o co chodzilo

agnieszkaz19

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam
Chcialabym was prosic o opinie.
Znam od 2 lat pewnego chlopaka.
Pracowalismy razem w Holadni, tam byl poczatek
naszej znajomosci. On wiele razy pytal czy bedziemy para ale ja nie bylam pewna co do niego czuje. W krotce potem on wyjechal do Angli, nie mielismy wogle kontaktu przez pare miesiecy i pewnego dnia zadzwonil. Nasz kontakt znowu sie odbudowal, ja pojechalam tez do Anglii i sie zaczelismy znowu spotykac. Po jakims czasie znowu zapytal czy bedziemy razem ale moja odpowiedz byla taka sama, niedlugo potem pojechalam do pracy do Szkocji i pozostal nam kontakt tylko przez gadu. On czesto prosil o spotkanie ale przez kolejne pare miesiecy nie udalo nam sie spotkac. Wtedy jego postawa sie zmienila, stal sie bardzo nie mily w stosunku do mnie , wiecznie sie klocilismy az w koncu napisal ze jak nie mam zamiaru sie z nim spotkac to nie chce mnie juz wogle znac i zablokowal na gg.
Wiec zadzwonilam do niego po paru tygodniach ,pytajac sie czy nadal chce sie spotkac, na spotkaniu jednak on byl bardzo obrazony i oburzony, praktycznie stale mi cos wyrzucal.
Udalo sie nam tak jakby znowu pogodzic, on dzwonil pozniej pare razy znowu czy sie spotkamy ale minely kolejne miesiace i po raz kolejny to samo. Zazwonilam do niego i mowilam ze wracam do Polski, obronic magisterke i ze ogolnie raczej nei mam zamiaru wracac. W takim wypadku zgodzil sie spotkac,
jednak nasze spotkania byly inne niz poprzednie bo sie calowalismy, on wtedy zasugerowal ze skoro nie bedziemy sie juz nigdy wiecej widziec to mozemy isc razem do lozka ale nie zgodzilam.Juz od paru tygodni nie mamy zadnego kontaktu ze soba.
Teraz zastanawia mnie czy przez ten caly czas chodzilo mu tylko o seks.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
nie, chciał z tobą być, ale pod koniec jak już stwierdził, że nie ma szans to chciał chociaż tyle. z drugiej strony kobiety sa na tyle nieogarnięte, że wiele lasek po wizycie w łózku faceta zmienia o nim światopogląd i po prostu mógł uważac, że twoje podejście do wspólnego związku po takim czymś się zmieni.
 

marylenka

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Miasto
Powiat Poznański :)
Niestety na to wygląda ze chodziło mu o sex. chłopak w ogole jakies fochy widze miał. nie rozumiem tego jak mozna sie nie odzywac,obrazac -jesli mu zalezało. myślę że chcial odczekac abyś to ty sie o niego starała, uraziłaś jego meskie ego i nie mogl sie z tym pogodzic-tak tez moglo byc. A moze Ty wysyłalaś mu jakieś sygnały które żle odebrał? czas pokaze, a jesli bedziecie mieli jeszcze kontakt i bedzie nalegal na spotkania lub abyscie byli razem to mu sie w prost zapytaj czego on od Ciebie oczekuje.
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Być może nawet zależało mu na Tobie, ale to nie zmienia faktu, że jego zachowanie pozostawia wiele do życzenia.
Na Twoim miejscu chyba zapytałabym go wprost czego on właściwie chciał...
 
Do góry