numizmatyka

Status
Zamknięty.

kamil_os

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
warszawa
:sexy: BB) zaczynam zbierac monetki i moze mi ktos powie gdzie w warszawie moge kupic pare ?? :eek:
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Fajna pasja :) Coś kiedyś słyszałam o czasopiśmie dla numizmatyków, nie wiem, czy takie coś jeszcze jest. Zorientuj się w dobry salonach z prasą, to mogłoby Ci się bardzo przydać :]
 

Zikovov

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2006
Posty
39
Punkty reakcji
0
Tak numizmatyka wspaniała pasja sam zbieram monetki,niektórzy z moich znajomych sie nabijaja mówiąc mi ze wymieniam pieniądze na pieniądze he a gazetki sa mozna je nabyc w Empiku,historyczne miasta Polski tez wspaniała kolekcja-zwykłe 2 złotówki a jak szybko ida w góre he-dobra inwestycja.pozdro
 

kladakas

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
polecam katalog fishera na 2009 rok
ceny są w katalogu podane orientacyjnie , nie zawsze na allegro są takie jak w katalogu przeważnie niższe, ale jak jestes początkującym to poczytaj w necie na temat oceny stanu zachowania i czyszczenai żebyś nie zniszczył jakiejś
pamietaj moneta w wmenniczym stanie zachowania moze być cała wpatynie ( ciemny nalot na monecie ) jak ją nieumiejetnie wyczyscisz traci na wartości
pzodarwaim kladakas@o2.pl
 

Asia na 100%

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2008
Posty
70
Punkty reakcji
0
Miasto
mój pokój hehe
a ja zbieram i monety i znaczki, wogóle jestem taki zbieraczek bo jeszcze zbieram pocztówki piłeczki kauczukowe, kulki szklane, ciekawe fotografie, i wogóle wszystkiego po troszku

jeśli ktoś ma podobne pasję to podam maila: muszelka7@buziaczek.pl
pozdro
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
A ja tak szukam i szukam, i nic ciekawego nie mogę znaleźć na ten temat, możesz podrzucić jakiegoś linka z większą ilością informacji?
 
M

magiczna

Guest
Aukcja będzie się odbywać przez stronę www.kolekcjoner.nbp.pl tam też możesz poczytać trochę, jak to wszystko będzie wyglądać:)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Dzięki, zaraz sobie poczytam :) Dziwnie zapowiada się ten system, mam nadzieję, że im wyjdzie to. Bardzo nowatorski, ale z drugiej strony muszę mocno go dopracować, bo jak coś się sypnie to będzie bieda...
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Też mam taką nadzieję :) Jak dobrze pójdzie, to w ciągu tygodnia baza będzie musiała przyjąć ok 100 tyś zamówień, skatalogować, stworzyć z tego bazę danych, potem wykorzystać ten algorytm o którym piszą i na końcu powiadomić o wygranej. Zobaczy się w praniu ja to wyjdzie :)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Oby ;) Wiem, że nie warto się martwić na zapas, ale to chyba normalne przy nowinkach tego typu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry