O jakim państwie mowa?

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Spadkobierca państwa które utworzył Chmielnicki, a które potem przeszło do Carskiej Rosji to?
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Estonii
niech ktoś zada ponieważ ja za niedługo znikam na kilkadziesiąt godzin.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Państwo które połączyło się w XVI wieku z Litwą, były całością aż do prawie końca XVIIIwieku
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
W jakim państwie zorganizowano pierwsze Mistrzostwa Europy w piłce nożnej mężczyzn dodam że wtedy były pod nazwą Puchar Narodów Europy

:310: :023:
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Mhm... Aleś zadał pytanie:p Zastanawiam się nad niemcami i Francją, ale niech będzie i niech stracę, strzelam, że te mistrzostwa odbywały się po raz pierwszy we Francji.
 

matrix-eu

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2011
Posty
30
Punkty reakcji
0
Co to za państwo ?

url
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Po pierwsze zagadka była zadana wcześniej i ja na nią odpowiedziałem, teraz czekam na potwierdzenie bym mógł zadać pytanie. Po drugie zdjęcia staramy się wklejać do tematu, a nie by trzeba było podążać za odnośnikiem, a po trzecie w nazwie zdjęcia jak wchodzimy na tą stronę pisze, że jest to Macedonia. Więc zagadka bez sensu. Proszę stosować się do zasad gry.
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Mhm... Aleś zadał pytanie:p Zastanawiam się nad niemcami i Francją, ale niech będzie i niech stracę, strzelam, że te mistrzostwa odbywały się po raz pierwszy we Francji.

Ciężkie pytanie było;) ale dałeś rade odpowiedzieć poprawnie brawo :) Mayte

-----------------------------------------------------------

I fakt zasady są po to by ich się trzymać ;)
 
Do góry