Nuda, nuda, nuda...

Status
Zamknięty.

Asiulaa

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków/NH
Witam:)
Myślałam, że moja kreatywność działa bez zarzutów,a jednak okazało się troszkę inaczej...:( Mianowicie- mam wspaniałego chłopaka, nic mu zarzucić nie mogę, jest między nami super. Tylko... ciągle siedzimy przed tv w domu albo 'bawimy się'... Żadnych imprez, żadnych spacerów- bo jemu się nie chce. Chciałabym coś wymyślić, żeby jemu się spodobało, bo to już się staje z deka nudne...żeby go jakoś totalnie zaskoczyć:D Bardzo prosze o jakieś podpowiedzi;)
 

promyczek1611

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2008
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
*LODOWISKO
*kawiarnia
*kino
*kręgle
*nie chce mu sie iść na spacer ?! ... współczuje bo spacer z ukochaną osobą to cos niesamowitego
*moze jedzcie gdzies za miasto, zgubcie sie specjalnie i sprobojcie wrocic xD
*moze zapros go do siebie na kolacje, wiesz swiece itd.
*moze lunapark ? :)
*jest duuuzo koncertow
*albo pograjcie w trudne pytania, on ci zada takie ktorego by ci nigdy nie zadal i na odwrot ..
wiecej nie mam pomysłów, jedynie jeszcze loody, pizza i impreza ;)
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
jak lubisz tanczyc to moze wspolny wypad do disco ?

wiesz, moze warto pogadac z nim dlaczego mu sie nie chce. nie zawsze to jest spowodowane brakiem kreatywnosci czy lenistwem. nie wiem ile macie lat - moze np. zbyt ciezko pracuje - i dlatego mu "sie nie chce", a tak narpawde jest zmeczony ? Wtedy trzeba go zmusic, aby wiecej odpoczal co nie jest latwe bo chyba nikt mlody nie lubi spac w srodku dnia :)

a najlepiej to sobie znajdzcie wspolne hobby - np. fotografia, wtedy bedziesz mogla z nim na te spacery chodzic :D
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Nie chce iść na impreze? Niech impreza przyjdzie do Was :] Domówka?
Spotkajcie sie z jakimiś znajomkami...
No i popieram pomysły z góry <nie będe sie powtarzać i pisać to samo> ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry