O co chodzi z tymi owocami w jogurtach?

amadx1

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Już kilkakrotnie słyszałem jak ktoś mówił o tym że jogurty z owocami są bardzo niezdrowe, o co chodzi? Ktoś wie coś więcej? Bardzo głośno o tym ostatnio.
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
poniewaz do jogurtow dodawane sa wszystkie odpady,nawet takie ktore dotkna proces gnilny a to tylko zaszkodzi zdrowiu.wydaje mi sie zo o to chodzi...zreszta jak wiadomo najzdrowsze sa naturalne jogurty
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Może chodzi o konserwanty zawarte w tych jogurtach, ale one są teraz praktycznie we wszystkim co jjemy... Na prawie wszystkim jogurtach jest napisanie, że nie zawiera konserwantów...Co nie znaczy, że tak jest...
A co do owoców zawartych w jogurtach to są raczej zmiksowane gluty z konserwantami...
 
K

kinga_sc

Guest
kiedys bylismy ze szkoly na wycieczce w mleczarni i rozlewni... widzialam jakie owoce sa dawane do jogurtow- resztki, odpadki, podgnite, typowy zapach fermentujacy byo czuc... nie jem takich rzecz wiec mnie to lotto
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
yyy........ to się chyba przerzucę na naturalne
a w reklamach to takie fajne "prosto z krzaka"
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
No nic nowego... Tylko w reklamach to wszystko pięknie, świeżo wygląda. Nie można być aż tak naiwnym ;)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
w takim razie pitne jogurty trzeba pić xD te owoców pewnie w życiu nie widziały xD
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Jogurty jogurtami... Lepiej pomyślcie co do wszystkich mięs wpada które się na co dzień je ;)
Praktycznie wyeliminowałam mięso ze swojej diety, aż taaaka głodna to ja nie bywam :)
 

ilonka_4

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2006
Posty
440
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
lubelszczyzna
Może chodzi o konserwanty zawarte w tych jogurtach, ale one są teraz praktycznie we wszystkim co jjemy... Na prawie wszystkim jogurtach jest napisanie, że nie zawiera konserwantów...
Poza konserwantami istnieje długa lista dozwolonych substancji dodatkowych stosowanych w produkcji żywności
 

karla1722

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
57
Punkty reakcji
0
to samo jest z dzemami i innymi.... to nic ze podgnite doda sie pozniej jakiegos ulepszacza smaku i bedzie pyszne :skrzywiony:
i jeszcze o ogorkach kiszonych z beczki, czesto stoja te beczki w sklepach i mozna sobie z nich na wage ogoreczki albo kapuste kiszona kupowac wydaje sie ze zdrowsze bo beczkowe to powinno byc naturalnie kiszone itp itd... a tak naprawde syf taki jak inne... moja mama pracowala w sklepie i jak juz sie robila taka piana glutowata na wierzchu przyjezdzal przedstawiciel odmierzal pare gramow jakiegos proszku i wrzuczal do beczki - piana znikala natychmiast a do tego woda robila sie czysciutka jak w swiezutkich ogorkach :/ jaki to musi byc syf zeby pare gramikow oczyscilo natychmiast cala wielka beczke ?:/
 

madzia_89

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2009
Posty
100
Punkty reakcji
0
Miasto
utopia
Jeżu kolczasty :D dosyć,że pewnego dnia mięso mi zbrzydło i nie jem go 3 lata, to teraz jeszcze podstawa mojego pożywienia - jogurty - ble! :bag: zaczynam żyć powietrzem
 

koniczynka_21

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Jakbyśmy chcieli zrezygnować z wszystkich niezdrowych i przetworzonych rzeczy to musielibyśmy się chyba przestawić na wodę i warzywa z własnego ogródka, to też ma znaczenie gdzie ten ogródek by leżał...
A co do jogurtów to tak jak juz wiele osób pisało, owoce są podgnite i nieświeże.
Ja osobiście byłam w Olsztynku w fabryce Kubusia... Oj żebyscie wiedzieli co do tego pysznego soczku się dodaje to ... feeeeeeeeeee ... od kilku lat nie miałam w ustach żadnego przecierowego soku...
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Jak by się miało eliminować wszystko co jest tak wyprodukowane to umarlibyśmy z głodu :lol:
 

06081a

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
627
Punkty reakcji
0
Miasto
Wyspa Bezludna
Ludzie zlitujcie się. Najlepiej nic nie jedzcie, bo wg Was wszystko jest niezdrowe.
Albo lepiej, objadajcie się samą zieleniną, życzę zdrowia.
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
ja pierdziele jesc jogurty i pic soki gdzie znajduja sie "przemielone" robale..
 
K

kinga_sc

Guest
a w miesie mamy tysiace fosforanow, by tylko zyskalo na masie.. ehh
 
Do góry