O Kobietach - co drażni, co cieszy, dyskusja ogólna, etc.

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
To chyba zależy już od charakteru. Często się sparzyłam na chłopakach jeśli o to chodzi. Ja sama np nigdy bym nikomu nie powierzyła czyjeś tajemnicy.
To nie w moim stylu.

Każdy ma wady i zalety. Trza to zaakceptować.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
uwazajac tych z mniejszym budzetem za gorszych.

Taaa, mam znajomą ma wysoko postawionych rodziców, i przy rozmowie o wakacjach, o hotelach itp. przy wymianie opinii stwierdziła "co ty możesz wiedzieć o 4-5 gwiazdkowych hotelach i all inclusive..."

Przyznam zatkało mnie koleżankę z którą rozmawiałą również....

Kiedyś też przy planowaniu wakacji (chcieliśmy ze znajomymi sielsko spędzić wakacje góry lub mazury i jakiś domek) ;) pełna swoboda...
Wpadła na genialny pomysł, jedźmy (już nie pamiętam) do Francji, tanio 2,5 tys za osobę bla bla... OK jeśli zaplanuje sobie wakacje z dużym wyprzedzeniem i na nie odłożę odpowiednio to mogę sobie pozwolić, ale życie pracującego studenta mieszkającego na swoim to jednak jest trochę wydatków...

Nie lubię kiedy lalunie idą robić coś przy czym niestety nie można się nie ubrudzić, i brzydzi je wszystko do dookoła bo przypadkiem będzie miała przykurzone nowe białe adidaski :p
A przecież fajnie jest się ubrudzić, zmęczyć żeby w końcu wziąć prysznic i paść do łóżka ^^
 

ScarletL

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
1
Miasto
Radom
Nie lubię kiedy lalunie idą robić coś przy czym niestety nie można się nie ubrudzić, i brzydzi je wszystko do dookoła bo przypadkiem będzie miała przykurzone nowe białe adidaski :p
A przecież fajnie jest się ubrudzić, zmęczyć żeby w końcu wziąć prysznic i paść do łóżka ^^

oo tak. to uczucie jest super:D ja jestem w klasie mundurowej i dziewcyzny ode mnie myslaly ze bedziemy chodzic w mundurach i tyle. jak pzyszlo sie maskowac blotem i wgl, czolgac, pocic to wiekosc byla na skraju zalamania;d
 

kaiser

where is my mind?
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
736
Punkty reakcji
30
Miasto
Warszawa
Co nas drażni w kobietach?!
nic :D kobiety są takie urocze, mają gładką skórę i ładnie pachną :D potrafią być zalotne i kiedy się poruszają to świat się zatrzymuje w niemym podziwie ;) potrafią być celem samym w sobie :D

ale zakładam, że mówimy o kobietach, a nie o wszystkim co ma żeńskie cechy płciowe, pierwszorzędowe, czy tam drugorzędowe? :D
 
0

03092010

Guest
nic :D kobiety są takie urocze, mają gładką skórę i ładnie pachną :D potrafią być zalotne i kiedy się poruszają to świat się zatrzymuje w niemym podziwie ;) potrafią być celem samym w sobie :D

ale zakładam, że mówimy o kobietach, a nie o wszystkim co ma żeńskie cechy płciowe, pierwszorzędowe, czy tam drugorzędowe? :D


wspolczuje tym, ktore wpadna w Twoje..sidla :D
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Wiele z nich lubi te sidła.
Lubią zawijać do męskich ramion bezpiecznej przystani i choć przez chwilę poczuć się jak wielka pani.
Chociaż i geje ich nie rażą. Może to dla nich taka koleżanka z przydatkami? I to właśnie w kobiecie mnie razi.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Wpaść w sidła-czemu nie -ale facet musi być odpowiedni. :123:
 

Gosia70

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2012
Posty
95
Punkty reakcji
10
Miasto
Małopolska
Wulgaryzmy, brak szczerości.....zmiana swojego zachowania, zasad w zależności od okoliczności byle by osiągnąc cel ....
jak chorągiewka na wietrze.....niestety.....

Na szczęście nie jest to obligatoryjne i nie jest przypisane tylko kobietom (płci) tylko zależy od charakteru, osobowości ...
 

kaiser

where is my mind?
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
736
Punkty reakcji
30
Miasto
Warszawa
kaiser to i kaiser tamto :p przypominam, że to jest topik o tym, dlaczego kobiety potrafią być w:cenzura:iające :p :D
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
Mnie tam kobiety nie wkur... znaczy sie nie denerwuja, mnie denerwuje jedna kobieta...


:tongue:
 

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
Ooo jeszcze jedno znane mi z autopsji :D Wymądrzanie się kiedy ktoś i tak wie lepiej, albo zna coś z doświadczenia, a nie samej teorii :p
 

Niepalona Kasza

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2012
Posty
13
Punkty reakcji
2
Cnotki niewydymki wielkie, znam taką jedną, miała w pipalu już ze 60 kutafongów a przy chłopakach chichota jak dziewica. Esz to taką tylko zorać łopatą
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Hmmm ... Pomyślmy :szuka:

Mnie osobiście najbardziej denerwują dziewczyny głupie, puste - takie, którym wydaje się, że są "ponad" innymi i wszystko im się od życia należy oraz takie, które mają skłonności do zdrad i unikania za nie odpowiedzialności.
 

VincentB

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2012
Posty
30
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Wiecznie wypicowane i bojące się ubrudzić. Okej, jakbyśmy chcieli zająć się laleczkami to najwyżej byśmy kupili zabawki dla dzieci i sadystycznie się nad porcelanowym paskudztwem znęcali, ale to raczej mała przyjemność, bo to takie zimne chyba jest, nieprawdaż? ;/

Ta wieczna zawiść i rywalizacja, która w tych czasach stała się gorsza niż między facetami? W ogóle to niektórych dziewczyn zaczynam się bać, kiedy słyszę, że jakiejś innej prawie nie wydrapała oczy pięciometrowymi paznokciami.

Kobieta powinna być urocza i kobieca. Nie, zaraz szpilki i makijaż, ale ta dziwna kobieca klasa, której jakoś nie umiem określić. Spokój, otwartość i uśmiech na ustach, szacunek do samej siebie i innych, a przede wszystkim inteligencja i świadomość, że w pewnym czasie wreszcie trzeba dorosnąć, a nie tylko się bawić lub/i stroić.
 
Do góry