Nuda Na Lekcji

sledzxx

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Miasto
blisko
Często rusuje szachownice,albo opieram sie o sciane i próbuje zasnąć. :D
 

Suza

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Canada
Ja oczywiście staram się uważac, ale kiedy nie jestem już w ogóle w stanie się do tego zmusic zazwyczaj odpływam gdzieś myślami patrząc jednocześnie na tablicę bądź nauczyciela i udawajac, że słucham :)
 

andrzej3393

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Gliwice
poker, mp3, wycinanie wzorków w podręcznikach, pisanie przekleństw w obcych jezykach na marginesach zeszytów albo po prostu hibernacja
 

katasia

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
446
Punkty reakcji
0
Miasto
inąd
rysuje co mi przyjdzie do glowy, lub gram w przerozne gry, pisze smsy badz smieje sie z kumpela z jakiejs rzeczy nauczyciel, kolega, zdarznie cokolwiek :D
 

Playboy77

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Miasto
Z mojej metropolii:P
Strzelamy papierkami z gumek, bijemy sie w ławce ;D piszemy po zeszytach, książkach, piórnikach...gapimy sie przez okno, niszczymy ławki, malujemy sie, kradniemy krede;p śpimy, gadamy, śpiewamy, opowiadamy kawały, prowadzimy "mądre" dialogi z nauczycielami...i zawsze kminimy cos nowego;p raz robiliśmy dziure w ławce to przebiliśmy ją na wylot;p
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
nieważne.
Ostatnio najczęściej 'leżę' na ławce i słucham muzyki z odtwarzacza, albo zagaduję nauczyciela, aby jak najwięcej czasu minęło na rozmowach niedotyczących tematu lekcji.
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
ja spie. nie bezczelnie, tylko zamykam oczy, pochylam głowe, zeby mi je grzywka zasłoniła, biore podrecznik i jakbym ją czytała. zazwczaj, a tak to wiele rzeczy.
 

vaxer12

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
358
Punkty reakcji
2
Miasto
:::::::::
Zależy na jakim przedmiocie...
Najczęściej łapę zawiasa na tablicę, albo śpię z opuszczoną głową w stronę zeszytu.
I coraz częściej robię zadania na inne lekcje :]
 

ksowa12

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
420
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Limanowa
U mnie to dzieją się super śmieszne rzeczy i chyba żadna szkoła mojej nie przebije.
 

matix755

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2007
Posty
476
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
Raz na lekcji j.angielskiego jeden z moich kolegów wyrzucił przez okno plastikową figurę trójkąta, akurat przechodziła nauczycielka od chemii i dostała w głowę trójkątem na szczęście miała duży kapelusz i zamortyzował upadek figury
2575072_1_t.jpg
 

Vistex

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2007
Posty
78
Punkty reakcji
0
Mi jak sie nudzi to albo spie ale nie z otwartymi oczami albo gram na komorce ;)
 

Bella_Shine

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2007
Posty
171
Punkty reakcji
0
Wiek
30
ja garm na komórce albo rysuję :D Ale w większości staram się słuchać bo zależy mi na ocenach
 

kuba.k94

Captain
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
665
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Miasto
Inowrocław
U mnie, facetka od majmy jak mówi to patrzy się w sufit czasem to nie można z niej wyrobić. My też często kradniemy plecaki podając je sobie i lądują na końcu klasy, jeden z moich kolegów pamiętam jak odbierał niezapowiedzianą kartówkę, poprostu nie szedł z nią do ławki tylko prosto nad śmietnik wymsarkał się w niego i wyrzucił. Wtedy było nieźle, facetka nic nie zareagowała. Teraz w gimnazjum mamy fajnego pana od rosyjskiego. Najlepszy jest ksiądz idźcie jak możecie do sklepu po pepsi i winterfresh. He he, często przed religią. Ostatnio było takie coś ksiądz dyktuje notatke i mówi: Dzięki Jezusowi...(cisza) ktoś bałwankowi urwał nosek (bo na biurku stał bałwanek inwalida bez nosa), ale była wtedy zwała. A ja najczęsciej jak sie nudze, to rysuję tyłu zeszytu. Jeżeli mój zeszyt nie jest podpisany a od tyłu ma zarysowane 5 stron to już wiadomo kogo. Ale teraz zależy mi na ocenach bo już teraz na wigilie dostaje laptopa za dobre oceny, i nie mam zamiaru opuścić się w drugim półroczu:p
 

hulk93

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2007
Posty
196
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Siemianowice Śląskie
Oh, bardzo aktualny temat :)

Ja najczęściej gadam, jak zresztą wszyscy.
Ale gram w piłkę pod ławkami!!!!
Biję się z kolegami (tzn. szturchamy się), a nauczyciele tego nie widzą.
:diabel:
Oraz rzucamy się cukierami, nabojami od pióra, zakrętkami od mazaka
na plastyce nawet jakimiś ołówkami, przyborami różnego rodzaju, farbami itd.

Jest nawet zabawnie.
 
Do góry