O kim mowa?

K

kate2

Guest
Jednym zdaniem opisujemy użytkownika forum którego mamy na myśli. Kolejna osoba zgaduje, czeka na potwierdzenie i podaje kolejną zagadkę.



Jest kobietą która niedawno się zarejestrowała na forum i Jej nick zaczyna się literą A.
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Amelia

Nie wiadomo czy jest kobiętą,czy mężczyzną i śmiga od niedawna nonstop po profilach innych użytkowników
Również na A
 
K

kate2

Guest
Może umówmy się dla sprawności tematu że na potwierdzenie czekamy 24 godziny od momentu zadania przez poprzednika zagadki. Po 24 godzinach osoba, która podjęła się rozwiązania kontynuuje grę dając kolejną propozycję.
 
M

MacaN

Guest
Choć zabawa była miła, to się [member=Wolfy] zawiesiła.
Zapomniała o temacie, zatem MacaN myśli: Ja Cię...
... ha, ja przypomnę ci o forum, używając " member " kodu!
 
K

kate2

Guest
MacaN napisał:
Choć zabawa była miła, to się Wolfy zawiesiła.
No właśnie ....jak się jeden odnalazł, to drugi się zgubił więc....

Ma czarno biały awatar i dawno Go tu nie było.....
 
K

kate2

Guest
Macan.


Ps. @[member='Delilaah'], TY jesteś Pincerka? :D


Delilaah potwierdź bądź zaprzecz.
 
M

MacaN

Guest
Kobieta nigdy nie potwierdza, ani nie zaprzecza. Kobieta każe się domyślać.

Sama widzisz jak to fajnie, Deli- nie odpowiadaj! :crazy:
 
K

kate2

Guest
Delilaah napisał:
What? Nie rozumiem :p
Jesli zgadłam to potwierdź, jesli nie, zaprzecz . Takie są zasady gry. Czytała instrukcję? :przewraca:


Macan....jeśli o mnie chodzi to nikt się niczego nie musi domyślać bo u mnie wszystko jak na tacy. :)
 
M

MacaN

Guest
To może ja wytłumaczę, bo niepotrzebne waśnie nam się tworzą. Jeszcze się panie pogryzą zaraz.

Pytanie zadaje osoba, która zgadła kogo poprzednik miał na myśli :)
 
K

kate2

Guest
MacaN napisał:
Pytanie zadaje osoba, która zgadła kogo poprzednik miał na myśli :)
A myślałam, że w miarę rzetelnie wyjaśniłam grę ;) Jeśli się nie mylę co do Twojej @[member='Delilaah'], zagadki (chodziło Ci o Macana?) to potwierdź i wtedy następna osoba może ruszyć z kolejną :)


Użytkownik z nickiem do zjedzenia . Udziela się najczęściej w politycznych wątkach.
 
Do góry