O czym gadac z fajna laska przez gg, zeby jej nie znudzic?

kaczor200

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2005
Posty
67
Punkty reakcji
0
Miasto
trójmiasto
Witam, o czym gadac z fajna laska kiedy juz sie wywiad przeprowadzi (ile lat, gdzie mieszka itp) zeby jej zbyt nie nudzic??
 

PaOolina

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
164
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
hehe o kosmetykach <lol> chlopak o kosmetykach, chcialabym widziec ta rozmowe :) a z laska mozan gadac na byle jakie tematy :] ja kiedy gadalam z kolega o aktualnych reklamach co w TV szły, bo on ogladał telewizje i ja też :p:p mowie Ci pomyslow jest masa :p i nie wszytskie musza byc sztywnymi tematami :)
 

night_cr0wler

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Dobra.. mam pomysł!!! Hejka, myślisz że do twarzy mi w różowym T-shircie?? :D
Albo lepiej.. jak myślisz czy ten błyszczyk z TV pasuje do mojej osobowości??
Trzeba nawijać o zainteresowaniach o tym co sie dzieje na rejonie... o czymkolwiek.
Dla desperatów: www.onet.pl i szukajcie natchnienia :)
 

cakper

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
352
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Cieszyn
ojej, najlepiej jeśli na poważnie to o życiu no nie DoRo :*
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
jesli jestes osoba komuniaktywna to na pewno temat rozmow same przyjda ci do glowki. wiem ze z zasady nie powinno sie myslec nad tym "o czym ja mam z nim/nia rozmawiac. czasami mozna rozmawiac o zwyklych :cenzura:kach i tez bedzie mila i dluga rozmowa. jesli macie wspolne zainteresowania to tez jest to dobry temat, najwazniejsze zeby wlasnie nie wymyslac zadnego tematu na sile bo w koncu padnie tekst "ladna dzis mamy pogode prawda" :p a to bedzie oznaczalo ze faktycznie jest zle
Mysle ze na pewno sobie poradzisz i w trakcie rozmowy tematy same beda sie nawijac :D
 

viking18

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
nika a co sie dzieje ? bo tak nie za bardzo wiem , moze mi wyjasnisz w liscie ?? a tak przy okazji to dlaczego akurat ja ?
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
viking18, kaczor200, ..::anonim::.., witajcie bo 1 raz was widzem :] a oczym gadac... hmm zalezy... :] o wszystkim i o niczym... :] tylko sie nie zastanawiaj w czasie rozmowy z 3 min bo napewno ja zanudzisz... :]
 

lolasz

BIGPostownik - Prywatny ochroniarz Niki !!!
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
821
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świony
WSZYSCY gadamy o podrywie ?? hmm :dezorientacja:
to jak już to mam swóhj styl :D
ale zdradzam tego :D :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:
 
Do góry