Nudności, mdłości...

budyska

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2007
Posty
412
Punkty reakcji
1
Miasto
Jak najdalej stąd...
Witam!
Od jakiegoś czasu mam straszny problem, mianowicie ciągle jest mi niedobrze,ciągle....
Strasznie mi to przeszkadza a niestety nic mi nie pomaga...
Byłam już u 2 lekarzy , obaj stwierdzili że nic się nie da zrobic i kazali wykonać jakieś badania itp...
być może,ze mam jakaś lambrie czy coś takiego....
W kazdym razie ja juz psychicznie nie wytrzymuje, tego że ciągle chce mi się rzygac.
Więc bardzo proszę o pomoc, np. jakieś skuteczne ziólka czy coś takiego.....
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
To chyba nie ziółka my powinniśmy Ci ustawiać, tylko lekarz jakieś konkretne leczenie. Poczekaj na wyniki badań.

Natomiast przyczyn mdłości może być wiele, i odpowiednio co wykarzą wyniki ustalić leczenie. A nie na własną rękę ziółkami.
 

budyska

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2007
Posty
412
Punkty reakcji
1
Miasto
Jak najdalej stąd...
Tiaa, może i masz racje ale zrozum mnie, szczególnie że to się robi nie do zniesienia a tu do szkoły chodzić musze i cierpieć....
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
To powiedz lekarzowi, żeby do czasu ustalenia powodu, dał Ci coś, żeby przetrwać czas oczekiwania na diagnozę. Zioła mogą Ci bardziej zaszkodzić niż pomóc.
 

Emka12

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2007
Posty
86
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Teletubbyland
A moze powinnas zmienic swoj tryb zycia? No nie wiem moze bardzo dlugo przed kompem siedzisz albo cos... Nieregularnie sie odzywiasz? Moze po prostu wystarczy codziennie przejsc sie po swiezym powietrzu... :p
 

VoiceOfSilence

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2006
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
...Silent Forest...
Wydaje mi się, że Twoje mdłości mają podłoże stresowe ;)
Piszesz, że nie możesz wytrzymać w szkole a tylko tam masz mdłości czy cały czas?
Też kiedys mialam podobne problemy, mdlosci kolatanie serca itd... Zawaliłam conajmniej miesiąc przez zwolnienia z lekcji... Żaden z lekarzy nic nie wykrył (jeżeli Cie to uspokoi to owszem zrób badania ale według mnie to nie ma sensu).
Po prostu musisz sie przełamać sama w sobie.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Jeśli ciągle jest Ci niedobrze, to pomóż sobie. Na dwa palce i może ulży.
I popieram przedmówcę ;) Faktycznie takie rzeczy mogą mieć podłoże nerwowe.
 

budyska

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2007
Posty
412
Punkty reakcji
1
Miasto
Jak najdalej stąd...
Jesli chodzi o stres to nie sądze zeby to bylo to....
Co do tego ze parszywie czuje się w szkole to normalne bo zawsze się tak czuje, tyle ze w domu wezme jakies proszki wypije herbatki i coś niecoś ulzy...
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
no włacha to jest ten problemik bo w szkole nie ma takiej wygody :/
może ta lambria to coś w rozdaju grypy żołądkowej ?
 

budyska

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2007
Posty
412
Punkty reakcji
1
Miasto
Jak najdalej stąd...
No nie wiem ale badania wyszły negatywnie i nie potwierdzily tej choroby...
Pomocy co mam dalej robić?
Lekarze nie chca mi pomuc....
 

VoiceOfSilence

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2006
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
...Silent Forest...
Jeżeli badania nic nie wykryły to sama widzisz, że nie w tym problem...
Spróbuj zaobserwować kiedy jest Ci najbardziej niedobrze... Obserwuj swoje zachowanie a dojdziesz do pewnych wniosków, zobaczysz :)
 

greys_kelly

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
994
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraina Landrynki.
Może wycisz swój organizm. Jeśli przyczyną mdłości jest stres to może joga lub jakiś sport rozładowujący negatywne emocje. Oczywiście takie sport, który lubisz.
 

Loley04

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
849
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Warszawa
Może być to wywołane stresem, niedotlenieniem organizmu, być moze za mało przebywasz na powietrzu, albo najzwyklej w świecie źle się odżywiasz.
 

budyska

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2007
Posty
412
Punkty reakcji
1
Miasto
Jak najdalej stąd...
Co do odzywiania i stresu to nie jest to moim problemem przynajmniej tak uważam.... dodam że oprócz tego odczuwam ból w klatce piersiowej....
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
A może niech lekarz zrobi ci gastroskopie bądź usg.Sama piszesz że psychicznie tego nie wytrzymujesz więc może faktycznie to jest na tle nerwowym, bo sama się nakręcasz. myślisz o tym non stop i to powoduje takie a nie inne objawy
 

budyska

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2007
Posty
412
Punkty reakcji
1
Miasto
Jak najdalej stąd...
Jeszcze raz wam mówie, ze to nie są problemy wywołane stresem ani nic tym podobnego, zawsze czułam się świetnie i nie mialam ądnych problemów, z badań nic nie wyszło bo trudno znaleźć cos po kilku zmianach we krwi czy tarczycy...
Owszem jestem umuwiona na wizyte u gastrologa i zapewne czeka mnie gastroskopia, której panicznie się boje ale mam nadzieje, ze to mi pomorze.
Przy okazji oprócz mdłości które zaczeły powoli ustępować po proszkach typu Avioplant, mam uczucie "podchodzenia" jedzenia pod gardło, nawet kiedy kilka godzin wcześniej nic nie jadłam, jest to bardzo nie przyjemne i przypomina uczucie tuz przed wymiotowaniem...
Prosze o pomoc...
 

bambi23

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Proponuję wizytę u kolejnego doktora-co lekarz, to inna diagnoza... tak bywa najczęściej
 
Do góry