Rozumiem, że nie korzystasz z okazji, bądź nie masz zamiaru korzystać, gdy masz sprzyjające okoliczności ku temu, by przespać się z 5 innymi dziewczynami.
 
Do góry